SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1743

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

Wiek

Waga

Wzrost

Staż treningowy

Obwód pasa

Obwód klatki piersiowej

Obwód uda

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Stan zdrowia

Preferowane formy aktywności fizycznej

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Wrażliwość na stymulanty

Możliwosci finansowe

Cel/problem/opis

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 244
Siema, ćwiczę już 2 miesiące, (efekt na zdjęciu niżej)
Moje pytanie jest takie ćwiczyłem Splitem potem fbw, teraz przesiadłem się na splita ale 4 ćwiczenia po 10-12 seri ciężko i czy robić Splitem 6-8 powtórzeń (biceps klatka 2 razy w tyg) czy robić 3-4 razy w tyg fbw. Najbardziej zależy mi na bickach i klacie
Wiek-19
Waga - 75
Wzrost 1.87

L
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 32866 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
Witaj , niestety zdjęcia nie ma więc spróbuj dodać ponownie , napisz tez coś więcej o sobie - jaki staż jak wygląda codzienna aktywność itp , najlepiej jakbyś wypełnił pełną ankietę działu , rozpisz swój plan treningowy prawidłowo z podzialem na konkretne dni , partie , aby zawierał nazwy ćwiczeń ilośc serii i powtórzeń .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Witaj,
tak na prawdę odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma. Możesz skutecznie stosować tak jedną jak i drugą metodę treningową.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Dwa miesiące i już dwa plany przerobiłeś, spokojnie na FBW parę miesięcy mogłeś trenować. Każda metoda dobra która przynosi efekty, nawet jak ktoś mówi że słaba jest

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
osobsicie bym celowal a plan typu PUSH PULL

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 315 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4229
Jak staz 2 mieszki to wystarczy jesc i cwiczyc te 3 razy w tygodniu. Tylko regularnie i sobie rosniesz pierwsze nie wiem rok dwa lata to progresik mozna zlapac niezly bez lipy ,tylko chciec trzeba masz tu taki fajny dzial #najwazniejsze tematy ,mnie nie bolało zeby troszke poczytac Ciebie tez nie zaboli ,milej lekturki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
kazdy z nas pamieta chyba te piekne czasy :)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak przyrostów w bicepsie

Wiecej