SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening + pytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
Cześć ułożyłem sobie taki o trening na 3x siłownie w tygodniu (Staram się pokonać otyłość stopnia I) i nie wiem czy jest ok bo słyszałem, że niektóre partie ciała się ze sobą nie ćwiczy.

Wtorek : Biceps, klatka piersiowa, brzuch
Czwartek : Plecy, triceps, brzuch
Piątek : Nogi

Jest ok ?
I to prawda, że jako endomorfik muszę na każdym treningu robić brzuch czy to bujdy ?
I jeszcze jedno :D Ma ktoś może jakiś pomysł co mógłbym robić w poniedziałki ? Mam ochotę chodzić 4x na siłownie ale nie mam pojęcia co mogę jeszcze ćwiczyć.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3538
Zapomniałeś o barkach :D W poniedziałek możesz bary, przedramie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1923
tutaj https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html masz wszystko dla siebie
tutaj https://www.sfd.pl/[Art]Trening_mięśni_brzucha-t949283.html odpowiedź co do brzucha

i wiele innych tematów niżej w dziale.
najpierw poczytaj, potem pytaj

NO PAIN, NO GAIN ! . . . . . . . . . . . pomogłem... klik SOG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
To bujda z brzuchem .... Zobacz w avatar też jestem typowym endo i można się zmienić.
Najpierw ogarnij dietę , bo jedząc jak jadłeś + ćwiczenia może Ci podbić apetyt (będziesz myślał że spalasz kalorie więc możesz jeść dużoo więcej ) . Często tak jest i powiedzmy dana osoba tyje , trening daj FBW na początek a odwiedź dział :https://www.sfd.pl/odchudzanie/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
Jestem na diecie.
Jem po 1700-1800 kalorii ( mam u mnie na profilu wczorajszy dzien caly rozpisany )

2@up
Dzieki za linki zaraz sie biore do lektury.

Zmieniony przez - Duzyy w dniu 2014-03-12 13:49:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1923
czy ta ilość kalorii to nie za mało jak na Twój wiek i wagę, skoro mówisz o otyłości ?

NO PAIN, NO GAIN ! . . . . . . . . . . . pomogłem... klik SOG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
Czy ja wiem, dobrze się czuje nie jestem głodny i mam siłę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1923
może być do czasu... pytanie jak czuje się Twój organizm, bo na bank się to na nim odbija, wolniej znaczy zdrowiej :)

NO PAIN, NO GAIN ! . . . . . . . . . . . pomogłem... klik SOG

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW + Armstrong

Następny temat

Rozgrzewka przed treningiem triceps/barki ?

WHEY premium