SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening/suple/dieta

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1166

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
Witam , jestem świeżak i zielony jeżeli chodzi o suple/dietke/trening
Chociaż mam 30 lat <niedoszły piłkarz> waga ( 83kg +/- )

Ćwicze od 1,5 miesiąca ,wiadomo miesiąc na sucharka
aeroby/ogólnorozwojówka ,
to nie było problemu teraz gdy od tygodnia pokupowałem i dostawałem
suple problem się zaczął .

MaM tak :
- Creatine iron hourse 500gr
-BCAA mega caps 1100 220szt ( dostałem dlatego niepełna )
- Universal Gainer Fast 3100 4,5kg

Creatynke dni treningowe 2x po 7gr , dni nietr. 1x7gr
Amino 3x po 2tabl
Odżywka 2x po 80gr (dwie miarki) codziennie

Pytanko czy taki zestaw odpowiedni tym bardziej że z dietą u mnie
ciężko jeszcze potrzebuje troszke czasu na diety i jak stosować ten zestaw ?

Ćwicze 4x w tygodniu 7 rano

zakładam nowy temat gdyż nie jest to początek mojej przygody z siłką a ćwicze 1,5 miecha jak wyżej . A wszędzie jest od początku itp, itd

I tak na koniec jeszcze jak ktoś widział coś takiego jak METHOXY
reklamuje sie na NK amerykańskie cudeńko to niech zapomni ze bedzie ok .
Zwykła ściema POZDRAWIAM

Zmieniony przez - UcioO71 w dniu 2011-06-27 10:16:44

Zmieniony przez - UcioO71 w dniu 2011-06-27 10:17:35

Jest tylko jedna rzecz dla której warto żyć.

Nasz śląsk WrocłaW

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
Wy tak piszecie jakbym miał zostać kulturystą tak ?
Pisałem że mam 3 dyszki i ćwicze żeby przytyć a póżniej bd myślał co dalej.
A instruktor to świeżak ma mi pomagać na siłowni a nie w domu
A z dietą będzie ciężko z bardzo prostego powodu nie nawidzę jeść rzeczy o których czytałem że trzeba jeść. Zresztą pisze wczesniej co lubie i czego bd się częściej trzymał .Wiadomo że na tyle ile potrafie i mi sie uda to bd próbował.

Jest tylko jedna rzecz dla której warto żyć.

Nasz śląsk WrocłaW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html wypełnij

Za wcześnie na suplementy, zwłaszcza na kreatynę. Schowaj ją do szafy i pij tylko gainera wg braków w diecie, ale skoro diety nie ma to najpierw ją ułóż, bo kasa pójdzie w błoto tak samo jak na methoxy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
A kiedy dieta u mnie na ten czas jest niemożliwa ze względu na prace to co mam przestać cwiczyć ?? Z 10 lat temu byłem w identycznej sytuacji i wszystko poszło ok , już widze efekty malutkie bo malutkie ale są .

Jest tylko jedna rzecz dla której warto żyć.

Nasz śląsk WrocłaW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
jak dieta moze byc niemożliwa???
jest to ogół tego co jesz, a jak piszesz takie rzeczy to jakbyś pisał że w ogóle nie jesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
robisz jedzonko, pakujesz to pojemników i zabierasz do roboty, kwestia diety rozwiązana. Przypomnij sobie chemię ze szkoły podstawowej i "prawo zachowania masy" - masa substratów = masa produktów. Substrat - jedzenie, produkt - mięsień. Kreatyna nie jest substratem tylko katalizatorem tej reakcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
No dobrze kreatynke odstawiam , a jem właśnie bardzo mało nic mi nie smakuje i to już od kilku lat przez wieczne imprezy . Imprezy sie skonczyły a mi smakuje tylko pizza , gyrosy, i ogólnie fast foody . Dlatego nie zmienie wszystkiego odrazu . Staram sie naprawde ale nie jest łatwo. Jak długo możnba jeść gainera i amino chodzi mi do przerwy MAX ile można ?

Jest tylko jedna rzecz dla której warto żyć.

Nasz śląsk WrocłaW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
a jak długo mozna jesc kasze/ryz albo mięcho? odpiwedz sobie tym na ostatnie pytanie

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
Nie wszyscy mają takie pojęcie jak Ty :/
więc rozumiem że gainera można jeść cały rok bez przerwy ?

Jest tylko jedna rzecz dla której warto żyć.

Nasz śląsk WrocłaW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
mozesz jesc, bo to jest jedzenie w prochu. tyle, że po roku zapewne wystartujesz w zawodach sumo

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
Nie no nie przesadzajmy hehh , ale amino można cały rok ??

Jest tylko jedna rzecz dla której warto żyć.

Nasz śląsk WrocłaW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
można
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Na mase?

Następny temat

Duzo supli

WHEY premium