SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomek1990/cel - czysta masa mięśniowa / zapraszam każdego i proszę o rady

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
po co ta spinka spokojnie dziennik jest dla ciebie prowadz go spokojnie sumiennie na biezaco zadawaj pytania jak nie wiesz wrzucaj moze jakies filmiki z treningów jak cos nie jestes pewien to chetniej ktos obejrzy i opi.erdoli jak bedzie cos nie tak . Ja tam cale zycie w split sie bawie wiec nie pomoge z trenigiem tutaj za bardzo co do diety to wiesz chyba jak dzialac .

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
ja go śledze :D ile razy sie podciagasz?

Zmieniony przez - Fluor158 w dniu 2012-03-21 15:14:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
ało czasu. Kończę szkołę w tym roku + praca , kobieta i tak trochę zaniedbuję jedzenie lecz ćwiczę ciągle konsekwentnie i nic mnie nie zatrzyma bo kocham ten sport :D


Dzisiejszy trening ( siła również poszła w górę ). Dokładam powolutku , gdyż nie chcę robić błędów wcześniejszych , że będę rzucać się co trening na sporo więcej a później stanę w miejscu i cofka. Tak więc powolutku do celu :


21.03.2012

seria 1: 50%CD x 10
seria 2: 75%CD x 8
seria 3: 100%CD x 6-8

1.PRZYSIAD
1 seria - 48kg
2 seria - 70kg
3 seria - 93kg x 7

2.RLD
1 seria - 50kg
2 seria - 73kg
3 seria - 93kg x 8

3.WYCISKANIE SZTANGI NA ŁAWCE LEŻĄC
1 seria - 38kg
2 seria - 55kg
3 seria - 73kg x 7

4.WIOSŁOWANIE SZTANGĄ W OPADZIE TUŁOWIA NADCHWYTEM
1 seria - 33kg
2 seria - 48kg
3 seria - 65kg x8

5.MILITARY PRESS
1 seria - 25kg
2 seria - 35kg
3 seria - 48kg x 7

6.PODCIĄGANIE SIĘ NA DRĄŻKU
1 SERIA - MAX , MAX
2 SERIA - MAX , MAX
3 SERIA - MAX , MAX


Ogólnie przy tym zestawieniu FBW siła idzie dobrze. Kiedyś nie dałem rady raz zrobić przysiadu z 93kg aktualnie wykonałem serię pełnych przysiadów. Pandarek napisał , że to trening właśnie bardziej siłowy i nawet po sobie widząc chyba tak jest , gdyż rosnąć coś słabo rosnę ale siła idzie. Na razie jadę tym planem z obecnym jedzeniem ale niedługo trudno lekka redukcja , gdyż chcę brzucha chociaż z 10cm zgubić. Ogólnie wakacje chciałbym przećwiczyć tak by schudnąć a później po nowy jakiś dobry plan na masę i dieta. Jeszcze podrasuję siłę do wakacji sporo.

Filmiki jakieś dodam jak załatwię aparat , gdyż tel b.słaba jakość jest.


Dieta dziś zaniedbana :

Śniadanie : 2 kromki chleba razowego z serem , 2x bułki z jajkami i warzywami. + 1 kap witamin + minerałów i 2x kap omega 3

3h później : odżywka białkowa sfd econo + 2x kromki chleba razowego z serem i pomidorem

Obiad : Pierś z kurczaka zapiekana z serem z brokułami + ryż brązowy + przed treningiem 2x kap.lecytyna

Po treningu : Od razu banan + odżywka białkowa a chwilę później ryż brązowy + pierś z kurczaka + brokuły

Kolacja : kostka twarogu 250g , oliwa , warzywo + 2x kap.magnez, 1x kap cynk + 2x kap omega 3


Wiem , że robię błędy żywieniowe jedząc to samo ale mi ogólnie nie brzydnie hehe :) ostatnio wyskoczyła mi na twarzy wysypka i nie wiem od czego to jest. Są to takie czerwone krostki. Byłem u dermatologa to mówiła , że może to być od odżywki białkowej. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałem. Może mam zakwaszony organizm czy jak to tam się nazywa ? Bo ja np po treningu przyjmuję sporo białka , kolacja to samo ??

Co do podciągania powiedzcie mi jak je wykonywać poprawnie. W 1 serii to bez pomocy z 5x tylko się podciągnę w drugiej i trzeciej serii sobie lekko pomagam nogami. To lepiej robić bez żadnych pomocy podciąganie czy można sobie pomagać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
z tym bialkiem to niewiem zawsze moze chyba jakies uczulenie sie pojawic ale ciezko powiedziec jak lekarz to widzial i niewie to my tym bardziej , jak nie dasz rady to niech ktos stanie z tylu i ci pomaga sie podciagac a jak niemasz kogo no to pomagaj se sam jakos ale mozesz chyba kogos poprosic zeby stanal na chwile . jak masz nie robic bo nie dasz rady juz po pierwszej serii to wiadomka ze lepiej zeby ktos pomogl . pzdr

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Od tyłu:

Podciąganie masz siłowe i techniczne- ogarnij sobie filmy instruktażowe na youtube. Możesz albo wprowadzić negatywy, czyli doczepiasz sobie obciążenia i koncentrujesz się na fazie ekscentrycznej, to jest powoli się opuszczasz (wejść na drążek możesz z krzesła), albo pierwsze serie są siłowe, następne techniczne. Albo olej, a z czasem się wyrobi siła/wytrzymałość setowa.

Ile jesz warzyw? Spożywanie zbyt małej ilości produktów alkalizujących może doprowadzić do ukrytej kwasicy metabolicznej. Zorientuj się ile jesz gramów białka. Normą jest, że przy wysokiej podaży protein trzeba jeść PRZYNAJMNIEJ 0,5- 1 kg warzyw/owoców.


FBW nawet nadaje się na redukcję, wystarczy lekki minus kaloryczny i jedziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Ok popatrzę sobie filmiki :) a co do tego ile jem warzyw to mało bo mnie strasznie zapychają. Jak do obiadu zjem brokuły czy kalafior to ciężko mi później wcisnąć ryż , kurczaka. A jakie warzywa najlepiej jeść ??


No ale oprócz FBW to rozumiem , że tez aeroby obowiązkowo ? :) bieganie , pływanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
1. Wszystkie
2. Tak, będzie to pomocne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241



Tak do śniadania i kolacji będzie gites ? Dodatkowo do obiadu jakieś warzywa i po treningu brokułki ?

Zmieniony przez - Tomek20129 w dniu 2012-03-22 12:51:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Lepiej. Jak jesteś na masie, to jedz tyle warzyw i owoców na ile pozwala kieszeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Ok warzywka taki zestaw staram się jeść 3x dziennie.. . A co do ogórków kiszonych ponoć b.zdrowe ??







Strongzonk niedługo wraca :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

intensywność treningu

Następny temat

BAMF / Wściekły rosomak mode - ON

WHEY premium