SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test redukcyjny RedoxHardcore - podsumowanie str 43-45 - Viki vs Jasiek vs RikRozz

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 43459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
nooo troszeczke po tych zdjeciach sam jestem w szoku haha damy rade :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33078 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Jassiek
A o mnie czemu nie ?
a jakoś tak :) co nie znaczy że w ciebie nie wierzę że dasz z siebie wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Mysle ze jest to spowodowane tym ze Viki jest stala bywalczynia forum a ja grupy na fb i Tomek zdarzyl nas poznac przez ten czas. Ja tam wierze w cala nasza trojke :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33078 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
RikRozz
Mysle ze jest to spowodowane tym ze Viki jest stala bywalczynia forum a ja grupy na fb i Tomek zdarzyl nas poznac przez ten czas. Ja tam wierze w cala nasza trojke :)
W samo sedno Mateuszu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 243 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21435
Będzie dobrze, a dodatkowa motywacja wskazana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780



No to zaczynamy!

7.01 poniedziałek
Dzień 1

Kiepski dzień, nie dość że problemy z odpaleniem auta i straciłam ponad pół godziny, to jeszcze @ przyszła a nie wzięłam nic przeciwbólowego. Po siłce bieg w terenie, okazało się w szatni, że nie wzięłam bluzy do biegania



Trening


Trening lekki z dwóch powodów. Po pierwsze wczoraj miałam bieg górski 11,5km i trochę sie zmęczyłam Po drugie @.

Najpierw rozgrzewka i mobilizacja barków.
Nastepnie ćwiczenia i zabawa na przeszkodach:
1. Cwiczenia do "drabiny" (chodzi o przeszkodę, tzw. Drabina Salomona, następnym razem napiszę coś więcej)
- nie ma drabiny, więc uczę się samego ruchu




2. Latający (na małą odległość i skok ze skrzyni do drążka + duża odległość)
- na małą odległość wyszło, na dużą ręce się ześlizgnęły i prawie pozrywałam odciski







3. Przeszkody
- kołkownica




- pałki i kulki




Odpuściłam stanie na rękach ze względu na @, brzuch mnie bolał.
Później trening:



Podciaganie (podchwyt) coś ciężko szło. 3 Piramidki z ciężarem 5kg 1/2/3. Przerwy 30s, 60s, 90s.




W MC zmniejszyłam ciężar, żeby się nie dobijać po wczorajszym i zrobiłam tylko 3 serie. Po 7 powtórzeniach chwyt puszczał i sztanga wypadała z rąk.




Reszta ok. Łydki i brzuch pominięte, niech nogi odpoczywają a brzuch dzisiaj nie nadaje się do ćwiczeń
Po treningu spokojny bieg w terenie na rozruszanie nóg po wczorajszym. Miejscami sporo lodu, trzeba było uważać. Uwielbiam taką zimie, kiedy słońce świeci a śnieg skrzypi pod butami









Dieta

Śniadanie i posiłek po treningu w formie koktajlu.
Nie licze warzyw, ale dorzucam zieleninę i miksuje. Dla mnie to najlepszy sposób na przemycenie tego, czego nie lubię
Do sniadania - szpinak + sałata lodowa
Po treningu - jarmuż + ogórek zielony
Wieczorem się okaże, czy te 2000kcal wystarczy czy będę chodzić głodna



Śniadanie przed i po miksowaniu:







Suple

Rano: Anabolic Dream Iron Horse
Do śniadania: żelazo, witaminy AllNutrition
Przed treningiem: Redox 1 kaps.
Po biegu: litorsal
W ciągu dnia: witamina C, Witamina D + K2, wapń, omega 3
Wieczorem: Sleep Pro

Wg producenta przy mojej wadze dawkowanie Redoxa to 1 kapsułka. Tyle wystarczyło, żeby poczuć lekkie pobudzenie i... nic poza tym Miłe zaskoczenie - nie było żadnego odbijania, jakie zwykle towarzyszyło innym spalaczom. Wzmożonej potliwości nie zaobserwowałam, ale na siłowni było koszmarnie zimno.









Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-01-07 15:30:13

Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-01-07 15:33:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Juz...? Szybko ja dopiero o 1930 bede z pracy pozniej trening i wpis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Jak tylko mam okazję, to lubię robić treningi przed południem. Szczególnie bieganie w terenie, bo po ciemku w terenie z czołówką to dla mnie żadna przyjemność, a po mieście nie lubię. Po wieczornych treningach nie mogę spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
W sumie racja bardziej chodzilo mi o to ze juz dodalas wpis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Wczoraj siedziałam cały wieczór przy kompie, to dziś trzeba z mężem posiedzieć Równowaga musi być
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocne odżywki dla chudego

Następny temat

Agmatyna

WHEY premium