SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test i Opinie ALLNUTRITION Hero Pump, Extremall

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Poprzednie akcje testowe
https://www.sfd.pl/ZBIÓR_TEMATÓW_TESTOWYCH_DZIAŁU_SUPLE.-t905925.html


W dniu dzisiejszym ruszamy z testami n/w produktów firmy Allnutrition

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Hero_Pump-opis35071.html x2


https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Extremall-opis35168.html x2



Przewidujemy 10 testujących którymi będą moderatorzy działu Odżywki i Suplementy oraz 7 szczęśliwców.

!!! UWAGA !!! Test jest zupełnie darmowy osoba zainteresowana opłaca jedynie koszt przesyłki próbek wynoszący 13 PLN w koszt wchodzą koperty bąbelkowe jak koszty wysyłki listem poleconym aby nie było sytuacji że ktoś nie otrzymał przesyłki, a tak każda przesyłka jest monitorowana.


Jak zawsze to co jest dzielimy równo pomiędzy uczestników.

Najważniejsze informacje:
1. Zainteresowana osoba wysyła (zarejestrowana minimum miesiąc na forum oraz posiadająca minimum napisanych 50 postów) w specjalnym temacie zgłoszenie uczestnictwa, oraz dlaczego to ją mamy wybrać.
2. Wybrane osoby wysyłają do mnie swoje dane w wiadomości prywatnej, musi koniecznie się znaleźć
Imię i Nazwisko
Adres
Kod pocztowy oraz miejscowość
opcjonalnie telefon kontaktowy
Proszę wysłać dane w takiej formie jakiej napisałem gdyż ułatwi mi to wydrukowanie adresów, gdy ktoś wyśle w innej formie automatycznie zostaje skreślona!!!
3. Uczestnik otrzyma numer konta zaraz po dograniu wszystkich szczegółów (odpowiednia ilość testujących, produkty na miejscu.)
4. Na wpłatę czekam max 5 dni od momentu wysłania danych potrzebnych do wykonania przelewu, jeżeli kwoty nie otrzymam od zainteresowanej osoby automatycznie zostanie wznowiona akcja w poszukiwaniu bardziej kompetentnej osoby.
Chyba że dana osoba mnie uprzedzi wcześniej ze nie może w danym czasie wykonać przelewu.
5. Akcja trwa od dnia 08.04.2017, nabór zakończy się dnia 12.04.2017 o godzinie 20, nabór może się przedłużyć w przypadku braku osób spełniających kryteria testu.
6. Wysyłka nastąpi jak zbiorę wszystkie wpłaty by wysłać wszystko za jednym razem.
7. Osoba testująca ma max miesiąc na testowanie otrzymanych próbek wyjątkiem może być wcześniejsze poinformowanie mnie o późniejszych wypiskach.
8. Opinia musi wyglądać następująco
- nazwa suplementu (ile porcji)
- w jakiej ilości została rozrobiona porcja,
- pobudzenie
- smak
- rozpuszczalność
- ogólne odczucia
9. Opinie umieszczamy w tym temacie oraz na stronie sklepu SFD pod danym produktem.
10. W teście udział biorą osoby powyżej 18 roku życia.
11. Każdy testujący odpowiada za siebie, bierze suple na własne ryzyko, nikt nie ponosi odpowiedzialności za testujących. Listy proszę odbierać osobiście lub poinformować domowników co będzie w paczce.
12. W temacie obowiązuje zakaz spamowania, zwłaszcza od pojawienia się pierwszej opinii.
13. Próbek nie łączymy z innymi stymulantami oraz pomperami!
14. Jeśli dana osoba się nie wywiąże z przeprowadzenia testu będzie to się wiązało z banem na forum (1 miesiąc), i wyłączeniem z dalszych akcji testowych prowadzonych na forum.

Zgłoszenia proszę kierować w temacie https://www.sfd.pl/Zgłoszenia_do_testu_suplementów-t1141757.html
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Hero Pump Blackcurrant
- pobudzenie : niewielkie, niestety nie kopneło, ale nie ma stymulantów np kofy wiec sie nie posziewałam pobudzenia
- pompa : tutaj pompa była większa, faktycznie lekko mocniej zyłki wyszły
- smak : ekstra, naprawde mega smaczny napój chciałabym żeby wszytskie suple tak smakowały
- ogólnie : miły i sympatyczny pomper dla ludzi ktorzy chca poczuć że nabicie ale nie chcą kopa i wyrwania z butów ;) mimo wszystko brakowało mi tu kofeiny
8/10
Hero Pump Strawberry
Jak wyżej
co do smaku truskawkowego: smak dobry choc lekko sztuczny, wole blackcurrant ale i tak daje rade

.Extreme All Blackcurrant
- pobudzenie : cos tam było, z butów nie wyrwało ale pobudziło, zadziałało i dalo większa wytrzymalość
- pompa : nie wielkia, Hero Pump dawał więcej ale cos się działo
- smak : owocowy i bardzio smaczny, smak to 10/10 , lepsze niż sok porzeczkowy ;)
- rozpuszczalność : rewelacja, mieszalam łyżeczka w kubku
- ogólne odczucia : jako stymulant przyzwoity, nie za mocny, ale nie o to chodzi żeby zawsze był mocny, na redukcje czy zjazdy energetyczne w sma raz :)
ExtremeAll Strawberry
Jak wyżej opinia
co do smaku truskawkowego: podobnie jak w Hero Pump smak truskawki może być choc nie zgadłabym że to truskawka ;) lepszy blackcurrnat choć nadal jest przyzwoicie!


Zmieniony przez - natalijka w dniu 2017-05-29 21:49:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Zestaw dla każdego, tłumacze co jest co.
HP - Hero pump, S-smak Strawberry (truskawka) B - smak Blackcurrant (czarna porzeczka) w jednym woreczku 3 porcje każdego smaku 3x14g w sumie 6 porcji.
E - Extremall, S-smak Strawberry (truskawka) C - smak Cherry (wiśniowy) w jednym woreczku 3 porcje każdego smaku 3x12g w sumie 6 porcji.
Dzisiaj wysyłka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 482 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13583
właśnie odebrałem paczuszkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Czyli Poczta Polska daje rade.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Do mnie dotarło dzisiaj :) Dziękuję, dzisiaj w pracy nie mam wagi, żeby porcję odmierzyć, więc od jutra będziemy testować, akurat zacznie się od treningu nóg :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 361 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32239
Właśnie odebrałem i zaraz trening, więc zaczynam testować :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ja awizo mam,jutro odbieram i na wieczorny trening poleci

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
u mnie cisza:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
U mnie podobnie, może dzisiaj dojdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
TomQu wysyłałem w Twe okolice i wczoraj już doszło, jak ktoś chce to pisac na pw to podam numery nadania w razie czego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Mam listonosza w rodzinie i powiem, że termin doręczenia w bardzo dużej mierze zależy od doręczyciela a nie samej Poczty :) tym bardziej, że teraz Poczta ma ogromne problemy kadrowe na stanowiskach listonoszy i z dużym opóźnieniem dochodzą w niektórych regionach przesyłki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz

Następny temat

Jaki spalacz na końcówke redukcji?

WHEY premium