SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test i Opinie ALLNUTRITION Hero Pump, Extremall

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
spoko mi się nie pali:) poczekam cierpliwie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Witam, będę wstawiać opinie cząstkowe i na koniec będzie podsumowanie. Wczoraj na pierwszy ogień do treningu nóg poszła pierwsza porcja ExtremALL smak truskawkowy - (na niego najbardziej czekałem)

Porcja poszła 12g (na początku składam reklamację bo w torebce nie było miarki :P )


Producent zaleca rozpuszczać porcję 6g w 200ml więc rozpuszczony został w 400ml


Na początek walory smakowe - zapach ma perfekcyjnie truskawkowy, bardzo intensywny - po otwarciu koperty jego najbardziej czułem. Jeżeli chodzi o kwestię smaku to już mniej wyczuwalna truskawka, a bardziej porównałbym go do landrynkowego, dość słodki i w kolejnej porcji wleję więcej wody o 50-100ml. Ze względu na to, że liczyłem na mocniej wyczuwalną truskawkę smak oceniam na 4,5/5.

Co do rozpuszczalności to większość proszku rozpuściła się bardzo dobrze po kilku ruchach szejkerem. Zostało trochę drobinek (może widać na zdjęciu), ale to ze względu na dodatki składników, które się nie rozpuszczają, ale przy piciu wszystko ładnie wypłynęło bez dodatkowych płukań, jak czasami to trzeba robić przy niektórych suplementach. Ocena 5/5

Pobudzenie: Super skoku energii wewnętrznej nie odczułem za mocno na początku. Na pewno, pomimo braku stymulantów, któryś ze składników przyczynił się do mocno pobudzonej akcji serca (nie wiem który składnik dokładnie, ale po niektórych złożonych suplementach taką mam reakcję). Na początku od razu czułem beta-alaninę, którą też dość mocno odczuwam jak swędzi, więc zaczęło działać. Bardzo zwiększyła się potliwość, na treningu, bo wręcz mnie zalewało - to było bardzo pozytywne. Tak jak wspomniałem wcześniej, jakiejś super bezpośredniej reakcji nie czułem, ale dało się wyczuć, że mam więcej energii, bo przerwy o wiele krótsze robiłem. Pomimo, że robiłem trening nóg, to bardzo mocno wyszły żyły na rękach. Po około 60-70 minutach przechodziła potliwość i jednocześnie pojawiło się większe zmęczenie i zwolniłem na końcówce, bo na początku było bardzo intensywnie. Także ocena pobudzenia 4/5, bo szkoda, że brakło na końcówkę treningu mocy, ale może to ze względu na trening nóg, zobaczymy na kolejnych treningach jak będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Witam, wczoraj poszła kolejna porcja. Tym razem było to do treningu góry. Użyty został ExtremALL smak wiśniowy

Porcja 12g


Tym razem rozpuściłem w 450ml i było idealnie - nie za słodkie, nie za bardzo rozwodnione


Wyraźnie wyczuwalny zapach wiśni, bardzo podobny do tego który czuć w napojach o tym smaku. Jeżeli chodzi o smak to tutaj już tej wiśni nie czułem, ale smak był obłędny, bo smakowało jak najlepsza oranżada czerwona z dzieciństwa. W następne porcje wleję chyba wodę gazowaną to już na 100% będzie oranżada :) Smaku wiśni nie czuć, ale wystarczy zmienić smak na etykiecie na "oranżada czerwona" i jest 5/5, bo nazwa pasowałaby do smaku.

Rozpuszczalność tak samo jak w przypadku truskawki (żadne zaskoczenie). Trochę zostało nierozpuszczalnych składników ale wszystko spłynęło razem. Kilka ruchów szejkerem i można pić. Ocena 5/5

W kwestii pobudzenia, to jak poprzednio, nie było nagłego przypływu mocy. Na początku standardowo było czuć jak beta alanina "wchodzi". Doraźnego pobudzenia nie było (nawet mi się ziewnęło raz), ale po 20 minutach chyba ruszyło bo znów potliwość większa i wszystko robione w superseriach, a przerwy krótsze niż zwykle. Cofam to co ostatnio mówiłem, że jakiś składnik przyspiesza mi akcję serca, bo wczoraj tego nie było, czyli coś innego musiało mieć na to wpływ. Wczoraj był trening góry ciała i pompowało się wszystko bardzo ładnie. Powiedziałbym, że wizualnie w lustrze wyglądało wszystko jak 3 razy większe. Dodatkowo bardzo, ale to bardzo mocno wychodzą kabelki, no i dodatkowo widać było na tych wychodzących, że są większe/grubsze, więc zapewne to dzięki azotanom buraczanym. Tak jak poprzednio po około 60-70 minutach przechodziła potliwość, ale nie pojawiło się większe zmęczenie. Cały trening przejechałem na pełnych obrotach. Także tym razem ocena pobudzenia 5/5 i dodatkowa ocena dla pompy i wyżyłowania 6/5 :)
Jeszcze są 4 porcje ExtremALL, więc przyszły tydzień wyjem i od tygodnia 19 zaczną się testy Hero Pump'a :)


Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2017-04-28 09:43:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
tez otrzymalem juz przesylke, przyszly tydzien przetestuje sie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
1.Hero Pump Blackcurrant



- ilość : 14g na 150ml wody
- pobudzenie : Bardzo delikatne, raczej nie jest to pw który ma dawać kopa, dla mnie bark kofeiny to duży + bo staram się jej nie nadużywać.
- pompa : tutaj bardzo przyjemnie spompowało :)
- smak : Smakoszem takich rzeczy nie jestem, raczej szybko wypijam ale tutaj zaskoczenie bo samkuje fajnie, słodkie, nie czuć chemii i nie zostaje posmak w ustach.
- rozpuszczalność : 10/10 nie ma co pisać bo 2 ruchy szejkerem i gotowe
- ogólne odczucia : Fajna sprawa, bardzo dobra opcja jeżeli ktoś szuka pw bez kofeiny. Nastepnym razem wezmę 2 porcje, wtedy już powinno solidnie pompować.


Zmieniony przez - Mosto w dniu 2017-04-28 20:05:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
1.Hero Pump Strawberry



- ilość : 14g na 350ml wody
- pobudzenie : praktycznie zerowe, bardziej placebo, że jednak przedtreningówka; ale oczywiście suplement bez stymulantów, więc nie ma co się dziwić
- pompa : przy orbitreku spuchły mi tak łydki, wiedziałem, że będzie moc; przy ostatniej serii bułgarów(a to było pierwsze ćwiczenie!) myślałem, że mi uda wybuchną
- smak : Smak super, dobrze wyczuwalna truskawka, sama przyjemność z picia
- rozpuszczalność : 10/10
- ogólne odczucia : Fajna przedtreningówka, typowy pomper. Natomiast ja jestem uzależniony od stymulantów. Więc zachowując ilość cytruliny, argininy i dorzucenie z 200-300mg kofeiny byłoby idealnie.

1.ExtremeAll Strawberry



- ilość : 12g na 350ml wody
- pobudzenie : Obecnie mam dość wysoką tolerancje na kofeine, wiec nie poszarpało, natomiast robote zrobilo, bo nie czulem zmeczenia mimo deficytu kcal i ogolnego zmeczenia CUN. 9/10
- pompa : nie spompowało jak po Hero Pumpie [co nie dziwi] ale odczuwalny zwiększony przepływ krwi przez mięśnie - 8/10
- smak : Smak super, zarówno jak wyżej. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń.
- rozpuszczalność : 10/10 - kilka potrząśnięć i zero gródek
- ogólne odczucia : Tak jak wyżej - idealnym dla mnie połączeniem by były stymulanty z tej przedtreningówki, a pompery z Hero Pumpa, ale generalnie suplement godny uwagi :)

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
1. HeroPump blackcurrant

ilość : 14g w 200ml wody
pobudzenie : tutaj stwierdzam brak, nie odczułem
pompa : tutaj się miło zaskoczyłem, nie dość że pompka naprawde fajna to i żyły wyszły super do wierzchu, super.
smak : powiem tak, dla mnie co słodkie to dobre, wypiłem, nie skupiałem się aż tak nad tym, gęby nie wykręciło i nie pamiętam żeby było nie dobre więc dobre :D
rozpuszczalność : wsypuje do szklanki i mieszam, po 5 sekundach nadaje sie do picia :) super
odczucia : ogólnie fajny pw, do którego przydałoby się dodać coś na pobudzenie jeżeli ktoś ma słabszy dzień. Ale na samą pompkę , ideolo.


1.ExtremeAll Strawberry :
ilość :
12 g w 200ml wody
pobudzenie : bez szału,ogólnie dziwna przedtreningówka, coś pobudziło ale mało odczuwalne
pompa : tutaj jw , podejrzewam że mi skład nie odpowiada ale dokończe w odczuciach
rozpuszczalność : bardzo szybko się rozpuszcza , pare razy zamieszam łyżką i jest ok
Smak : tu również zasługuje na pochwałę, dla mnie bardzo dobre.
ogólne odczucia: nie wiem co jest nie tak w składzie, ale biorąc tą przedtreningówkę ,pierwsze pare chwil na treningu fajne, pompuje,lekko pobudza, ale zaraz zą skoki polegające na tym że nagle się albo męcze, albo tętno wywala dziwacznie , pompa jest a zaraz jej nie ma , potem zrobie inne ćwiczenie i się utrzymuje. No u mnie się nie sprawdza ://

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 482 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13583
EXTREMALL

porcja 12g
pompa 8/10
smak 10/10
rozpuszczalność 9/10
pobudzenie 9/10
wytrzymałość i skupienie 9/10

Na samym początku chciałem bardzo podziękować za możliwość przetestowania tego produktu.
Na pierwszy ogień poszedł Extermall, dodam że miałem detox od przedreningówek ze stymulantami prawie rok. Wszystkie przyjmowane przeze mnie porcję miały 12g. Co do smaków są bardzo pyszne, wyraziste nie czuć żadnych kwasów jak w przypadku pre workoutów innych firm, szczególnie truskawka mój faworyt. Po wypiciu nie odczuwałem żadnych rewolucji w żołądku. Jeśli chodzi o rozpuszczalność jest znakomita, kilka razy machnąłem shakerem i mikstura była gotowa, praktycznie zero piany, minimalne ślady proszku na dnie po wypiciu. Jeśli chodzi o działanie to dla mnie bomba, po 20 min czułem że mój organizm wskakuje na wyższe obroty. Pobudzenie znakomite przez cały trening, skupienie i wytrzymałość na duży + nie chciało mi się robić odpoczynku między seryjkami tylko od razu jechać z kolejną serią. Mogę polecić go Wszystkim, produkt ogólnie pod każdym względem oceniam 9/10.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 482 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13583
HERO PUMP

porcja 28g
pompa 5/10
smak 10/10
rozpuszczalność 8/10

Na samym początku chciałem bardzo podziękować za możliwość przetestowania tego produktu.
Wszystkie przyjmowane przeze mnie porcję miały 28g, Co do smaków to jak w przypadku Extermalla bardzo mi smakowały szczególnie truskawka. Po wypiciu nie odczułem żadnych rewolucji w żołądku. Rozpuszczalność bardzo dobra jak na 28g proszku w ok. 300 ml wody, śladowe ilości proszku na dnie po wypiciu. Jeśli chodzi o działanie to się trochę zawiodłem przy podwójnej dawce porcji spodziewałem się dobrej pompy ale była przeciętna. Moim zdaniem powinni ją trochę ulepszyć tą odżywkę, zrezygnować z kreatyny a dodać więcej cytrulinki, argininki. Dla osób lubiących pre workouty bez stymulantów polecam kupić próbkę i przetestować przed zakupem całej puszki na sobie. Jak dla mnie ocena 5/10.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
2.ExtremeAll Strawberry

- ilość : 12g na 150ml wody
- pobudzenie : tutaj bez szału, bardzo delikatne pobudzenie, raczej subtelny PW.
- pompa : Przyjemna, na początku fajnie pompowało jedna po 40min treningu pompa już praktycznie niezauważalna :)
- smak : Tutaj duży plus, podobnie jak HP bardzo smaczne.
- rozpuszczalność : 10/10
- ogólne odczucia : Całkiem przyjemny pw, pompa przyzwoita. 2 porcje powinny robić robotę :)



Zmieniony przez - Mosto w dniu 2017-05-07 17:09:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz

Następny temat

Jaki spalacz na końcówke redukcji?

WHEY premium