SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielki test Pro Whey Allnutrition

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10501 Napisanych postów 117700 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1384584

W dniu dzisiejszym ruszamy z testami nowego białka Pro Whey od Allnutrition, jest to miks białka WPI oraz WPC

20 x Pro Whey Allnutrition

10 różnych smaków

Przewidujemy do testów 10 osób, wybranych wśród forumowiczów SFD.

!!! UWAGA !!! Test jest zupełnie darmowy osoba zainteresowana opłaca jedynie koszt przesyłki próbek wynoszący 19 PLN w koszt wchodzą pudełko, wszelkie opakowania i koszty wysyłki paczka (waga ponad1 kg ) .

Jak zawsze to co jest dzielimy równo pomiędzy uczestników.

Najważniejsze informacje:

1. Zainteresowana osoba wysyła (zarejestrowana minimum miesiąc na forum oraz posiadająca minimum napisanych 50 postów) w specjalnym temacie zgłoszenie uczestnictwa, kilka słów o sobie.

2. Wybrane osoby wysyłają do mnie swoje dane w wiadomości prywatnej, musi koniecznie się znaleźć
Imię i Nazwisko
Adres
Kod pocztowy oraz miejscowość
opcjonalnie telefon kontaktowy
Proszę wysłać dane w takiej formie jakiej napisałem gdyż ułatwi mi to wydrukowanie adresów, gdy ktoś wyśle w innej formie automatycznie zostaje skreślona!!!

3. Uczestnik otrzyma numer konta zaraz po dograniu wszystkich szczegółów (odpowiednia ilość testujących, produkty na miejscu.)
4. Na wpłatę czekam max 5 dni od momentu wysłania danych potrzebnych do wykonania przelewu, jeżeli kwoty nie otrzymam od zainteresowanej osoby automatycznie zostanie wznowiona akcja w poszukiwaniu bardziej kompetentnej osoby.
Chyba że dana osoba mnie uprzedzi wcześniej ze nie może w danym czasie wykonać przelewu.
5. Akcja trwa od dnia 27.08.2019. Na zgłoszenia czekamy do 31.08.2019. Wyniki ogłosimy 1-2.09.2019
6. Wysyłka nastąpi jak zbiorę wszystkie wpłaty by wysłać wszystko za jednym razem.
7. Osoba testująca ma max miesiąc na przetestowanie otrzymanych próbek wyjątkiem może być wcześniejsze poinformowanie mnie o późniejszych wypiskach.
8. Opinia musi wyglądać następująco
- nazwa suplementu (ile porcji)
- jak została przyrządzona mleko/woda itp
- smak
- ogólne odczucia
9. Opinie umieszczamy w tym temacie oraz na stronie sklepu SFD pod danym produktem. Na stronie sklepu proszę jedynie napisać krótkie podsumowanie ze względu na ograniczoną ilość znaków.
10. W teście udział biorą osoby powyżej 18 roku życia.
11. Każdy testujący odpowiada za siebie, bierze suple na własne ryzyko, nikt nie ponosi odpowiedzialności za testujących. Listy proszę odbierać osobiście lub poinformować domowników co będzie w paczce.
12. W temacie obowiązuje zakaz spamowania, zwłaszcza od pojawienia się pierwszej opinii.
13. Jeśli dana osoba się nie wywiąże z przeprowadzenia testu będzie to się wiązało z banem na forum, i wyłączeniem z dalszych akcji testowych prowadzonych na forum.

Zgłoszenia proszę kierować w temacie https://www.sfd.pl/Zgłoszenia_do_testu_Wielki_test_Pro_Whey_Allnutrition-t1193904.html

W tym temacie jedynie opinie, wszelkie pytania kierować w w/w temacie.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2019-08-27 21:18:12

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 483 Napisanych postów 1659 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31625
.

Zmieniony przez - Lexi_ w dniu 2019-08-27 21:45:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1541 Wiek 1 rok Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 93373
- (Nazwa Produktu)Pro Whey Allnutrition
- (Mleko/Woda) Białko było mieszane tylko z wodą
- Smak
1 Brzoskwiniowy - 9/10 Smak dobrze aromatyczny, bardzo smaczny
2 Banan z truskawką 5/10 Wydaje się być mega słodki i truskawek w ogóle nie czuć, przeważa smak banana
3 Gruszka w karmelu 6/10 Spodziewałem się posmaku chemicznego, ale nic takiego nie miało miejsca. Smak wyważony pod względem słodkości, 2 porjce po 50 gram i obie na plus, jednak po dłuższym stosowaniu mam obawy, że może szybko smak się znudzić
4 Czekolada z miętą 2/10 Nigdy nie byłem fanem czekolady o smaku mięty, byłem sceptycznie nastawiony i w tym przypadku smak mnie niczym nie zaskoczył
5 Wata cukrowa 2/10 Rozpuszczalność kiepska, ponieważ pozostała mi jakaś zielona zawartość, więc domyślam się, że to ta wata cukrowa. Smak chemiczny, jedynie zapach przyjemny.
6 Wanilia z tofi 8/10 za mało wyrazista wanilia, ale piło się z przyjemnością
7 Lody truskawkowe 6/10 smak nijaki, lecz smakował. Z truskawkami wiele to wspólnego nie miało.
8 Ciastko maskarpone z cytryną 8/10 Zaskocozny jestem, wyczuwalna cytryna. Delikatny smak, ale bardzo dobry.
9 Wanilia z czarną porzeczką 10/10 Petarda, kolor, smak, zapach. Polecam każdemu spróbować, nowy hit i zamiennik dla solonego karmelu
10 Biała czekolada z ananasem 6/10 Bez szału, nadaje się do deserów/płatków owsianych. Jako shake trochę za mdły/.

Ogólne odczucia: Białko jak i każde inne z AllNutrition bardzo dobrej jakości, nie ma problemu z rozpuszczalnością. Jedynie smak waty cukrowej w 100% się nie rozpuszczał, ale jest to akceptowalne. Smaki najlepiej dobrać pod siebie. Dla mnie są takie, że mógłbym pić je dziennie, ale są również takie, że jednak sporadycznie,dlatego to wszystko kwestia indywidualna. Podsumowując Surowiec jakościowo bdb, Smaki są lepsze i gorsze jak u każdego innego producenta. Na pewno wprowadzę te białko do swojej diety ze względu na mega pyszny smak wanilli z czarną porzeczką.

Zmieniony przez - masarnie w dniu 2019-09-18 16:30:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6249 Napisanych postów 11569 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 944082
Paka rozpakowana, dzisiaj zaczynam testować.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy

aerofull