SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test IHS nr 7 -regeneracja stawów Iron Flex wg ojan

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39416

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
Wczoraj po południu tylko 25km na rowerze.
Dzisiaj trening pleców z klatką. Bark przy pompkach prawie nie boli (zasługa Flexa?) ale boli przy WL!

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
Po treningu przejechałem rowerem 30 km

Przez moją miejscowość przejeżdżał Śląski Maraton Kolarski - wczoraj jeździli na 500km a dzisiaj na 100km.
Rozmawiałem w czasie jazdy z uczestniczką dzisiejszego maratonu - ona przejeżdżała wtedy 42km a ja 25km i jechaliśmy tą samą prędkością

Patrzę na pomarszczoną skórę na brzuchu i ciekaw jestem jak dalej będzie trwała redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Chyba większy kilometraż robisz na rowerze, niż większość TRI która się kiedyś w dziale udzielała. Chyba czas zamienić spacery na bieganie

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
Zrobiłem:
kółko ze stania (niepełne - przy pełnym mam za duże DOMS w dolnej części brzucha ) 4x4p
wznosy nóg na drabinkach 3x15-12p
skłony na krześle 4x20p

Patrzyłem na przegraną Niemców pijąc winko
Teraz nie wiem co mam dalej robić

Wcześniej zjadłem 7 sznycli z ryby (przyniesione przez sąsiadkę - jej partner wędkuje) - skład nieznany - żona tylko upiekła .
Wszystko pasuje - rybka lubi pływać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
_Szajba_
Chyba większy kilometraż robisz na rowerze, niż większość TRI która się kiedyś w dziale udzielała. Chyba czas zamienić spacery na bieganie
Czytasz w moich myślach jeśli chodzi o spacery. Biegałbym ale bardzo się przy tym męczę i pocę. Lubię jazdę na rowerze - pęd powietrza chłodzi a samo pedałowanie nie jest aż tak męczące (gdy nie chce się udawać kolarza). Dzisiaj przeczytałem, że jednak bieganie jest lepsze niż jazda na rowerze dla spalania tłuszczu. I miałbym dylemat - rower czy marsz (zazwyczaj opalam się wtedy bardziej niż jeżdżąc na rowerze) lub bieganie, którego nie lubię (chociaż kilka lat temu było inaczej a gdy byłem chłopcem to nawet chętnie biegałem).


Zmieniony przez - ojan w dniu 2018-06-17 19:26:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Chyba już wiem, gdzie przeczytałeś o wyższości biegania nad jazdą rowerem Jeśli jednak zależy Ci na szybszym spalaniu kalrii, możesz równie dobrze maszerować, byle szybko. W marszu przy prędkości powyżej 8km/h spalisz więcej niż biegnąc w tym samym tempie

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607841
Kiedyś był taki artykuł na T-Nation odnośnie marszu - podobno jest najlepszą formą cardio żeby spalić tluszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
_Szajba_
Chyba już wiem, gdzie przeczytałeś o wyższości biegania nad jazdą rowerem Jeśli jednak zależy Ci na szybszym spalaniu kalrii, możesz równie dobrze maszerować, byle szybko. W marszu przy prędkości powyżej 8km/h spalisz więcej niż biegnąc w tym samym tempie
Maszeruję ciągle na tej samej trasie i niestety coraz wolniej . Może mam słabe połączenia nerwowe i chociaż bardzo się staram to nie potrafię iść szybciej niż 6km/h

Viki - też tak uważam ale to strasznie długo trwa. Z drugiej strony intensywniejsze formy są zbyt wyczerpujące.

W nocy zdążyłem się obudzić aby rozciągnąć kurcz łydki zanim stwardniała na kamień. Ciężko było!

Idę robić barki.



Zmieniony przez - ojan w dniu 2018-06-18 10:48:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
Coś tam jeszcze robię. Nadzieja mimo wszystko jakaś tam się tli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
Cd. treningu

Zjem i wsiadam na rower
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krata Na Lato 2018 wg Viki moduł II

Następny temat

Test IHS nr 7 -regeneracja stawów Iron Flex -wg Macka

WHEY premium