SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test IHS nr 7 -regeneracja stawów Iron Flex wg ojan

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39177

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
drazekm
Jsdolan tylko ze pewnie olbrzymia wiekszosc Twoich rowiesnikow ktora trenowala majac 32 lata pewnie juz od wielu lat nie trenuje i tak samo moze byc z Jezoo i innymi obecnymi 30-stolatkami,oby nie.



Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-05-22 15:44:20


Drazekm w wieku 32 lat to mało ktory z moich rówieśników których znam trenował. W tej chwili to już chyba żaden Jakoś zapominam ze tu niektóre chłopaki sa w wieku moich córek jakoś tak mi się często wydaje że to są moi rówieśnicy i denerwuję się ze im nie mogę dorównać . Myślę ze Jezzo będzie miał takie zacięcie jak Ojan i nie tylko jeszcze 30 ale 60 lat będzie ćwiczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Mój partner treningowy sprzed kilku lat nie trenuje - zajął się bardziej żoną swoją i schudł bez treningów (mniej chyba je i jeździł na rowerze).
Przejechałem na rowerze 20km i chciałem się popisać . Zdjąłem koszulkę i wypróbowałem swoją linę :


Potem wypiłem białko, zjadłem ciasto z rabarbarem i znowu uciąłem drzemkę a potem
przysiad 78kg/88kg/98kgx6p 108kgx2p
wspięcia na palce po 20p

Niby mogłem dołożyć powtórzeń w ostatniej serii ale zrezygnowałem czyli jednak nie mogłem!
Aura na mnie źle działa - i nie tylko na mnie! Nadajniki polskiej TV naziemnej też nie wysyłały sygnału do południa (teraz mogę oglądać ale nie chce mi się trenować - muszę wziąć prysznic aby się ożywić!)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakby miał Pan partnera treningowego na pewno nie odpuściłby Pan treningów. Lubi Pan rywalizować i nie dałby Pan satysfakcji partnerowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
jezoo
Jakby miał Pan partnera treningowego na pewno nie odpuściłby Pan treningów. Lubi Pan rywalizować i nie dałby Pan satysfakcji partnerowi

podpisuję się rękami i nogami,
nawet nie chodzi o rywalizację
chodzi o zwykłą uczciwość, jeżeli się umawiamy na 4 treningi w tygodniu to każdy robi tak, żeby były 4 treningi i tylko w wyjątkowych sytuacjach się przekłada trening a w bardzo wyjątkowych odwołuje , tak to u nas działa
ile razy mi się nie chciało a jednak zbieram się i idę na trening bo tam wason czeka, nie ma innej rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
O matko!
Mój partner szybko by zrezygnował!
Trenuję prawie zawsze 7 dni w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
O matko!
Mój partner szybko by zrezygnował!
Trenuję prawie zawsze 7 dni w tygodniu

To już wiemy dlaczego kolega już nie ćwiczy Mnie żona gania jak widzi że mi się nie chce tak, jak dzisiaj. Toczyłem w komórce i dzwoni telefon. Żona: Wracaj do domu bo zaraz masz trening! Wszedłem i od razu masa pytań. Co trenuję dzisiaj? Co będę jadł? Nagrać ci filmik?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
U mnie jest całkiem odwrotnie z żoną:
"Nie ma treningu, bo trzeba..... Co Ci da trening skoro potem i tak piwo wypijesz"
A o nagrywaniu i pytaniu o szczegóły, to już w ogóle..
Najlepiej mi się nagrywa w samotności..
"Jedzenia Ci nie zrobię, bo wydziwiasz i ważysz.."
Znaczy aktualnie nie ważę, ale kto wie!

(tu było pytanie do Jezoo, ale że nijak ma się ono do stawów Ojana, to wyślę je na PW )


Zmieniony przez - panteon w dniu 2018-05-22 19:39:06
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Chyba coś mnie bierze!
Nie chce się wstawać z łóżka.
Wstałem z bolącymi barkami i najszerszymi grzbietu!
Spróbowałem trenować: przy pompkach na podłodze 10p chrupało w lewym barku a prawy bolał jak diabli. Po pompkach (pierwszej serii) zrobiłem filmik

a potem jeszcze 3 serie pompek (bark bolał trochę mniej) i podciągań na linie po 1p (nie potrafiłem się utrzymać dłużej).
Przekładam trening na jutro a dzisiaj siadam na rower. Waga ciała tylko 75kg - mam wahania dzienne do 1,5kg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Wczoraj po IP przejechałem 20km - nawet była ochota na więcej ale byłem już spóźniony na posiłek . Wieczorem plank na brzuch.
Dzisiaj przed treningiem


pompki na podłodze 3x10p
podciąganie na linie po 1p
myślałem, że uda się 2p ale chyt i siły słabe; pierwsza seria pompek duży ból prawego barku - potem było lepiej
1a WL na poziomej 48kgx6p
1b. Podciąganie na drążku b. wąskim nachwytem + 10kgx3p
katastrofalny brak sił w WL i ból barków - zobaczymy jak pójdzie dalej; trening trwa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Dokończyłem trening:
WL 48kg/8p 3x10p
podciąganie na drążku wąskim nachwytem +10kg/3x4p 6p!
wyciskanie sztangielek na skośnej ok. 14kg/10p 3x11p 12p
wiosłowanie w pochyleniu tułowia 48kg/10p 11p 3x12p
na filmiku (pierwsza seria widać jak jestem słaby!)


Przejadę się rowerem bo lubię wiatr we włosach!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krata Na Lato 2018 wg Viki moduł II

Wiecej