SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test CarneLabs,Rainer by Damix Pods.str.43

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556


DZIEŃ 35
15.04.07

Witam
sory ze tak pozno dzis wpis ale caly dzien bylem na dworzu,bo taka pogoda ze az szkoda siedziec w domu
dzis w planach byl trening klatki ale nie mam mozliwosci isc na silke
jedna jest zamknieta(niedziela) a druga jest bez sprzętu poniewaz przychodzi jutro administracja i trzeba bylo wyczyscic piwnice

jutro nadrobie ten trening

a tutaj fotka wykonana przed chwila
tribulus oraz vitaminy olimpa

Zmieniony przez - Damixxx w dniu 2007-04-15 17:47:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
spychu - akurat takie wyprawy rowerowe urzadam sobie teraz często.w taka pogode poprostu nie mozna isc na rower

donbartosz - trzymam diete.ale nie umiem sobie odmowic jakis przyjemnosci,np.ciasta.wyznaje zasade ze nie mozna byc więzniem wlasnej diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
Twoj pies cos sie krzywo patrzy na te suple

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
bo on sam pewnie by chcial jakis cykl zrobic

jem wlasnie jogurt śliwkowy z musli
+
kanapki (ciemne pieczywo,polędwica,papryka,rzodkiewka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 411 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12040
nie mozna byc wiezniem,zgadzam sie tylko ze jesli przynajmniej na test czyli te pare tygodni nie stajesz sie wiezniem diety to dla mnie taki test nie ma sensu.podkreslam ze jest to tylko moje zdanie:) moim zdaniem nie da sie ocenic dzialania supli bez stosowania scislej diety...nawet twoja ostatnia wypowiedz swiadczy o tym ze dieta baaaardzo kuleje: jogurt z musli,sliwki,chleb,warzywa i szynka to imo skladniki przecietnego zjadacza chleba a nie kogos kto chce zmaksymalizowac efekty treningow i suplementacji.miecho,jaja,ryby,gryka,owies,warzywa,lniany,oliwa z oliwek,orzechy itp. i jazda-przynajmniej na czas testu,taka moja opinia,nie jest moim celem atakowac ciebie tylko wyrazam swoja opinie.sam wiezniem diety nie jestem.pozdro:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
donbartosz - oczywiscie nie czuje sie atakowany wszystko traktuje jako konstruktywne uwagi
z tym ze w mojej diecie jest wszystko - jest i mięso,ryz,ryby,nabial,warzywa,owoce,jaja,ciemne pieczywo,orzechy,rodzynki i slonecznik
ale np.jogurt napewno nie zaszkodzi.a to dodatkowe kcal,dodatkowe węgle i bialko
zapewniam ze te moje kanapki z wędliną,serem,papryką,salatą,rzodkiewka czy pomidorem nie są posilkiem 'pustym',zbędnym badz szkodliwym

Pozdrawiam i zapraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2144
o pies. ee Damixxx to zupelnie inna rasa niz moj,tak apropo tego co mowiles.
wlasnie wiekszosc zna tylko z reguly objehane,osłyszane i tak myla mojego z amstafem, a to duuuuza gafa,'prawie robi wielka roznice',grrr...
a w sumie to dziwne ze wywalasz z piwnicy sprzet bo administracja,u mnie byla wizytacja spoczatku i wiedza ze silownia funkcjonuje dlugo,zreszta na komisarjacie tez pałkarz mowił ze na luzie,nie ma co kitrac,naprawde..
jak juz, to sprzatam tlyko te przypalowe rzeczy.... wiadomo
pozdrawiam !

Zmieniony przez - xwmn w dniu 2007-04-15 23:48:19

wild punch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
xwmn - zazdroszcze w takim razie ludzi którzy są z administracji.u nas robią o silownie wielką afere.wiec raz na jakis czas trzeba wszystko wyniesc,zeby na drugi dzien to wszystko wnosic

dobra
pije wlasnie bialko labrady
smak truskawka
moim zdaniem nawet dobry
duzo lepszy od wanilii

ide spac
dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
DZIEŃ 37
17.04.07


Witam
wczoraj znow problemy z netem
pozniej wszysko uzupelnie

przed chwila zjadlem jajecznice + owsianke

godzine temu 5g kreatyny,5g glutaminy i 1tabs tribulusa

spadam do szkoly
milego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
DZIEŃ 38
18.04.07


czesc...
sory ze ostatnio malo wpisow
ale nie mam w ogole czasu zeby tutaj siedziec
ciagle siedze w szkole albo sie ucze (niedlugo matura)

teraz jem posilek przedtreningowy
i spadam na silke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XPAND po cyklu KO

Następny temat

Ethyl Ester + Jabłczan ? %-)

WHEY premium