SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Black Devil by polaco_92 - Dziennik Postepow!!!

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
Mam pytania - zrobiłeś przed redukcją notatki ile miałeś w bicepsie, w klacie, w udzie, w łydce, w pasie, w biodrach, w przedramionach i w karku po to, żebyś teraz mógł porównać obwody po miesiącu ćwiczeń ?
Może przez miesiąc i tym bardziej na redukcji mięśnie za bardzo nie urosły, ale w pasie bankowo schudłeś i masz teraz znacznie bardziej estetyczną sylwetkę.
Przy okazji - robiłeś badania poziomu testosteronu przed cyklem z Black Devila i w trakcie cyklu, żeby wiedzieć, czy twój poziom testosteronu podniósł się, obniżył, czy też pozostał taki sam ??

Poza tym napisz na sam koniec testu, które suple twoim zdaniem były warte zakupu, a które nie.

Zmieniony przez - RPS1990 w dniu 2011-12-27 20:58:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Bardzo ładnie polaco! Klatka i bicepsy wyglądają bardzo dobrze. Nawet kabelki się pojawiły na klatce.

Ciężarami się nie przejmuj. Na takim etapie redukcji trzeba zapomnieć o dużym obciążeniu i skupić się na dokładnym ruchu. Zresztą z tego co podałeś (kg), myślę że i tak to duże ciężary.

Teraz będzie już podsumowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Bardzo fajnie prowadzony dziennik. A i postepy rowniez widac. Gratulacje, pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no trzeba przyznac ze jest niezle i kable na klatce sie pojawily nono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
*******************************PODSUMOWANIE******************************

Witam!Cały test trwał dokładnie 30dni,jest to bardzo krótki czas żeby coś porównywać,ale i tak jestem zadowolony,trzymałem się diety i treningów w 100% ogólnie moja redukcja trwała jakieś 3 miesiące i zrzuciłem 15kg i jakieś 15 cm w pasie,tutaj tylko moglem pokazać jak ja kończę i na nowy rok w planach robienie dobrej masy z dobra dieta

***Wymiary***
Przed/Po

Wiek: 19lat/19
Waga: 82,9kg/79,1kg
Wzrost: 183cm/183cm
Obwód klatki: 105cm/103,5
Obwód ramienia: L- 40,5 P- 39,5cm/L- 40cm P- 39,5cm/
Pas: 87cm/84cm
Obwód uda: 63cm/60cm
Łydka: 37cm/36,5cm
Barki: ok.118cm/115

***Foty***



















Opinia suplementów:

Na początek chciałem napisać,ze trochę tego brałem wiec do końca nie wiem co i jak działało,ale postaram się jak mogę

Black Devil:Sen bardzo twardy,dużo snów,dużo zapamiętanych snów,potliwość w nocy,rano śmierdzący mocz

Hi anabol protein:Smak truskawkowy bardzo dobry,czekolada taka sobie,rozpuszczalność idealna.

Stano Fusion: bez odczuć

Amino Anabol: bez odczuć

HMB: bez odczuć

Hyper Fusion: bez odczuć

Bcaa Powder: Smak grejpfrutowy bardzo dobry bardzo dobra rozpuszczalność

Power Guarana: Polecam każdemu!!! bardzo dobre pobudzenie,działa tak jak powinien.

Fuenplast: bez odczuć

L Glutamin: bez odczuć


Dziękuje bardzo firmie Hi Tec za możliwość przetestowania suplementu Black Devil i rabatu na resztę suplementów,mam nadzieje,ze spełniłem wasze oczekiwania i to co zapowiadałem było w tym teście,dziękuje wszystkim co śledzili choć było ich bardzo mało,niestety...

Zmieniony przez - polaco_92 w dniu 2011-12-29 14:19:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
Dobrze jest Gratuluje! Tak się składa, że też mam 183 i też sie redukowałem ze 100kg tylko, że w pasie poszło mi ponad 20cm..i wiem jak ciężko jest uzyskać te bardzo widoczne zarysy mięśni i dopalenie tłuszczyku w tych najbardziej wrednych miejscach ( u mnie dół, klatki, dół brzucha czy okolice tricka) tobie się całkiem całkiem udało także gratuluje jeszcze raz ! Baa od stycznia wskakuję na identyczne suple tylko jeszcze tri anabol i parę innych dodatków! i też w planach mam budowanie czyściutkiej masy bo na palenie sadła moja psychika mówi już nie! pozdro i rośnij zdrowo i beztłuszczowo !

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
widac efekty klata zayebiście się odsłoniła przez co wydaje sie wieksza.
plecy też wyszły na wierzch

ogólnie jest dobrze, jedziesz dalej masa z głową żeby na lato nie trzeba było za dużo redukowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
ladnie jest nie ma co sie spodziewac nie wiadomo czego badz co badz leciales z redukcja ale i tak mimo to klatka ladnie sie poprawila i z poprzedniej strony zdjecie bokiem swietnie oddaje twoja sylwetke, swietnie sie prezentuje estetycznie, klata wydaje mi sie ze ladnie poszla :)

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Widać poprawę Mistrzu
Mam nadzieję ,że będziesz kontynuował dziennik w dziennikach
Pozdro.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
dzięki chłopaki za mile słowa

właśnie się dowiedziałem ze 1-2 styczeń wyjeżdżam do angli także na razie z treningów nici,dopiero jak życie sobie poukładam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Black Devil by ProSatan - dziennik treningowy

Następny temat

Test Black Devil by Sopel_x - dziennik treningowy...

WHEY premium