SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test:Vitalmax Creatine+Dextroza {2fokus} - pods. str. 21!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
fokus c.d. twojego przysiadu to tragedia :P nogi najlepiej wchodza jak robisz pełny, z nie wielkim obciazeniem :) jak robisz połprzysiad, zazucisz 100 kilo, to efekty beda gorsze niz z 60 na plecach i pelnym przysiadem, wiem po sobie :) pozdro i cisnij :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wciskajcie czlowiekowi kitu. Robi prawie poprawne przysiady.
Box Squat jest dobry aby cwiczyc odpowiednia glebokosc, ale jak widac masz za wysoka laweczke lub za krotkie nogi. Mozesz tez dalej stanac i siadac - nie tylko dotknac pupa laweczki, ale usiasc.
Przy masie i sile rob parallel squat - sprawdz w youtube (w tym momecie zaliczaja ci przysiad na zawodach)
Przy rzezbie mozesz robic troche glebsze przysiady, prawie pelne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
raszek01 nakręciłem ten film po to żeby zobaczyć jaka jest różnica w głębokości siadu
Kiedyś siadałem prawie dupą do ziemi choć nie ze sztangą na plecach i był problem z nogami choć nie bylo by problemu z takim ciezarem.
Hmm i jakoś rośnie/czemu..?
Chce coś z tyłu postawić żeby wyuczyc tego ruchu
mariuszowy tez o tym myslalem wprowadze przy koleinyych nogach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
Sam nie wiem który to dzień

Dziś plecy

1.wiosłowanie szeroko nachwyt

6x120kg
8x110kg
10x100kg
15x80kg


2.szeroko podchwyt

j.w


3.wąsko nachwyt

10x110kg
12x100kg
15x80kg


4.wiosłowanie pół sztangą

4x15 i tu +5kg


5.francuskie wyciskanie sztangi

6x65kg
nie pamietam 8 czy 10 x 53kg


6.młotkowe zza głowy

2x12x34kg

Odpuściłem sobie martwy i brzucho,nie mówiąc o kilku seriach bo tak.
Trening tak średniawka,choc progres może być.Więcej nie chce mi się pisać.............

Zmieniony przez - 2fokus w dniu 2009-11-10 14:00:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
Dzień wolny od treningu
odpuszcze se łapy na oddzielnym treningu i narazie tak zostawie
Jak nie zapomne to porobię troche brzuszka,dziś stawałem na wage i jakoś nie moge się przebić przez aktualny półap.
Dziś poszły frytki,ale nie zabardzo,ogólnie jak do tej pory to mało zjadłem i byle czego,choć wcale się tym nie martwie

Pzdr.
Dla mafii zwyrodniałych skvrwysynów

Pozgrywałem sporo dość ciekawych filmów,choć nie pamiętam tytułów,ale bedzie co oglądać,może zrana zrobie barczesy a póżniej jakiś seans filmowy,a co

Zmieniony przez - 2fokus w dniu 2009-11-10 21:08:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218


Dziś świeto niepodległości,ha dobre,dobre
a raczej święto kvrwów i kościóła,a zreszto

Po zjedzeniu płatek owsianych 2 jajek,wypiciu szklanki mleka i wrzuceniu jeszcze dwóch zapiekanek poszedłem na trening.
Dziś barki,miałem pomocnika więc i naszła chęc na wyciskanie stówy,ale po co...


1.wyciskanie zza głowy

7x90kg
12x80kg(ost,ruch nie sam)
14x65kg
18czy 2o kilka 55kg


2
.wyciskanie do brody

wiem że raz więcej niż ostatnio 80kg
10x65kg
20x55kg chyba


3.podciąganie sztangi wzdłuż tłowia

3x10x55kg


4.unoszenie bokiem

12x23kg
11x23kg
22x12kg
20x12kg


5
.kaptur

13x110kg
16x110kg
20 kilka 80kg

Po treningu padło na ryż z tuńczykiem,póżniej vhódziutki boczek,jajka,owoce i nie pamietam co jeszcze.
Miałem zakładać stówe na tył ale jeszcze nie pora,odpuszczenie łap dało rade.Choć jakoś mi trening się wydłużył od poprzedniego,zobaczymy myśle że za jakieś dwa okrążenie schodze ,ale czas pokaże

??w czym zrobić foto do podsumowania??

Zmieniony przez - 2fokus w dniu 2009-11-11 20:27:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
?? w czym zrobić foto do podsumowania ??

Czego dokładnie nie wiesz?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
Czego ja dokładnie nie rozumiem..a tego jak zrobic foto żeby było jedno obok drugiego,ale drugie obok pierwszego jak to zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja używam chyba najprostszego programu - Paint .

Otwierasz Paint'a, otwierasz w nim zdjęcie. Jeśli masz w dużej rozdzielczości, to wybierasz z górnego menu Obraz --> Zmień rozmiar / Pochyl. Potem łapiesz niebieski kwadracik prawym dolnym rogu i rozciągasz białe pole tak, aby zmieściła się druga fota.

Otwierasz potem drugiego Paint'a i w nim drugie zdjęcie. Robisz to samo z rozmiarem. Z lewego menu narzędzi wybierasz Zaznacz i zaznaczasz fotę kwadratem, potem Ctrl+C. Przechodzisz do poprzedniego Paint'a i dajesz Ctrl+V i przesuwasz obok. Jak raz puścisz już myszkę, to nie będziesz mógł potem przesunąć foty, więc od razu musisz dobrze ustawić. Na koniec niebieskim kwadratem w prawym dolnym rogu przesuwasz tak, żeby nie było białego pola.

Ufff, to tak mega łopatologicznie jakby ktoś nie potrafił

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
nie czaje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki izolat białka polecacie?

Następny temat

booster and?

WHEY premium