SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test:Vitalmax Creatine+Dextroza {2fokus} - pods. str. 21!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
Dziś nic

Wolne od treningu,miałem troche brzuch styrać,ale sobie odpuściłem,tak jak przed ramie który daje znac o przetrenowaniu.Pobrałem Dzienniki Posiłków Vitalmax i troszke tam czasu spędziłem,fajna sprawa taki program.Po podliczeniu całego dnia myślałem że gorzej to będzie wyglądlądało,no i się mile rozczarowałem,choć a zresztą............
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
Piątek-szkoła

Bez kitu tuńczyk zaczoł mnie podchodzić,to chyba dobrze.Tak nim się przejadłem że niebyło takiej opcji żebym o nim nawet pomyślał,a tu aż sam na talerz wskakuje.

śniadanko
płatki,jajka,zapikanki(w moim wykonaniu-więcej sera niż chleba)

po treningu ryż i tuńczyk
Zaraz jajka i hmm...zapewne kanapka i następna do szkoły

to znowu ja
a przed szkołą dwie kanapeczki z chydym boczkiem pączek z mlekiem i dwa jajka(a kanapka z do szkoły)

Trening


1.przysiad

7x130kg
10x110kg
12x90kg
15x80kg


2.wyprosty

4x25x34kg


3.łydki

24x110kg
27x100kg
35x80kg

~Łydki lepiej podeszły przy dwóch pierwszych razach zwłaszcza po pierwszym ćwiczeniu.
NAgrałem z ciekawości z dobrej pozycji pierwszy siad.Chciałem myśle o tym,żeby następny razem siadać do ławki,ale to chyba będzie ta sama głębokość.Może inaczej to spostrzegacie.Bandaże myśle że dopiero docenie ich pomoc jutro,choć napewno pomogły.
Dla sprawdzenia wrzucam filmik z pierwszą seria.





Może tak jest lepiej








Zmieniony przez - 2fokus w dniu 2009-11-06 14:51:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 512 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4279
to jest półprzysiad zjedź z obciążeniem troche i rób głębiej

Pain is temporary, pride is forever
_____________
Comeback! http://www.sfd.pl/Satreb/_Blog/_ROAD_TO_REDEMPTION-t742858-s6.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19479
To nie jest nawet polowiczny siad, jak chcesz robic polowiczne to biodro na wysokosci kolan a u ciebie wyraznie jest biodro wyzej od kolan,pozdro

MMA sports !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
dzięki,no i właśnie z po tym głębiej to póżniej tydzień coś siedzi w kolanach praktycznie od treningu do treningu,może spróbować następnym razem do ławeczki a póżniej,....hmm czas pokaże


p.S
A mi wydawało się że ma być kąt 90 stopni i już
???

Zmieniony przez - 2fokus w dniu 2009-11-07 13:24:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
Dziś troche wcześniej niż zwykle pobudka
Na śniadanie płatki,kanapka z wedliną szklanka mleka,póżniej sałatka z łososia i banan.Dwie bułki z miodem a reszte zapamietać to lipa,był obiad z mielonym zapiekanki i jajka.

Trening

1.wyciskanie na szeroko

4x120kg
3x110kg
8x100kg
15x80kg


2.skos

10x80kg
9x72kg
10x65kg
15x42kg


3.rozpiętki skos

3x20x12kg


Ręce coś dość ostro bolały nie wiem czy to wynik przemęczenia,może trzeba coś zmienić w treningu dodać tric np.do pleców a bic do klatki,może.A może po prostu odpocząć.
Troche się przeliczyłem podchodząc pod 110 przy koleinym powtórzeniu poprostu nie dałe rade juz podnieś(został pręg)musiałem troche powalczyć żeby zeszła ze mnie.
Jutro szkoła,musze zacząć pisać prace bo jeszcze żadnej nie mam a termin oddania do końca listopada.To tyle
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 512 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4279
robisz siady do załamania kąta prostego czyli poniżej 90stopni albo dupą do ziemii też można :P

Pain is temporary, pride is forever
_____________
Comeback! http://www.sfd.pl/Satreb/_Blog/_ROAD_TO_REDEMPTION-t742858-s6.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
wcześniej robiąc przysiad co do głębokości było dobrze,tylko że to wogóle inaczej było robione-nie było chociażby sztangi alemniejsza oto.Tu ze sztangą nie wiem jak głęboko mam zejść,więc chyba bede coś z tyłu podstawiał.Zrobić tak żeby przednia część uda z kolanem miała 90 stopni i będzie ok,czy kłaść się ze sztagą na ziemie i robić przewrót w np.w tył jeszcze bo za płytko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Siemanko
tak sledze z partyzanta Twoj test. i pelen szacun za to co robisz,
widac jakim sprzetem operujesz i dajesz sobie doskonale rade :)
Pozdro i zycze Ci zebys kiedys mogl sobie sprawic takie profesionalne obciazenie :) lap soga

Big Up !

Zmieniony przez - ResoviakRR w dniu 2009-11-07 20:46:05

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
Dziś nic nie będe robił
Dzień wolny od treningu może póżniej jak będe miał chęci,i nie zapomne zrobie troche bruch,albo jutro z plecami razem.Dziś szkoła,a raczej juz po zajęciach.Żeby nie ludzkie słabości kto wie,Dzięki

eDyszyn
wiec szesciopaka jutro podszlifuje nie ma co dzis odbuj
Jutro wcześnie trzeba wstać i ogarnąć poniedziałek za cały tydzień
Podzieliłem porcje na ostani tydzien i jeszcze troche zostało więc dalej bede wcinał póki co.

Pzdr
Kolorowych

Zmieniony przez - 2fokus w dniu 2009-11-08 21:16:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki izolat białka polecacie?

Następny temat

booster and?

WHEY premium