SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Temat forumowicza Wampirate - pytania i odpowiedzi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Kto powiedzial ze nie cwicze silowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
robisz robisz tylko że bieganie twoje nie pomaga łapać masy nie wiem czy kiedyś to zrozumiesz i nie wiem po co biegasz tak wcześnie jak możesz po szkole wszytsko

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Pomaga w lapaniu czystej masy. A nic nie masz do powiedzenia temu kolesiowi co je 3,5g/kg i ma sie bardzo dobrze?
Granathar ile jesz zwierzecego a ile roslinnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
chłopie nie zamierzam się denerwować
powtarzałem się już 100 razy nie ma potrzeby takiej podaży białka szczególnie że jesteś chudy jak szkapa a białko Ci w tym nie pomoże
może to kiedyś do Ciebie dotrze
na innym forum złapał byś już 3 razy bana za takie pytania więc proszę raz jeszcze zluzuj

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
Podziwiam Cie s.m.p.a. za cierpliwość
Wampir~, weź to wreszcie do siebie, tutaj chcą Ci pomóc,
a po co w ogóle zadajesz pytania jak i tak masz swoją inną teorie

po co te biegi to też nie wiem, ale nie będę już nic tłumaczył, bo i tak nie ma sensu:P
wstawania o 5.00 to też niezbyt genialny pomysł przy budowaniu masy, gdybyś miał prace czy coś to ok..

co Cie to interesuje ile ma zwierzęcego a ile innego, weź narazie się za miche, i obserwuj ciało, jak dojdziesz do poziomu startowego (za jakieś 60kg xD) to się będziesz martwił czy masz 3g za dużo roślinnego czy nie...

Zmieniony przez - Dzedor w dniu 2010-02-19 14:18:10

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
Wampirate masz 14 czy 15 lat i wstajesz o 5 rano żeby zjeśc, a potem pobiegać, i na 8 iść do szkoły. Nie rozumiem ciebie, co za kłopot po szkole biegać. Ale i tak nie ma sensu się sprzeczanie z tobą, bo ty zawsze coś znajdziesz na nie korzyść tego co ci mówimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
psychika i problemy z nią innego wyjaśnienia nie ma

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
chłopie nie zamierzam się denerwować
powtarzałem się już 100 razy nie ma potrzeby takiej podaży białka szczególnie że jesteś chudy jak szkapa a białko Ci w tym nie pomoże
może to kiedyś do Ciebie dotrze
na innym forum złapał byś już 3 razy bana za takie pytania więc proszę raz jeszcze zluzuj / Rozumiem, tylko dziwne że się nie zdziwiłeś że Granathar tyle je, ja rozumiem że za dużo to niezdrowo i nie potrzeba, bo w końcu wszyscy tyle jecie, a jesteście o wiele bardziej zaawansowani ode mnie, o lata świetlne.

Podziwiam Cie s.m.p.a. za cierpliwość / Ja też go za to podziwiam, i szanuję.
Wampir~, weź to wreszcie do siebie, tutaj chcą Ci pomóc,
a po co w ogóle zadajesz pytania jak i tak masz swoją inną teorie / Nie mam swoich teorii, po prostu próbuję znaleźć złoty środek pomiędzy tymi wszystkimi teoriami tutaj wypisanymi.

po co te biegi to też nie wiem, ale nie będę już nic tłumaczył, bo i tak nie ma sensu:P
wstawania o 5.00 to też niezbyt genialny pomysł przy budowaniu masy, gdybyś miał prace czy coś to ok.. /organizm się już od dawna przestawił, a że chodzę wcześniej spać to nie ma problemu

co Cie to interesuje ile ma zwierzęcego a ile innego, weź narazie się za miche, i obserwuj ciało, jak dojdziesz do poziomu startowego (za jakieś 60kg xD) to się będziesz martwił czy masz 3g za dużo roślinnego czy nie... / 100kg poziom startowy? Ja kulturystą nie pragnę zostać - mi chodzi o sylwetke fit

Wampirate masz 14 czy 15 lat i wstajesz o 5 rano żeby zjeśc, a potem pobiegać, i na 8 iść do szkoły. Nie rozumiem ciebie, co za kłopot po szkole biegać. Ale i tak nie ma sensu się sprzeczanie z tobą, bo ty zawsze coś znajdziesz na nie korzyść tego co ci mówimy
Po szkole naprawdę mam dużo roboty i jeśli chodzi o energię też nie najlepiej(szkoła wysysa energię życiową), wolę rano, lepiej się wtedy czuje. A jeśli chodzi o bieganie to lubię i nie odpuszczę:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Wyjaśniam czemu ja mogę a Tobie nie wolno jeść tyle białka.
Po pierwsze jestem starszy, po prostu mój organizm lepiej sobie radzi z trawieniem i przyswajaniem, po drugie ja już eksperymentuje z żywieniem dwa lata i znam możliwości mojego organizmu, po trzecie - ja na prawdę trenuję bardzo ciężko siłowo przez co moje zapotrzebowanie się drastycznie zwiększa, już zaobserwowałem że gdy jadłem mniej - organizm nie wyrabiał z regeneracją, teraz wyrabia, żadnych, nawet najmniejszych objawów przebiałkowania - dlatego mogę i jem.
Takie pułapy białka postuluje Puma666 który na prawdę zna się na tym o czym mówi, ja bym radził posłuchać i ograniczyć bieganie - zamienić je na sprinty, wtedy masa powinna ruszyć

Skoro tak bardzo lubisz bieganie, to musisz dowalić jeszcze więcej węglowodanów jeśli masa stoi - innej rady nie ma. Jak wypalasz to musisz zjeść. Białko myślę że 1,7-1,8 jest całkowicie wystarczające. Jak poczujesz zaburzenia regeneracji - dłuższy ból mięśni, brak siły - wtedy podniesiesz wyżej.

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2010-02-19 15:51:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
ja nie mowie ze masa stoi...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta masowa do oceny

Następny temat

Dieta na mase do sprawdzenia

WHEY premium