SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Temat forumowicza Wampirate - pytania i odpowiedzi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Pytales juz. Skoro nie tolerujesz laktozy to co jakis czas mozesz brac, ale nie przez caly czas.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
a jakbym chciał nie brać to skąd mogę dostarczyć ten wapń, tzn. z jakich produktów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Sardynki, szproty (wedzone), produkty fermentacji mlekowej, roznego rodzaju warzywa (brokuly, szpinak, groszek, fasola, soja, seler, kapusta, botwina), owoce (np kiwi, porzeczka). Oraz wit. D3: szczegolnie tluste ryby morskie, tran, watroba, grzyby suszone, orzechy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
jeszcze 5 stron i już nikt Ci nie będzie odpowiadał :)
ktoś tu pisał, że jego nauczyciel powiedział, że smazona oliwa ktora wsiaka do żarcia to wielki syf- nie wiem czy to prawda.

Wampirate wiesz, że masz już paranoje na temat żywienia?
To jest już choroba, lecz to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
Na oliwie można smażyć, ale przez bardzo krótki czas, bo jak się smaży dłużej to jakieś środki toksyczne się wydostają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
wampir,robisz jakies czit mile czasem ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1749
Wampirate-masz obsesje na tym punkcie! masz 15 lat to wystarczy ze bedziesz sie duzo ruszal i wp*****lał ile wlezie (bez syfu) zeby przytyc.


i czytaj a potem sie pytaj!!! bo naprawde cholery mozna dostac jak walkujesz 10 razy jak gryzc albo czy dac 70 g miesa czy 75.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
TheBigBoss a jak myślisz. On się martwi stosunkiem tłuszczy, musi być idealnie co do procenta więc oszukane posiłki nie wchodzą w grę.
Powinien zrozumieć , że przy takiej niedowadze jaką ma wystarczyło by żeby dobrze się odżywiał, a on chyba myśli, że jak nie będzie miał idealnie dobranych tłuszczy to nie przytyje, lub coś doda to musi skądś odjąć jakby był na redukcji!!
Powinien dać na looz i więcej szukać, a mniej pytać.

Zmieniony przez - misterjo w dniu 2010-03-04 01:08:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Ja nie mysle ze nie przytyje jak bede jadl duzo i zdrowo tak jak powiedziales nie patrzac na nic. Ale wtedy waga by mi skakala nawet do 1,5kg na tydzien a ja nie chce tak szybko bo czy wiecie w oge dlaczego mam ta diete? Zalezy mi ma jak najmniejszym przybraniu na tluszczu, wiem ze niemozliwe jest jego calkowite wykluczenie.
Leczo mrożone dla urozmaicenia fasolki szparagowej, brokuł i kalafiora - oczywiście robione na parze firmy hortex jest okey? Skład: warzywa (100%) w różnych proporcjach: pomidor, papryka, cukinia, cebula.

Zmieniony przez - Wampirate w dniu 2010-03-04 08:34:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
dlaczego miałoby nie być ok ?

a czy warzywa są ok?
a czy ty śpisz w ogóle?
a czy nie śni ci się jedzenie?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta masowa do oceny

Następny temat

Dieta na mase do sprawdzenia

WHEY premium