SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Temat forumowicza Wampirate - pytania i odpowiedzi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754447
Z takich zmartwien powinienes juz sam wyciagnac wnioski.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
dlaczego miałoby nie być ok ? nie wiem

a czy warzywa są ok? niektore;P
a czy ty śpisz w ogóle? czasami, budze sie w nocy. Nie myśl że wtedy włączam komputer, mam iPoda z którego mogę przeglądać net, ogólnie nie mogłbym aż tyle pisać z kompa.
a czy nie śni ci się jedzenie? ta dopiska jest o godz. 8:D
OK to już była przesada^^ Dzisiejsze postanowienie : koniec idiotycznych pytań i zaśmiecania tematu, jednak to dopiero od następnego postu:D. Teraz będę pisał tylko o postępach i gdyby były jakieś problemy to wtedy będę jedynie pytał o porady co do diety. I właśnie dlatego od jutra bo dzisiaj jeszcze proszę o ostatnią poradę.
Wcześniej ciągle miałem z tym białkiem problemy na śniadanie, ale te jajka miały też tłuszcz i ogólnie bardziej kaloryczne a nie ma potrzeby zwiększać. Przemyślałem po raz ostatni, i takie coś mi wyszło:
Śniadanie:
100g płatków owsianych
15g oliwy
75g pierś z indyka
ewentualnie jakieś warzywa

Mogłoby być?
Z tym że bym to wprowadził od niedzieli, żeby ten tydzień jeszcze pojechać na starej wersji do końca.

Zmieniony przez - Wampirate w dniu 2010-03-04 10:53:18

Zmieniony przez - Wampirate w dniu 2010-03-04 11:01:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3682
Teraz będę pisał tylko o postępach - chcesz pisac załóż sobie dziennik...


Śniadanie:
100g płatków owsianych
5g oliwy
75g pierś z indyka
15g bakalii(orzechy włoskie, orzechy laskowe,migdały)

To pisz w dziale Odżywianie " Co właśnie wcinasz " ...............
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
"Teraz będę pisał tylko o postępach - chcesz pisac załóż sobie dziennik..." chyba jeszcze nie jest na to gotowy nie wiem jak by to inni odebrali. Na pytanie nie odpowiadam bo uznam je z jedno z niemądrych i takich jak pozostałe. pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3682
"chyba jeszcze nie jest na to gotowy nie wiem jak by to inni odebrali"

No tak s.m.p.a. za duzo spamu by było

Zmieniony przez - Sajmon1991 w dniu 2010-03-04 11:16:36

Zmieniony przez - Sajmon1991 w dniu 2010-03-04 11:16:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
to na górze to nie spam? :P
Mam problem - wyszukiwalem i czytalem troche o tym ale nie znalazlem w koncu odpowiedzi. Wiem ze obiecalem nie pytac ale to juz inna sprawa nieco. Chodzi o to ze na treningu bardzo czesto jestem senny. Jest to mega denerwujace. Czytalem i teraz wiem ze albo:
a) spie za malo
b) za wczesnie cwicze
c) przedtreningowy jest za maly albo zły
Nawet jesli podpunkt a moze sie zgadzac(a moze nie bo spie 8h) to jesli chodzi o podpunkt b - cwiczę tak. ok 1,5h po przedtreningowym, i wtedy jestem senny, zas niedawno cwiczylem troszke ponad 1h po treningu i bylem mniej senny - to przemiawia z kolei za podpunktem c, ze za malo wegli i po tych 1,5h sa one juz spalone i nie mam energii. Oczywiscie sa to wegle zlozone(makaron zytni razowy). Albo wolowina ktora jem przed treningu ma dosc duzo tluszczy i przez nie jestem ospaly ale nie wydaje mi sie zeby byla tlusta, tata mi zawsze pomaga wybrac najmniej tluste.
Nie wiem co poradzic z tym problemem.
Dodam ze spozywam obecnie ok. 6,2g ww na kg masy ciala.
posilek przedtreningowy wyglada nastepujaco
75g makaronu
150g wolowiny ligawy
Czytalem twoje wypowiedzi s.m.p.a. ze najlepiej jakby przed i po treningowy mial tyle samo wegli.

posilek potreningowy wyglada tak:
mieso 150g najczesciej ta sama wolowina
ryz/kasza 100g

Nie chciałbym brać jakiś pobudzających środków czy coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Czytalem twoje wypowiedzi s.m.p.a. ze najlepiej jakby przed i po treningowy mial tyle samo wegli.

nie uważam to za żadną regułę i nie sugeruj się tym za nadto. Spokojnie możesz zostawić jak masz pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
to co z sennoscia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
trzeba wcześniej chodzić spać lub zmienić godzinę treningu w twoim wieku niektórym potrzeba 10 g

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta masowa do oceny

Następny temat

Dieta na mase do sprawdzenia

WHEY premium