SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Teścior: TCM+CP PODSUMOWANIE str. 47-48

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
jedzenie robione perfekta nie jedna laska tak nie potrafi fajne fotki powodzenia w tescie SOG!

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Dziekówka nie zła masa w profilu gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Czas spac. Jutro trening 15A który bardzo lubię. Zmieniam jedno cwiczenie w treningu B zamiast wyciskania na sównicy wrzucę prostowanie nóg na maszynie. Robie tak dlatego, bo od jutra też wjeżdżaja aeroby i HIIT a nie chce się przetrenowac bo ogi mam dosyć słabe..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Widze, ze sie wczoraj nie wpisalem w koncu a filmiki ogladalem. Jak dla mnie technicznie jest ok, bluza miazdzy- nie tracisz ciepla, stawy sa bezpiecnziejsze.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Głodny się zrobiłem...

Fajnie prowadzisz ten test, muszę przyznać.
Pisz obszerniej, a będzie jeszcze lepiej! To Twoje miejsce, aby się wygadać.
Im więcej piszesz, tym jest ciekawiej.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Oj kamiru widze, masz podobne zdanie co do dbania o stawy ja ja Ćwicze w bluzie bo po prostu lubię

Luz postaram się pisać obszerniej z tym, że wychodzę z założenia, że tak długie poosty nie kazdego mogą interesować więc piszę krótko i rzeczowo Dzis zrobie filmiki to rzucisz okiem jak bedziesz mógł.

No to sniadanie zjedzone o 13 na trening a później nauka bo w piatek egzamin..

Chciałem napisać, że miałem niesamowite szczęście!! Zostałem wylosowany w konkursie FA na najlepszą kreatynę Jestem bardzo ale to bardzo mile zaskoczony ponieważ sporadycznie takie szczęście może mnie kopnać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Na filmiki spojrzę, na pewno.
Obszerne posty są na pewno bardziej interesujące, niż dwa zdania, napisane od niechcenia, jak u wielu...

Gratuluję wygranej!
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Luuz postaram sie pisac w ten sposób jezeli ma to poprawić całokształt testu

Przec chwilka wypita została kawiura i białko czekoladowe z mlekiem <jakieś 100ml i 12g białka> rozpuściło sie dobrze i co dziwne było bardzo smaczne, lecz i tak bede pił z wodą, to byłamjedynie próba. Za 15 minut Cp i Bx carb i... i magnez. Od dzisiaj bede przed każdym treningiem uzupełniał magnez o którym wyczytałem w artykule Marka.C

Co do wygranej to czekam na Kre-alkalyn EFX, prawdopodobnie bedzie to małe opakowanie ale i tak jetsme bardzo scześliwy bo dokupie drógie i zrobię test za jakis czas

kuuuuuuuuuuuuuuurrrr... ale leżak wczoraj robiłem format dysku C a na pulpicie miałem dziennik posiłków, duzo fajnych zdjeć itp. Byłem pewien, że przeniosłem je na dysk D ale okazuje sie, ze jednak nie.. Po powrocie muszę wziąć sie za ułożenie nowej diety itp.. Szkoda ale nic to, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
No i juz po treningu

15A:
1 WYCISKANIE HANTLI NA LAWCE SKOSNEJ 10-12-13kg 14powt
2 PRZYSIADY 25-30-35kg 14powt
3 UNOSZENIE SZTANGIELEK BOKIEM LACZONE Z WYCISKANIEM SZTANGIELEK SIEDZĄC 4-5-6kg
4 MLOTKI NAPRZEMIENNE <W SUPERSERII Z> 6-7-8kg 14powt
4 FRANCUSKIE WYCISKANIE LEZAC 12-14-16kg 14powt
5 WIOSLOWANIE JEDNORACZ NA WYCIAGU DOLNYM 2-3-4sztaby
6 UGINANIE NOG <W SUPERSERII Z> 2-2+2,3kg-3sztaby
6 LYDKI A <WSPIĘCIA STOJĄC ZE SZTANGĄ> 3x40kgx30powt
7 PRZEDRAMIONA A <UGINANIE NADGARSTKÓW Z HANTLAMI, PODCHWYT> 3x13kgx30powt
8 BRZUCH A <LINKA WYCIĄGU GÓRNEGO> 3x7sztabx20powt

Filmiki:


wyciskanie hantlami 14 powtórzeń


wiosłowanie 15 powtórzeń


bic tric 14 powtórzeń


brzuszki 20 powtórzeń

Trening nawet udany. Podokładałem ciężaru tak, że mocno zblizyłem sie do treningu z 10A co mnie cieszy. Nastepnym razem podokładam minimalnie ciężaru i postaram sie wykonac pełne 15 powtórzeń, chyba że proponujecie tym cięzarem wykonać 15 (ale myslę, że dam rade i wiekszym). Pompa na treningu była przednia szczególnie jezeli chodzi o nogi przedramiona i bicepsy. Siłowy trwał około 70min po którym poszły 3kaps TCM i odrazu wsiadłem na 15 min na rowerek, po skonczinej jeździe wypiłem szejka <30g carbo i 25g białka>. Dzisiaj po raz pierwszy wykonywałem wyciskanie sztangielkami w sposób jaki zaproponował mnie WODYN, nie wiem czy poprawnie to ćwiczenie wykonałem, sami ocenicie. Przy 10-11 powtórzeniu czułem, że ręce zaczynają się rozchodzić na boki bo sił brakowało ale starałem sie je jak najbliżej barków kierować.Dziwne było to, że w ogóle nie czułem tego ćwiczenia.. Przy poprzedniej technice

czułem, że klatka pracuje a tuta cos jest nie tak <ale może to tylko wrażenie..> Nie dałem rady zrobić wszystkich filmików bo bateria padała ale next time będą wszystkie
Po godzinie od szejka poszedł potreningowy któremu nie zdążyłem zrobić zdjęcia <50g ryżu brązowego i 100g piersi z kurczaka>

OCEŃCIE FILMIKI

Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-02-05 18:40:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
smieszne cieżarki .

francuskie to sam gryf?
wycisk hantli to samo,dodaj coś w końcu bo tym sie nie zbudujesz raczej.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po Tcm-ie

Następny temat

350-400 zl na odżywki :) Jaki cykl?

WHEY premium