SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Teścior: TCM+CP PODSUMOWANIE str. 47-48

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Przeciez powszwchnie wiadomo ze jedynie sluszna muza to sławny viking-metal

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Kurde!konkret..!U nie taka impreza bys ie przydala!Chodz ena kazdy wiekszy koncert HH, z a HH mam lekka stycznosc..CO ty robisz freestylujesz?Malujesz? Ja w wieku jakos od 9 do 13-14 tanczylem breka.Stad mialem zainteresowanie a zwiazane z kultura HH, pzoneij nadszedl zcas na SW.Ale nie powiem bo freestylowalme tez ale srednio mi to idzie, a z beatboxem jzu troche lepiej.Ogolnie mamy swoja grupe beatboxowa, gdzie dajemy pokazy mamy wystpey i gramy koncertyStad teraz jak jakas wieksza impreza HH to sie na niej stawiam, i chetnie gdyby u mnei co stakego bylo byms ie wybral..
W sumie czasami ze znajomymi jak sie spotylam to pofreestaluje sobie, fajne czasami komus pojechacAle nie ma to jak komus na sparingu wy***** haha

Czekam na relacje z imprezy i jestem ciekawe jak ci poszlo..

Pzdr...!

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Lubien Rapuje juz od kilku lat a ta, był freestyle i koncert zagraliśmy jako grupa "dużo rapu". Był też konkurs writerów to tagowaliśmy na ścianach

Wodyn Hehe wiking metal Ja kiedyś słuchałem duzo metalu (czasy podstawówki) poczynając od Yatheringa, konczac na kacie i oczywiscie klasyka METALLICA dużo zaporzyczeń z metalu czerpię do bitów Wodyn ty słuchasz rocka/metalu? Jaka muzyke preferujesz? Po zdjeciach <starszych> to wyglada na te wlasnie klimaty

Góra Fajne, że działasz w tej kulturze. Dużo młodzieży (poczynając już od podstawówki) zaczyna słuchać rapu, interesować się hip-hopem. Uważam, że to pozytywne zjawisko Grunt, żeby nie dać sie wkręcić w pseudo rap typu werba czy inne g****. Ale..

Niestety, nie mogłem powrzucać zdjęć z imprezy dzisiaj, zrobię to jutro przed reningiem. Miałem na prawdę dużo do zrobienia przez cały dzień. Jutro chyba zrobie animal day abo na treningu 5tek nie wiem zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
.

Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-03-05 10:57:31

Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-03-05 10:57:58

Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-03-05 10:58:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Trening 15A

Poprzedni trening 15A www.sfd.pl/temat313216-strona26

1 WYCISKANIE SZTANGI NA LAWCE SKOSNEJ 30-37,5-45kg 13powt (40kg)
2 PRZYSIADY ZE SZTANGA 30-35-42,5kg 14powt (40kg 12powt)
3 UNOSZENIE SZTANGIELEK BOKIEM LACZONE Z WYCISKANIEM SZTANGIELEK SIEDZĄC 6-8-10kg (8kg 14 powt)
4 MLOTKI NAPRZEMIENNE <W SUPERSERII Z> 6-8-10kg 15powt (10kg 13powt)
4 FRANCUSKIE WYCISKANIE LEZAC 15-17,5-20kg 15powt (20kg 13powt)
5 WIOSLOWANIE JEDNORACZ NA WYCIAGU DOLNYM 3-4-5sztab (4sztaby+5kg 13powt)
6 UGINANIE NOG NA MASZYNIE <W SUPERSERII Z> 2-3-4sztaby (3sztaby+5kg)
6 LYDKI A <WSPIĘCIA STOJĄC ZE SZTANGĄ> 3x50kgx25powt (45kg)
7 PRZEDRAMIONA A <UGINANIE NADGARSTKÓW Z HANTLAMI, PODCHWYT> 3x17,5kgx25powt (15kg)
8 BRZUCH A <LINKA WYCIĄGU GÓRNEGO> 3x8sztabx20powt (7sztab+5kg)

Dzisiejszy trening poszedł bardzo dobrze. Największe problemy były z bicepsem Te 2 ostatnie powtórzenia zrobiłem ledwo co, były tak chol;ernie wymuszone, że aż mnie wyginało na boki.. Odziwo nogi poszły do góry co było chyba spowodowane odpoczynkiem w zeszłym tygodniu. Wiosłowanie też nie było najgorzej wykonane, a jak z techniką oceńcie sami. Troszkę kulała moim zdaniem ale ciężar zwiększyłem jak widać.

Filmiki:


wiosłowanie lewe


wiosłowanie prawe

Dzisiaj równiez przyszła do mnie paczuszka od animala i mnustwo próbek. Wszystko dokładniej opisałem w temacie konkursowym. Tutaj jedynie wkleję zdjęcia towaru. Wszystkiego będę próbował albo na treningu 10tek (sroda) albo w piatek na piatkach.




http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=08324486948ab7e8 




http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b69facfe1272debc 




http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bb96e25fd3baa6a2

Włąśnie zjadłem mięso (schabik) z warzywami i zapiłem MC, uciekam na zakupy jakieś bo ciężko o coś do zjedzenia w mojej lodówce




Noo niech chociaż z 1 osoba skomentuje to wiosłowanie lub co kolwiek, co bym miał większą motywację do prowadzenia ostatnich tygodni testu.. Uderzam w kimę, chciałem napisać, że pompa na bicepsach utrzymuje się do tej pory (nie wiem dlaczego) ale jest to bardzo fajne uczucie. Nie moge wrzucić fot na serwer nie wiem dlaczego i cieżko jest mi pokazac wam jak bylo na imprezie.
Dj SMAK (chyba)






Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-03-05 15:16:44

Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-03-05 15:18:56

Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-03-05 15:38:14

Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-03-05 16:49:30

Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-03-05 16:50:27

Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-03-06 00:56:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
No dzisiejszy dzień był bardzo ale to bardzo chilloutowy Nie robiłem nic, jadłem i nic więcej, ju z dawno niemiałem tak luźnego dnia. Dzwonili do mnie z Tesco w sprawie pracy, zaproponowali mnie pracę na stanowisku magazyniera za 600PLN, a ja zaproponowałem, żeby sami sobie pracowali za takie pieniądze. Człowiek się kształci, kończy szkoły, studiuje, robi kursy zawodowe, szkolenia a pracodawcy chcą mu dać grosze. ***ac to

Dzisiaj jade do warszawy, zrobie jedzenie na wyjazd, i białko do shakera zapakuję. Później porobie zdjhęcia to wkleje coś. Jutrzejszy trening bedzie w godzinach ppołódniowych i nie wiem czy bedzie super intensywny z tego powodu, ze nie bede spal cala noc, ale nic to. Damy rade

Kolacyja poszła na ruszt tj. omlet z szynka z indyka, oliwa i warzywami




Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-03-06 21:59:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
600zl qrwa to u siebie w dziurze na podlaskim na budowie nie wysilajac sie zbytnio tysiaka wyciagne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
napisalem wczoraj dluzszy post, myslalem ze jest ale jednak go zjadlo...

grrr


Pozbadz sie tego glupiego cwiczonka na brzuch...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Pepko to jest hiperm,arket, w dodatku tesco Skoncze studia i bede zarabial krocie

Wodyn Jak dobrze, ze jestes Ok, zamienie je na spiecia z ciezarem na podlodze. Bedzie oka? No i jak wioslowanie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po Tcm-ie

Następny temat

350-400 zl na odżywki :) Jaki cykl?

WHEY premium