SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Teścior: TCM+CP PODSUMOWANIE str. 47-48

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10373
....nie no pytanie z tej psychologi nie sa trudne zdasz napewno hehe

Inter Rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
heh nie zauwżyłem, że są na zdjęciu
No mam nadzieję, że zdam, jutro rano albo pójde zrobie normalnie aero albo będę sie uczyc i przełożę to na wieczór. Zobaczymy jak bedzie, oby dobrze.

Dzieki


No to mój mózg wchłoną całą wiedze z psychologii, jestem padnięty i spiący

ZMA, magnez wit. C i glutamina wzięte, kładę się spać z nadzieją, że jutro zda ten egzamin.





pozdro All

Zmieniony przez - ramboszcza w dniu 2007-01-30 00:57:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Witam, niedawno wtsałem bo wczoraj sie do poxna uczyłem. Nie zrobie porannych aerbów, przenoszę je na późniejsza godzine po egzaminie, biore ze sobą jedzenie potrzeingowy i przedtreningowy i jazda na 16 na egzamin. W zwiazku z tym pozmieniałem kolejność posiłków, te z duzą iloscia wegli przelozylem na wieczor a te lowcab jem teraz a wiec trak zaczynamyod omleta po ojemu

Składniki: jaja 150g, otreby pszenne 25g, warzywa jakie kto lu i, sól i pieprz do smaku, troche sera białego, mikser




Jajka ubijamy na puszysta piane, a nastepnie dodajemy do nich otreby, troszke sera białego <pokruszonego> sól i pieprz




Całość wylewamy na patelnie uprzednio nasmarowaną oliwą z oliwek, a w miedzy czasie kroimy nasze warzywka i wrzucamy je na talerz lub miseczke co by omlet nie czuł sie samotny




Teraz czynność, która wielu osobom sprawia trudności czyli obracanie
Są sposoby 1(profesjonalny)jeżeli mamy wprawę, możemy podrzucić omlet o 180 stopni tak żeby upadł nie usmażoną strona na patelni (trudna czynność szczególnie przy omlecie) Lubsposób przedstawiony poniżej czyli amatorka Wykładamy omlet na talerz wlewamy jeszcze troszke oliwy na patelnię i trzymając omleta koniuszkami palców przekręcamy go na patelnię lu jeżeli jesteśmy szybcy i wierzymy w nasze umiejętności można to zrobić jednym energiczym ruchem bez bawienia sie w przytrzymywanie omleta




A tak wygląda całość, ja od siebie dodam, że dobrze jest to zapić oliwą z oliwek co by zwiększyć kaloryczność posiłku, i skropic go kefirem co by nie był mdły




Taki omlet to dobra alternatywa dla osób które nie lubia łączyc duzych ilości węgli i tłuszczu, jest lekkostrawny i sycący.mozna było dodać do niego wedliny z kuraka lecz nie miałem zbyt wiele czasu. Wersja Hard jest z dodatkiem płatków owsianych lecz wtedy nie dodajemy warzyw lecz dzem niskosłodzony lub jeszcze lepiej owoc.
Smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Stary superowe te posilki masz!
"16. Co to jest inteligencja?"

Jak psychol poszedl?

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Siema dzieki, ze zaglądasz };- Były 3 pytania, myslę, ze nie zaliczę.. ale nic tro, nie pierwsza poprawka Trzeba byc optymistą!! Albo rzynajkniej sie starać być

Dzisiaj nie robiłem aero, zaczne od przyszłego tygodnia poniewaz mam ostatnio jakieś bóle w nogach chyba z przetrenowania ich.. Diete trzymałem cały dzień z małym wyjątkiem a mianowicie



Mała przekaska na która miałem ochotę juz od dawna bardzo dobry baton, słodki, żuje sie go jak gumę ale jest na prawde OK. Smak nawet całkiem nie zły, za kilka dni sprawdzimy waniliowego mam nadzeję, że bedzie lepszy

A toposiłek który zjadłem przed egzaminem, żeby być pełnym sił na zmaganiach z Prof.dr.hab. D.Sęk... Ale chyba nie pomogło zobaczymy jutro Na fotce jest wołowina warzywa i 25 czystej a tak na powaznie to olej MCT który mi bardzo smakuje, ma kokosowy aromat i jest całkiem smaczny jak na olej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
hahaha odrazu mnie zaciekawil ten kieliszek
ale doczytalem co to jest

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
o kurde, niezle zarcie

ten omlecik wyglada suuper

pozdro
jeszcze raz powodzenia w tescie

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1714
ale fety nie bierz
chyba, ze robisz redukcje :) :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Nie dziękuję!

Co do fety to eeeeeeee... jak by to powiedzieć Hehe nie no nie wale w nos (wole zjeść ) nie dla mnie ten "sport" i nikomu nie polecam. W pacynie jest glutamina!!!!!!!! nie feta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068


Oto herb klubu który powstał na mojej dzielnicy dla ludzi którzy nie mieli co zrobic z wolnym czaem, jezeli ktos pamieta zdjecia stadionu z poprzedniego testu to pewnie widział relacje z meczów które wklejałem.
Jedenego z zawodników nie ma wśród nas, kiedy powróci...........
"niech nie zdarzy Ci sie..."
Vrotcovia WrotkóW
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po Tcm-ie

Następny temat

350-400 zl na odżywki :) Jaki cykl?

WHEY premium