SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taktyka wakacyjna!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 394 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21935
Witam, chciałbym zadać kilka pytań które mnie nurtują.

Obmyśliłem taką o to strategię na wakacje. Powiedzcie mi co o niej sądzicie:

1. Do wakacji ćwiczę regularnie i masuję bez określonej diety. (Do jakiś 95kg/182cm)

2. W wakacje przechodzę na dietę kopenhadzką.
a.) Czy silownia 3x/tyg będzie dobrym pomysłem?
b.) Mam zamiar zaopatrzyć się w efedrynę, spalacz oraz vitaminy. Aby pobudzić się przed treningiem, zabezpieczyć mięśnie oraz uzupelnic niedobór vitamin.
c.) Czy straty mięśniowe po diecie kopenhadzkiej są duże?

3. Po diecie kopenhadzkiej powoli przechodzę na większą ilość kalorii. Jeżeli nie będę zadowolony z wyników to stosuję jeszcze dietę redukcyjną (B: 2,5g/kg) przez okres miesiąca. Chyba że będzie ok to zacznę powoli przechodzić na dietę masową i znią już zostaje do końca.

Staż na siłowni: Praktycznie pół roku.

Na serio.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam układałem w oparciu o moje wczesniejsze już długie treningi...
pytanie co w nich jest twoim zdaniem złego ?? Jestem pozytywnie nastawiony na krytyke

że jest przeładowany aerobami ? - nie jesteś pierwsza osobą która mi to mówi, lecz w przygotowaniach do IRON MANA - 500-700 Dni powinny być dziennie 2 treningi.

a co jest Dineek złego w złej kolejności ćwiczeń ??
Klatka+brzuch
Klatka+nogi+brzuch

Moim zdaniem to sie nie wyklucza, zła ilośc seri - tez nie rozumiem co jest w niej złego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
1. Do wakacji ćwiczę regularnie i masuję bez określonej diety. (Do jakiś 95kg/182cm)

2. W wakacje przechodzę na dietę kopenhadzką.
DIETA KOPENHADZKA TO NIE JEST DIETA SPORTOWA... dietę dla aktywnych osób trzeba przygotować indywidualnie aby odchudzanie było zdrowe
a.) Czy silownia 3x/tyg będzie dobrym pomysłem? TAK
b.) Mam zamiar zaopatrzyć się w efedrynę, spalacz oraz vitaminy. Aby pobudzić się przed treningiem, zabezpieczyć mięśnie oraz uzupelnic niedobór vitamin. EFEDRYNĘ sobie odpuść
c.) Czy straty mięśniowe po diecie kopenhadzkiej są duże?
... to nie dieta sportowa.. straty zakładam że duże

3. Po diecie kopenhadzkiej powoli przechodzę na większą ilość kalorii. Jeżeli nie będę zadowolony z wyników to stosuję jeszcze dietę redukcyjną (B: 2,5g/kg) przez okres miesiąca. Chyba że będzie ok to zacznę powoli przechodzić na dietę masową i znią już zostaje do końca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 394 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21935
Owszem, ta dieta nie jest sportowa... ale szczególnie zależy aby pozbyć się fatu z ud -> I to szybko.

Na serio.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 394 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21935
A ta dieta jest szczególnie obiecująca bo mogę w niespełna 2 tyg stracić więcej niż 15 kg...

Na serio.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
I to jest najgorsze co może Cię spotkać...
Tak radykalne zrzucanie wagi jest bardzo niebezpieczne dla organizmu i praktycznie zawsze kończy się efektem jojo.
Po co miałbyś niby w tak krótkim czasie zrzucić aż tyle?
trenujesz sporty walki? masz jakieś zawody?

Przeczytaj parę postów podwieszonych, a napewno zmienisz szybko zdanie co do diety kopenh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ta dieta jest szczególnie obiecująca bo mogę w niespełna 2 tyg stracić więcej niż 15 kg...

chyba 15kg mięśni :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ta dieta jest szczególnie obiecująca bo mogę w niespełna 2 tyg stracić więcej niż 15 kg...

chyba 15kg samych mięśni :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
A ta dieta jest szczególnie obiecująca bo mogę w niespełna 2 tyg stracić więcej niż 15 kg...

chyba 15kg mięśni :D


ta jasne, 15kg miesni w 2 tygodnie, nawet jakby caly czas biegl to to niemozliwe

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 394 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21935
Czy to nie jest tak że najpierw spala się tluszcz, dopiero pozniej mięśnie?

Na serio.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
...to znacznie bardziej skomplikowane...

pamiętaj że tłuszcz to zapasy energi dla naszego organizmu. I organizm niechętnie pozbywa się tych zapasów i będzie robił wszystko żeby ten tłuszcz zachować. Jednak jeśli poprzez odpowiednią dietę i aktywnosć fizyczną stworzymy mu odpowiednie warunki wtedy możemy mówić o bezpiecznym spalaniu tłuszczu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta proteinowa a wysiłek fizyczny ?

Następny temat

Dieta na redukcje, do oceny

WHEY premium