SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ustawienie i Taktyka w koszu

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2791
Panowie mam mały problem.W środe mam zawody i chciałbym się dowiedzieć jakie zadania przysługują w grze strefą poszczególnym zawodnikom np.rozgrywającemu,centrowi,itp.Napiszcie też gdzie jest miejsce danego gracza na boisku.Proszę o wyrozumiałe odpowiedzi bo to dla mnie bardzo ważne!!!
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Ile razy jeszcze ludzie będą mi zadawali to samo pytanie... Trenoowałem przez miesiąc gregry, 3 tgygodnie Air Aletr czy SD - tak pomieszałem jakoś, do tego sytemtatyczna gra w klubie i chęć skakania.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 840
no z tego co wiem to tak; center biega od kosza do kosza, rozgrywający to wiadomo nie ..... no a dalej to niewiem ale chyba sg to byl jordan to sobie zobacz co robil :_)

nie ważne buty i koszulka...

...tylko wola do treningu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 216
no no ....strefa to najtrudniejsza obrona dla atakujacych jak i broniacych...
BRONIACY w strefie:
to jest tak trzeba podzielic obszar pod koszowy na 5 rownych czesci i kazdy jest odpowiedzialny za swoja czesc....zasze stoi sie (oczywiscie w pozycji obronnej) na brzegu strefy jak najblizej pilki...zasadnicza czescia w strefie jest to ze trzeba przeszkadzac atakujacym tym ze caly czs kazdy musi machc rekami na boki....bo to rozprasza obroncow i zmniejsza ilosc miejsca na podanie do srodka...mozna rownie dobrze zacisnic strefe jak i rozluznic...zalerzy od zespolu atakujacego czy im siedzi dystans czy wola w biegac pod dziure...
ATAKUJACY przeciw strefie:
to jest tez fajna sprawa bo trzeba doprowadzic do tego ze 2 zawodnikow stoi na przeciwleglych "biegunach" jedej strefy broniacego i doprowadzic do takiego czegos zeby tyen gosc sie pogobil zeby biegal od jedego do drugiego....i wtedy wbieg z penetracja lub poprostu power dunk :P lub poprostu mowi sie rozrzuciw strefe czyli doprowadzic do tego ze zawodnicy beda beigac za pilka a ty bez kozlowania podajesz do zawodnika i tak dalej...jak kryja przeciwnicy strefa to trzeba niestyty miec dobry dystans :( co w druzynach szkolnych czesto siada pod wplywem nerwow...a zeby poprawic dystans to proponuje sypanie tylko z czystych pozycji i koniecznie z tepa!!! to najwazniejsze!! a i nalezy pamietac ze jak sie atakuje przeciw strefie nie klepie sie kuli tylko nalezy rozrzucic i to cala filozofia....strefa jest najciezsza obronna ale skuteczna..ja polecam!!pozdro i wygranej zycze!!

BASKET NON STOP TO HASLO JEST ZNANE ALE NIE PRZESTRZEGANE....................KS SWIDER.........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2791
Dzięki Flair o to mi właśnie chodziło.Pojedziemy słabiaków.Oczywiście Sog się należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 840
ej panowie na jaki9ch gracie pozycjach w klubie

nie ważne buty i koszulka...

...tylko wola do treningu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2791
Ja gram albo jako center ze względu na swój wzrost lub na skrzydłach.Moja ulubiona pozycja to lewe skrzydło bo lubie rzucać z dystansu a w szczególności 3pkt.Miodzik!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 216
ja grama na "jedynce" najlepsza pozycja rozdajesz kule na boki..a oni z czysto z tepa sypia troje to jest Miodzio!! :p kocham tez rzucac 3ki to wspaniale jak na meczu rozrzucasz kule po obwodzie i w pewnym momencie dostajesz pile przy lini i wychodzisz z tepa i pila czysto wpada z tym za***istym dzwiekiem....extra...lubie tez wejscie z penetracja to tez jest spoko albo oddanie do centra a center robi zwod i oddaje tobie na troje!! WOGOLE KOSZ TO JEST ZA***ISTY SPORT I NIKT TEGO NIE PODWAZY....

BASKET NON STOP TO HASLO JEST ZNANE ALE NIE PRZESTRZEGANE....................KS SWIDER.........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 216
a!! i dzieki za soga/////

BASKET NON STOP TO HASLO JEST ZNANE ALE NIE PRZESTRZEGANE....................KS SWIDER.........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 840
ja tesh na jedynce , chyba ze trener nie ma kogo wystawic to wchodze na sg

nie ważne buty i koszulka...

...tylko wola do treningu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3266
Moglibyście mi napisać, jaka jest dokładnie rola niskiego skrzydłowego?
I czy to prawda, że jest on z reguły niższy nawet niż rozgrywający?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Niższy skrzydłowy niższy od rozgrywających?? Bzdura, zwykle ma średni wzrost w dróżynie. Rola jego może być różna, w zależności od taktyki dróżyny, jego wzrostu, umiejętności, najważniejsze, że musi być wszechstronny. Jeśli zawodnik jak na SF jest dość wysoki często idzie na zbióre, jeśli jest dość niski czeka na podanie po zbiórce/wybiega na kontre. To taki ogólny zarys, wszystko zależy od dróżyny.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podsumowanie sezonu pod wzgledem zajechanego sprzetu

Następny temat

Biografia Michaela Jordana

WHEY premium