SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRANSFORMACJA (1993)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 30147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4371
stajac tak malo czy to na 1 tyle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474
na jeden hantel 22.5kg
z dwoma 45kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 312
Super przemiana, Sog ! Zdrowia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474
dzieki mikus007 ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1342
Bardzo faajnie to teraz wyglada.

Daj zdjecie luzem przód, chodzi mi o luzna klate i nogi.

SOG za wytrwałośći ! Tak dalej !!

VIATAE BREVIS CURSUS GLORIAE SEMPITERNUS - ŻYCIE JEST KRÓTKIE SŁAWA NIEŚMIERTELNA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12056
Świetna robota. Jak się chce to można. Brawo, sog zasłużony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 253
masz pelno skory wszedzie, nie tylko cyce, to widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Jak bym miał takie cyce to bym sobie gardło poderżnął...

co ja mówie, sam mam nawet większe Zobacze jak to będzie wyglądac po mojej redukcji.
Ładnie się zmieniłeś, sog.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
Gratulacje i podziw że wziąłeś się za siebie i zmieniłeś swoje ciało tak diametralnie. Brawo i obyś nie przestawał się rozwijać. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Lojalos, gino = ginekomastia czyli powiększenie gruczołów sutkowych.
Hehe, co do tego śniadania, - mam tak samo, na początku bolał mnie brzuch i zbierało się na wymioty po zjedzeniu śniadania i wyjściu do szkoły, teraz OK, ale nadal mogę żyć bez śniadania. Trzeba się przyzwyczaić, bo fakt faktem jest że śniadanie jest najważniejsze.

"w wieku od 9-14 lat masz niewiele pojecia o stanie w jakim jestes, wiesz ze jestes gruby i wszyscy cie obrazaja, dostajesz kompleksow itd.
rodzice! zgadza sie, oni powinni o to zadbac, u mnie bylo tak, ze nigsdy nie jadalem fast foodow ani sie nie opychalem specjalnie, mimo to mialem i nadal mam tendencje do tycia .
w wieku dojrzewania mialem problemy hormonaalne, z tego tez gino.
i
wierzcie mi chlopaki, przy takich warunkach, mozna sie do bardziej tragicznego stanu doprowadzic niz moj, a w wieku 9-14 lat ciezko jest z motywacja i ruszeniem dupska na jakikolwiek trening, zwlaszcza kiedy sie mieszkalo w bloku.
na zdjeciach z gino, to i tak juz po czesciowej redukcji -10 kg "

100% racji.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arab-24lata,Staż: 9lat (bez koksu)

Następny temat

23 lata, rok stazu - ocena ?!

WHEY premium