SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRANSFORMACJA (1993)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 30139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4446
no przemiana super
tak sobie myślę czy takiej opuszczonej klatki czyli sama zwisająca skóra nie da się jakoś rozrobić dodać mięcha roztrenować i będzie pełna ? trzeba operacje robić ?
teraz pomyślcie jak np ronnie coleman jako emeryt będzie miał wory albo inni sławni kulturyści aż trudno se wyobrazić ostatnio oglądałem arnolda jakieś zdjęcia na plaży to normalny staruszek klata płaska nawet kraty nie ma może też przechodził operacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 322
Co tu dużo mówić kawał dobrej roboty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 640
A jak się rozciągniętej skóry na brzuchu pozbyłes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 253
Faktycznie, nie widać wiszącej skóry na bebechu! :)
Sam zrzuciłem ponad 20 kilogramów jakiś czas temu - zostało ciasto na brzuchu, plecach i pośladkach.

Kiedy rankiem sobie wstaję, płatki z jajem zapodaję ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
ładnie, ładnie aby tak dalej.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 463 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4646
Elegancko :) świetna przemiana, gratulacje i pracuj dalej, masz dużo silnej woli i widać, że potrafisz to wykorzystać :) Powodzenia i pozdrawiam :)

" Gdybyś usłyszał tysiąc razy- nie uda Ci się.
To wiesz co?
Rób nadal wszystko jak najlepiej potrafisz i pokaż, jak bardzo się mylili.
Sukces jest największą, dostępną, ludzką zemstą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474
Witam Panowie,
jeszcze raz dzieki wszystkim za uznanie
bardzo mi milo.

tak jak objecalem wrzuce za chwilke aktualne foty z dzisiaj i odpowiem w miedzy czasie na pytania, zdjec bedzie 5. wiec prosze nie komentowc do poki nie skoncze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474


1.
brzuchol, tak wyglada nie najgorzej bo z ranca fota robiona, ale po treningu nie jest juz tak dobrze,
co do skory to mam ten sam problem, mimo ze juz duzo fata niema, mimo to skora odstaje, nie jest to wielka ilosc ale troche odstaje, niewiem czy da sie cos z tym zrobiuc, na kazdym terningu robie brzuchy na plaskiej, moze to cos da, przez przyrost miesni, zobaczymy.
myslalem ze moze by przytyc troszke, i znowu schudnac, ale to chyba nie najlepszy pomysl,

od marce chyba zrobie jeszcze troche redukcji, bo chyba mnie troszke zalewa (z babcia na 7 tyg zostalem i ciezko tych pysznosci nie jesc ^^)
dobra to tyle co do brzucha, jak macie jakies wyjscie na ta skore, to dawac podpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474


2.
takie na luzie po teningu,
face z***..ny ^^

duzo pije na trrningu i zalewa mnie troche woda ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474


3.
plecki, wiem, cienizna jeszcze, ale pracuje nad nimi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arab-24lata,Staż: 9lat (bez koksu)

Następny temat

23 lata, rok stazu - ocena ?!

WHEY premium