SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRANSFORMACJA (1993)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 30138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4264
sog polecial naprawde kawal dobrej roboty a takie moje pytanie to ile dochodzilo wszystko do siebie po operacji? po jakim czasie klatka zaczela normalnie wygladac i mogles zaczac cwiczyc?i miales usuwany gruczol wraz z odsysaniem tluszczu tak?

"konsekwencje naszych czynów odbiją się w przyszłości echem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474
@Wuchta34:
nie wyklocam sie, bo wiem ze masz swoja racje, postraram sie rano cos zkonsumowac.

mody_90:
dzieki, po operacji to okolo 8 tygodni nie cwiczylem, klata byla opuchnieta i obolala, pozatym nie moglem i niechcialem pompowac, zeby szwy sie nie rozeszly, (o dziwo i tak sie rozeszly -.-)
mialem tylko wycinane, bez odsysania niestety ;)
ale prawdziwe efekty teraz dopiero mzna stwierdzic, lekarz powiedzial ze to po roku bedzie widac co z tegfo wyszlo,
a wyszlo tyle ze za***...cie szerokie szwy mam ^^ ^^
mimo to jestem bardzo zadowolony, bo wiem jak to jest miec gino i go niemiec,
nigdy wiecej gino, cala psychika w mlodych latach, upokorzenie itp.
dlatego taka transformacja, bo to ja sie bede smial ostatni ;))
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4264
hehe no i git wiem jak to jest ja powolutku odkladam kase na operacje bo z NFZ to chyba sie nigdy nie doczekam mysle ze te wakacje jeszcze przeboleje a po nich wytne to cholerstwo w piz.du i lepiej juz miec szerokie szwy niz gino

"konsekwencje naszych czynów odbiją się w przyszłości echem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3685
Przyłączam się do opinii Wuchty, sam kiedyś z rana nie potrafiłem patrzeć na jedzenie, teraz trudno mi bez niego rano wychodzić. Działaj dalej, pozdrawiam.

"Chcieć to móc - Reservist zmagania" .. >>>

.. >>> http://www.sfd.pl/Chcieć_to_móc__Reservist_zmagania,-t691244.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5717
polecam owsiane :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
Dobrze jest, jak z waga teraz stoisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4371
jak transformers:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474
:D
waga kolo 83/84
ale na cyklu kreatynowym jestem, 6 tydzien, z 80.6 na 83/84 ^^
troche mnie zalalo ale i efekty miesniowe sa ;D
od srody rzezba i redukcja ;)chyba dyma burn kupie, bo juz mialem i jest okey, do tego kilogram bcaa xplode z olimp.
i musze dietke opanowac, bo babci gotowanie mi na dobre nie wychodzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4371
dobrze jest co na łapy robisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474
na lapy za***i.cie duzo robie XDD
na lapke 22.5 kg juz biore, niewiem czy to duzo,
-siedzac na lawce (17.5-20)
-stojac (20-22.5)
-na modlitewniku, ze sztangielkami i sztanga (15-17.5kg) (30kg)
- na tricepsa od gory hantelka, na skosie z hantla lamana itd ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arab-24lata,Staż: 9lat (bez koksu)

Następny temat

23 lata, rok stazu - ocena ?!

WHEY premium