SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRANSFORMACJA (1993)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 30141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474


4.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474


5.
no i ostatnie, klata

co do diety, bo pytanie bylo, to jestem dowodem na to ze bez idealnej diety mozna schudnac,
moje regoly to:
douzo bialka, malo wegli (zwlaszcza wieczorami)
- glowny posilek obiad, jem co mama ugotuje, i nie jem normalne porcje i calkiem normalnie!
-sniadania i kolacje jem w malych ilosciach, czasami sniadania nie jem, cos w sql przekasze, zazwyczaj jest to bulka z salata serem
-slodyczy staram sie nie jesc, w soboty pozwalam sobie na wiecej slodkiego, ogolnie staram sie slodkiego nie ruszac,
-pije tylko wode!
-dieta jest luzna
-CIEZKI TRENING pozwala mi na taka diete

napewno bylo by lepiej gdybym mial prawdziwa dietke, ale mysle ze w wieku 17 lat moge to sobie jeszcze odpuscic,
jesli mnie do marca troche zaleje fatem (babci gotowanie ^^)
to myslalem ze zrobie jeszcze salanie z venom hyperdrive
ale to jeszcze nie zdecydowane ;)

skonczylem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13099
najpierw tylko aeroby czy odrazu z siłką wystartowałeś/?

Zmieniony przez - grubasek19 w dniu 2011-02-09 00:34:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474
wystartowalem z silka, ale po czasie sie skapnalem, ze miesnie pod faldami tluszczu nikogo nie kreca i robe sie coraz bardziej grubszy.
zaczalem z aerobami, nie zabezpieczylem miesni (bcaa itp.) i to co wybudowalem, duzo stracilem, poza tym np. lapka mi zeszla (schudla tez)
z 44cm!! (otluszczona) na 39 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1205
super sylwetka obecnie. o dziwo masz predyspozycje do kulturystyki jak sie okazalo. bardzo waska talia i dobra klatka.

rob sucha mase miesniowa. startuj z lekkim dodatnim bilansem kalorycznym, nadal krec aeroby i celuj w postepy rzedu paru kilogramow, ale rocznie suchego miesnia.

kiedys przebylem podobna transformacje, ale Ty mozesz duzo dalej zajsc. gratuluje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 463 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4646
Śniadanie jest najważniejsze więc dziwie sie, że będziesz omijał tak ważny posiłek.

" Gdybyś usłyszał tysiąc razy- nie uda Ci się.
To wiesz co?
Rób nadal wszystko jak najlepiej potrafisz i pokaż, jak bardzo się mylili.
Sukces jest największą, dostępną, ludzką zemstą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474
bo ciezko mi sie cos je o 5.30 :/
to wooe o 10 zjesc bbulke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
to bardzo źle...

bardzo...

warto poczytać dlaczego od razu po wstaniu potrzebujesz solidnego posiłku...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474
ale nie rozumiecie ze niemoge o 5.30,
niedobrze mi jest pozniej!
wiem ze sniadanie to najwazniejszy posilek i sie go przez dzien spali, ale o 5.30 nie trawie, kolo 10-11 jem w szkole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
hm... nikt nie mówi abyś od razu jadł ile wlezie

Chodzi o stopniowe jedzenie z rana jeśli masz białko, aminy to chociaż wrzucić na pusty żołądek. Stopniowo zmienisz wieloletnie nawyki.

Znam wiele osób, które tak samo jak Ty twierdziły a teraz bez śniadania nie wyobrażają sobie funkcjonowania w ciągu dnia.

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arab-24lata,Staż: 9lat (bez koksu)

Następny temat

23 lata, rok stazu - ocena ?!

WHEY premium