SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRĄDZIK , PRZEPRASZAM ZA TEN TEMAT ALE TO WAŻNE

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
Witam !

Wiem , że tu nie powinienem tego zamieszczac ale juz nie wiem co robić uzywałem różnych tabletek , żeli , do twarzy i nic wciaż jest i nawet go przybywa :( nw co robić . Włosy mam takie że zakrywaja całe czoło , mam lat 15 .Proszę o pomoc co wy robiliście z tym problemem . Z góry dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
po pierwsze idz do dermatologa
po drugie z tego co slyszalem to taka grzywka tylko pogarsza sprawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz włosy na biebera? Błagam Cię, wywal to g****.
Poza tym porozmawiaj z dermatologiem o izotretynoinie - czy w Twoim wypadku bd. odpowiednia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
No wiem ale boje sie odkryć bo wczesniej miałem n a żel włosy i jeszcze jakos wygladalo ale teraz jak obetne to bedzie wygladało okropnie i jeszcze to nic nie da bd jednym słowem koszmar :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 260
Nie one nie sa na Biebera tylko bardziej proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeden ciul.
Porozmawiaj o tym o czym pisałem z dermatologiem. To ostateczne wyjście ale ryje troche zdrowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
no do dermatologa musisz ,ale nwm czy on Ci nawet pomorze ,ja byłem 3 razy u niego i w sumie nic mi nie pomógł samo teraz powoli przechodzi ,ale są też gorsze dni

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1881
Tak jak ci wcześniej pisali, idź do dermatologa. Ja byłem u trzech już i dopiero teraz zaczęło coś się dziać, jest lepiej. Grzywkę też mam, ale jakoś dermatolog nic nie wspominał, żeby ją ściąć, za długa to ona raczej nie jest :)

Zmieniony przez - ProSzymOn w dniu 2014-01-13 12:13:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
walnij sie na łysko, zabij to od wewtnatrz spozywajac czysty spirytus
odżywanie, jak najmniej słonego, a od tej grzywy sie poci czolo i tez ma wplyw na to

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dermatolog kolego, kiedyś za młodego miałem podobny problem, przepisał mi antybiotyk oraz żel do mycia twarzy - Cetaphil, pomogło.

Edit: Cetaphil jest bez recepty, fajny płyn, którego używam do dziś. Nie podrażnia, nie jest na bazie alkoholu, więc polecany na każdy typ cery

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2014-01-13 12:49:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego

Następny temat

Kreatyna, a wzrost

WHEY premium