SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TOYSY / kaloryfer + wcięcie / fotki str. 12

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68706
Toysy jak tam idze katowanie kraty ? sie robi te wyciecie co wspominales na poczatku ? czy mase walisz , pzdr

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
ero24 - z tym cięciem coś słabo póki co. Na pewno poprawiają się powoli tak jakby boczki (ale z mięśni nie tłuszczu ) Poza tym brzuch powoli do przodu

Z delikatną masą ruszam od poniedziałku - pomyśle nad treningiem jaki wykombinować i jak dobrze ułożyć wszystko, bo dodatkowo chcę basen robić 2 razy w tygodniu.
Dieta jako taka będzie + suple typu białko, kreatyna stak i pomper przed treningowy.



WYPISKA Z DZISIEJSZEGO TRENINGU:

Zrpbiłem barki + bicepsy + tricepsy

napiszę po kolei co robiłem:
1. wyciskanie hantli siedząc - na barki - 3 x 18
2. modlitewnik - 12/12/10
3. wyciskanie francuskie - 3 x 12

4. unoszenie hantli bokiem 3 x 18
5. uginanie przedramion + supinacja nadgarstkiem 3 x 10
6. prostowanie przedramion na wyciągu - tyłem do wyciągu -równolegle do podłogi - nie wiem jak to się nazywa 3 x 10

7. unoszenie hantli bokiem w opadzie 3 x 16
8. brama na biceps - 3 x 10
9. prostowanie przedramion z wyciągu górnego 3 x 10

potem brzuch:

Russian twist - robiłem po raz pierwszy i starałem sie delikatnie - ciężar jak użyłem to tylko 2,5 kg
robiłem 3 serie kolejno po 6/6/10 powtórzeń
niewiele a i tak czułem skośne brzucha a nawet plecy w pewnym momencie. Następnym razem użyję 5 kg.

unoszenie nóg na zmianą na poręczach 3 x 10
allahy 3 x 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
powodzenia, rób tarkę
Ale na masie to znowuż tarki się nie zrobi niestety. Musisz znaleźć jakiś "złoty środek" bo z jednej strony trochę masy by się przydało a z drugiej kalcoryfer też by się przydał

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13756
Bardzo ostrożne zwiększanie węgli i myślę że będzie dobrze, ja na początku swojej przygody popełniłem błąd zwiększając znacznie kaloryczność i źle na tym wyszedłem, a tu trzeba ostrożnie i powinno być ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
no własnie chodzi mi o taka lekka masę, żeby tylko złapać trochę mięśnia
dokładam basen żeby metabolizm przyspieszył nieco i myślę że powinno być OK.

ta mini masa, będzie trwała tylko 4 tyg. Poza tym brzuch też będę ćwiczył i on tez urośnie - i mówię tu o mięśniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
BASEN:
Niedawno wróciłem z basenu. Przepłynąłem ponad kilometr. Byłem tam na czczo i dopiero po powrocie zjadłem sałatkę na słodko i sernika kilka kawałków -

Zasłużyłem na ten posiłek










Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2012-04-13 15:22:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
dobry sernik nie jest zły
Polecam upiec jakiś sernik z działu kuchnia sfd, jak masz ochotę na coś słodkiego to zaj**isty posiłek możesz zjeść a przy tym nadający się nawet na redukcje :D

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
ja piekł nie będę
ewentualnie mogę zlecić to komuś

W sobotę zrobiłem ABS 8 minute, dzisiaj wolne b dzień miałem w podróży - może przed snem zrobię kilka podciągnięć nóg do klatki w zwisie na drążku i tyle. Niestety nie mogę robic brzucha na drążku, bo mnie boli prawy bark w tej płaszczyźnie ruchu i wysiadam.

Jutro zaczynam mały cykl masowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
WYPISKA Z DZISIAJ
na siłowni trening FBW - przez kolejki musiałem zmienic na bieżąco plan treningowy.
Robiłem po 3 serie po 10 powtórzeń każda
- suwnica na nogi
- Wiosłowanie hantlą
- WL hantle skos dodatki
- Wyciskanie sztangi zza głowy - maszyna smitha
- modlitewnik - gryf łamany
- prostowanie ramion na wyciągu górnym- na triceps

potem brzuch:
- russian twost - ciężar 5 kg - 3 x 10
- przyciaganie kolan do klatki 2 x 8
- allahy 2 x 10
- na łamewczce skośnej w dół: brzuszki - ciężar na klatce 5 kg - 2 x 10
- unoszenie bokiem 2 x 10


to tyle - dietka trzymana lekko - jakiejs wielkiej spiny nie mam na to
ale wiem co jeść i staram się tego trzymać

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
W końcu normalne treningi wykonujesz, a nie tylko brzuch
Poprawiło się coś w stosunku do pierwszej strony? Może jakieś zdjęcie wrzuć...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc z dobrym startem

Następny temat

Powrót na siłownię po 2 letniej przerwie, PLAN SPLIT DO OCENY

WHEY premium