SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TOYSY / kaloryfer + wcięcie / fotki str. 12

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
dextr - wciągnij brzuch i po sprawie

zidane 203- ja w zeszłe święta też upychałem na maxa, nie zwracałem na to uwagi. Ale tegoroczne już były pod częściowa kontrolą




Wlaśnie skończyłem krótki trening brzucha:
- ab rider- 3 x 20
- unoszenie hantli wzdłuż bou ciała - 2 x 10 [hantla 25 kg]

Uwagi:
trening krótki bo późno. Dzisiaj trochę pracowałem i popołudnie zleciało. Siły też trochę odeszło i dlatego taka pora.
Ważne, że zrobiony.


Jutro podróż. Brzuch zrobię dlatego rano - najprawdopodobniej ABS 8 minute w wersji 25 powtórzeń + 1,5 kg obciążniki.



Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2012-04-11 00:37:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
daje Tobie ten ABS jakies rezultaty?? ja osobiscie nie jestem fanem takich technik, moze dlatego ze niecierpi drzucha cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
poczes - daje rezultaty, ale nie mogę powiedzieć że tylko ten abs 8 minute. Ćwiczę także na siłowni, wykonuje inne ćwiczenia. Dbam, żeby trening był różnorodny.


Dzisiejszy trening:
- ABS 8 minute - 25 powt + obciążniki 1,5 kg -> idzie coraz lepiej

Uwagi: trening zrobiony rano na czczo. Dzisiaj już innego treningu brzucha nie zrobię, bo będę w podróży, a potem będę po niej odpoczywał


Słuchamy:




Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2012-04-11 10:39:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Propsy za traczek TOYSYS.
Słyszałeś kiedyś może o ab wheel i ćwiczeniami z nim związanymi?

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
dextr - allahy robię - dobre ćwiczenie - dawałem rozpiski to się pojawiało - nieuważnie czytasz
russian twist? pierwsze słyszę szczerze mówiąc - zaraz poszukam w necie co to jest


maxwell1 - wczoraj przeglądając jakiś dziennik w dziale natknąłem sie właśnie, że ktoś polecał abwheel - czyli te zwykłe kółko do cwiczeń :



Co do ćwiczeń to chyba wiem tylko o jednym na tym urządzeniu. Poszukam tez na necie info więcej. Muszę sobie to kupić jakoś po taniości - bo urządzenie małe i można w każdej chwili ćwiczyć bez potrzeby wychodzenia na siłownię.

I tu pytanie: bo na allegro znalazłem podwójne i pojedyncze wałki - które lepsze? jest jakaś różnica poza tym, że ten podwójny jest szerszy i łatwiej go utrzymać w pionie?





EDIT:






jesli chodzi o russian twist to znalazłem taki filmik:




jak będę na siłowni to spróbuję tego ćwiczenia

Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2012-04-11 20:43:49

Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2012-04-11 20:47:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Wydaje mi się że na tym podwójnym kółku łatwiej będzie ci utrzymać równowagę niż na pojedyńczym.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Russian Twisty kiedyś robiłem , przej**ane ćwiczenie , polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Mnie te kółko zawsze jakoś śmieszyło

Swoją drogą widzę, że wrzucasz mp3 - polecam Ci nową płytę "Drużyna Mistrzów". Kurde zaj**iście motywuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
maxwel1 - też tak właśnie myślę. szkoda że nie ma mnie w domu bo takie kółko zrobiłbym bez prblemu, a tak to musze kupic i kasę bulić...

muzzy17 - dzisiaj trening na siłowni więc to wykonam i sam sprawdzę

Regenat - niedawno się natknąłem właśnie na ten kawałek:





ale nie wiedziałem że cała płyta jest w tym stylu, sprawdzę, dzięki
jak mam treningi na masę gdzie jestem jakby w innym swiecie to na słuchawkach mam najczęściej jakieś nigerskie kawałki z niezłym bitem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc z dobrym startem

Następny temat

Powrót na siłownię po 2 letniej przerwie, PLAN SPLIT DO OCENY

WHEY premium