SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TOYSY / kaloryfer + wcięcie / fotki str. 12

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Gdy wyzwanie rzuci los, z odwagą stań i walcz...

Widzę, że od dziś jesteś Blastoisem (czy jakos tak, III forma ewolucyjne Squirtla)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
BlasTOYSY
Powodzenia wam panowie w konkursie, ja koniec końców odpuściłem sobie udział, stwierdziłem że nie mam na to ochoty, będę wam kibicował

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
ostatecznie jednak zmieniłem avek na bardziej groźny

ale pokemony lubię



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Rozj**ałeś mnie pokemony Ja w summie od dzieciństwa uwielbiam DragonBalla :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Ale tu rozkminy chodzą Trenować kurva !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
No o tym są rozmowy, widziałeś kiedyś jaki Goku był zayebiście wytrenowany? Do tego się dąży

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Regenat
Ale tu rozkminy chodzą Trenować kurva !


A Ty nie bądź taki hej do przodu. Sam może nie zbierałeś i nie trenowałeś? Tak ogarnaim, że była to II/III klasa podstawówki

Dobra, sorry za off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
To były czasy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
tośmy sobie pogadali


wypiska z wczorajszego treningu






biceps + Triceps

1. uginanie hantli z supinacją - 3 x 10 - obciążenie: 16 kg - czasem musiałem się wysilić
2. Uginanie w oparciu o udo - 3 x 8 - obciążenie 16 kg - było ciężko - ponadto prawy nadgarstek wciąż męczy kontuzja i bolało...

3. pompki na poręczach - 3 x 10 - masa ciała - wchodziło - czułem. Miałem zakwasy jeszcze tutaj po ostatnim treningu klatki.
4. wyciskanie jednej hantli oburącz - 3 x 10 - 16 kg. Filmik z trzeciej serii:




Potem brzuch (deikatnie)
- abwheel - 2 x 10 - filmik z pierwszej serii:







Napiszcie czy filmiki się odpalają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Odpalają
Najlepiej dawaj filmiki z ciężkich ćwiczeń wielostawowych
CIśnij.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc z dobrym startem

Następny temat

Powrót na siłownię po 2 letniej przerwie, PLAN SPLIT DO OCENY

WHEY premium