SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TOYSY / kaloryfer + wcięcie / fotki str. 12

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
wypisek nie było bo nie miałem na to czasu. ale nadrobię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
PONIEDZIAŁEK -
zrobiłem plecy na wysokim zakresie powtórzeń - 12-16 powt. i 2 serie każdego ćwiczenia
ćwiczenia:
MC
Podciąganie na drążku - tu tylko po 8 powt
Wiosłowanie sztangą
wyciąg dolny w poziomie - ściąganie rączki do brzucha/klatki - nie wiem jak to sie nazywa
ściąganie wyciągu górnego do karku

potem brzuch:
russian twist 2x10
brzuszki skośne na ławeczce skośnej 2x10
allahy 2x10
unoszenie bokiem 1x10


Potem miałem naukę bo miałem w środę 2 koła i w czwartek kolejne. Te środowe zaliczyłem, a tego z czwartku nie.

Nie spałem 25h i odsypiałem. Wstałem ok. godziny teu i jest ok bo wczoraj ledwo kontaktowałem po takim czasie bez snu...


przyszła mi paczka z abwheelem:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
oO Abwheel! Ponoć świetna sprawa na brzuch! Czekam na relację z pierwszych kontaktów na treningu z nim !

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
już zrobiłem dzisiaj 2 serie po 10 powt. - siłowo sobie radzę nieźle. Trzeba uważasz i trzymać dobrze równowagę bo to tylko jedno cienkie kółko. Ale to dobrze - więcej mięśni odpowiadających za stabilizację ciała pracuje przy tym ćwiczeniu. A mięśniami w ciele człowieka odpowiadającymi za prawidłową postawę ciała są plecy we współpracy z brzuchem właśnie - więc jest git

na efekty będdzie trzeba poczekać - planuję codziennie na tym cwiczyć i robić po kilka serii. Myślę że to dobre rozwiązanie. Z czasem będę dokładał obok kółka jakieś ciężarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
wczorajszy trening:
była katka
2 serie
zakres powtórzeń 12-16
WL sztanga 50 kg
WL hantle skos dodatni 13 kg
brama wyciąg dolny
brama wyciąg górny - jedna seria tutaj
pompki na poręczach 2 x 8 powt.

potem brzuch
russian twist
brzuszki skośne
allahy boczne
unoszenie kolan do klatki



Dzisiaj lekkie zakwasy na klacie i odczuwalne delikatne zmęczenie brzucha. Wieczorem przed kąpielą zrobię kilka serii na abwhelu.






Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2012-05-26 14:01:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
no brzuchala to ci zazdroszczę :D i plecy ładne ,postaram się częściej wpadać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
jestem po basenie
zrobiłem kilometr

zostało mi jeszcze jedno wejście na karnecie, następnego nie kupuję bo nie zdążę wypływać.








co do abwhela :: wchodzi


Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2012-05-29 14:28:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13756
Staram się wbijać, ciężko jest znaleźć czas by coś napisać, ale widzę że ładnie ciśniesz, basenik fajna sprawa, przydałoby mi się wreszcie nauczyć pływać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
kolega bawił się moim abwheelem i pękło kółko... potem ćwiczyłem jakoś ale juz było naruszone i zaczęło pękać dalej... już nie da się ćwiczyć. czyli na miesiąc mam od abwhela wolne. Jak będę w domu to zrobie własny abwheel taki że się nie rozwali. Sklejać tego chyba nie ma co żadną kropelką bo i tak wiele to nie da.

Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2012-06-02 20:22:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
kurfa jak se sam sprzęta nie zrobisz to nie licz że dostaniesz dobry towar... cała Polska

Dostałeś rower więc pedałuj :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc z dobrym startem

Następny temat

Powrót na siłownię po 2 letniej przerwie, PLAN SPLIT DO OCENY

WHEY premium