SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - MEGABOL RYWALIZACJA Slayer of vs lampo91 pods.24str.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
hehe

widze chlopaki sie rozkrecaja ;d

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
No no nie powiem teraz to rzeczywiście konkrety się zaczynają :D a co na to Slayer :D czekam na jego wypowiedź :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
a moim zdaniem slayer wcale nie taka dupa , czytajcie panowie , to 72 kg nA PIETNASTKACH , sam wychodze podobnie na 15 kach i nie jest to wcale takie lajtowe przy piatej serii , pozdr leszcze ;p ,let the kox be with you ...

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 619 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17306
Lampo cwaniaku dziś niebyłem w budzie i do końca testu mam zamiar
siedzieć w domu ,jeść trenować i spać.

Możesz już dać sobie na luz.

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Slayer zrob mu nalot na chate hehehe

Lampo wykup mu wszystkie jajka i kurczaki u niego w miescie

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 598 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12596
Slayer co z tego ze nie ebdziesz chodzic do szkoly Co z tego Ze trenujesz jak twoj trening jest dla 6-cio latkow ktorzy robia ogulnorozciąguwkeswojegociala Czyli Taki trening beznadziejny jakbym sobie zrobil z 4 pompki i 2 powturzenia na drazku i schylil sie po miotle....twoje 72 kg na przysiady mnie dobijaja taki naklad to ja sobie zakladam jak wchodze na strych przed treningiem
twoja dieta mnie rozsmiesza... Takie zeczy to jedza kaczki chodowalane wiec raczej nie ma co tutaj zbyt wiele negocjowac Lampo91 Wygra!!!


Cwaniaczku


Dzis bede szedl na trening gdzies tak okolo 16 dam z Siebie fullaaa wrzuce jakis filmik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5099
kaczki CHodowlane

Lampo hst to wcale nie taki durny trening i wcale nie dla 6 latków :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
przegrany oddaje wygranemu siopke za kurczaki zjedzone podczas cyklu Aż ciekawy jestem ostatecznej konfrontacji

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 598 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12596


Trening
Wyciskanie leżąc 50%/8/45kg 60%/6/55kg 70%/4x4/65kg
Wyciskanie sztangielek(skos góra) 3x8
Wyciskanie wąsko 3x6,1x4
Pompki na poręczach 3x5(użyj obciążenia jeśli konieczne)

Trening bardzo dobry duza pompa

Wrzuce fotke 2 serie klatki zrobione leciutka pompa brzuch slaby wiem o tym zaczelem go trenowac po malu wracam do formy...DOpiero zaczelem szamac kurczaczki wiec to dopiero poczatek

Slayer Zarzuc jakas fotke zebym mozna bylo zobacyzc jak to wyglada na czas dzisiejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1778
lampo spoko wygladasz na pompie ale naucz sie troche pisać bo to w****ia mocno jak sie czyta takie kaleczne posty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Termogenik Yellow Swarm

Następny temat

Carnlabs

WHEY premium