SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - MEGABOL RYWALIZACJA Slayer of vs lampo91 pods.24str.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
No mi ciezko jest odczytac Twoje wpisy z treningow .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
no fakt , co do wypisekj to j/w , troche mało jasne <il serii,powtorzen i ciezary > zajzyj do testow saiba , tam zwykle to ladnie wygladalo wiec moze sprobojesz ;]

Kuro : no widze ze trafilem na swojego , czekam czekamy i to jak :D

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
narazie jest wszystko ok

chetnie bym Wam pokazał jak sie z kims powinno rywalizować, heh motywowac i denerwowac wzajemnie ;) ale nie mam neistety ostatnio zupelnie czasu by sie wziac za jakis test, pomijajac inne kwestie , chociazby tego iż nie stosuje supli za duzo ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
a tam banan ;p co ty tam wiesz koxie , ale jedno co ci trzeba przyznac ze sam pomysl rywlizacji ktory wrzuciles jest naporawde ciekaw acz kolwiek boje sie troche ze ludzie beda troche zabardzo przyrownywac wyniki itp na koniec , a to jednak nie bliznieta jednojajowe<bez aluzjipolitycznych oczywiscie > , pozdr

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
kłamstwo ma krótkie nogi
zobaczymy jak to bedzie , czekam na rozwój tego testu w dalszej jego fazie, jak bedzie SI to zorganizujemy kolejny zestaw , innej firmy dla kolejnej pary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 598 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12596
Georgu: i musiales wygadac:/ wladsnie dzis chcialem do niego jechac... musze to przelozyc na inne terminy
Slayer:musze Ci powiedziec ze poszlo mi 3 kg masy a z brzuszka spadlo 2 cm...aeroby trzymam bo treenuje pile 3x tydzien + czasem cos poklepac z kumplami + ostry wycisk na silce kolega mnie ostro motywuje takze Nie masz szans juz mozesz sobie odpuscic rywalizacje i zakonczyc test


Wlasnie szamie obiadek mmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
no brawo chlopaki brawo!

podkreccie troche atmosfere i bedzie prawdziwa rywalizacja

nie badzcie ****

pozdro i gratuluje adminowi za pomysl takiej rywalizacji

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5099
Własciwie to lampo można powiedzieć wraca do formy , bo w porównaniu do tego co było kiedyś jest lipa ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 619 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17306
Trening 85% 15"

1/Przysiady 65kg
2/Wyciskanie płasko 40kg
3/Prostowanie nóg na maszynie
4/Arnoldki 13kg
5/Unoszenie na boki w opadzie
6/Uginanie z hantlami 12kg
7/Wspięcia na palce
8/Wiosłowanie hantlem 19kg

Czas treningu ~ 45min


lampo mi za to już po 0,3cm+ w udach a po treningu 1,5+.
rozrywa je dosłownie,

niemoge doczekać sie cięzkich serii przy 10 i 5pwt.

możesz się pożegnać z wygraną,bo wygrać moge tylko ja
.

pzdr.


Zmieniony przez - Slayer of w dniu 2007-10-21 20:26:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
slayer, ile serii danego cwiczenia robisz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Termogenik Yellow Swarm

Następny temat

Carnlabs

WHEY premium