SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SNI - MASA by PASZCZAK pods.str.24

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Musze znalezc sobie partnera to wtedy bedzie mozna poszalec bez ryzyka.

Chyba forum pomyliles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
No wiesz, dziurexow by nie trzeba bylo i w ogóle

Zmieniony przez - Paszczak w dniu 2007-02-21 13:25:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Wiesz ja to podziekuje , nie jestes w moim typie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
sorry ale musialem wkleic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Kto chce byc moim lolkiem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
-to jak Ty sie nazywasz? Kolec? Stolec?
-Bolec
-Więc psołuchaj mnie uwaznie Bolek...

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
O kurde o ile si enie myle makrela wedzona na foto MmMm na kanapkach z razowca normlanie pycha!

Nie skusiles sie na pomidorka od babci


Powodzenia z testem

Pozdrawiam!

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326


Tak makrela wedzona.

Kurde dlaczego zamiast makreli jest teraz cos ze znaczkiem NIKE??!!
I w ogole foty mi podmienilo na inne niz wstawialem!!

EDIT: Na innych stronach tez mam obrazki z forum, np na www.popolsku.org mam zdjecia typa co dzisiaj wstawial fotki w naszych zdjeciach!! Tylko ja tak mam??

Zmieniony przez - Paszczak w dniu 2007-02-21 22:44:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Siemanko.

Wlasnie wstalem, Nitric, aminy i gluta wziete.

Patrze na termometr a tu -12, zapowiada sie hardcore trening dzisiaj. Nie wiem, jak temperatura troche nie zleci moze pojde na silke "publiczna", tylko ze bede musial trening troche przesunac i pewnie bylby inny niz ostatni. Zolnierskiego na pewno bym nie robil, po pierwsze nie ma tam jak bo na stojaco bym dotykal sztanga sufitu, po drugie niewiaodmo czy bym do sztangi sie dorwal bo sa tylko 2 .

Dzisiaj na drugie sniadanko znowu makrela z chlebem zytnim razowym. Wiem ze wedzonego za czesto nie powinno sie jesc ale u mnie rzadko mozna dostac swieza makrele, wiec puki jest korzystam. Dzisiaj na przedtreningowy bede probowal pierwszy raz polaczenia tuna + ryz, zobaczymy jak w samku . Mam nadzieje ze temperatura troche zleci, narazie -10.

Zmieniony przez - Paszczak w dniu 2007-02-22 10:03:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
makrela super sprawa, czesto jem

u mnie dzis okolice 0 stopni i deszcz leje

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porównanie: białka - Biogenix, MRM, HDT, Syntrax

Następny temat

Jaki Nitrobolon II

WHEY premium