SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST RYWALIZACJA: MŁODZIANY ROBIĄ SIĘ NA LATO !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak mamy dostrzeć różnicę, skoro w podsumowaniu wystąpiłeś w innych pozach niż na początku? Trzeba było zestawić zdjęcia przed/po.

P.S ostatnia poza kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Stary, te zdjęcia robiłem o 12 w nocy. Chodziło mi o łydki i trochę słabo wyszło :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1221
ja mam inne pytanie co robiłeś przez te 3 miesiace bo efektów widac tyle co moze bys byl na diecie 2 tygodnie.....masakrycznie słabo

Wielki powrót.... Teraz może być tylko lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
chlopaki dali ciala na maxa... dobrze ze chociaz jeden wrzucil podsumowanie, choc z mizernym efektem ale wrzucil. Reszta zapewne tak samo sie opjerdalala i efektow brak, gdzie przy 3 miesiacach i takim poziomie bf powinno byc naprawde dobrze.

Niestety za wczesnie dla was na suple. Pocwiczcie na sucho i zalapcie o co w tym wszystkim chodzi

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Limper, miałem kontuzję. Dokładnie bodajże 17 kwietnia szlag trafił ścięgno boczne kolana. Leczyłem to do 30 maja. Poćwiczyłem tydzień i znów miałem ból.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
2 dalo podsumowanie
myslalem ze przynajmniej dogracie aby bylo na 1 stronie
a tu tez zonk

tak jak napisalem - kolejnym razem takie testy (grupowe) beda bardzije 'pilnowane'

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1221
garenge -a na diete tez miales kontuzje

Wielki powrót.... Teraz może być tylko lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9608
żenua
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie nie gnojcie ich za efekty bo każdy zaczynał i robił na początku głupoty, o******* się należy bardziej za kpiny w prowadzeniu, burdel i samowolkę z wypiskami. Z każdego testu powinno się coś wynieść i czegoś nauczyć, tutaj znaleźć można było jedynie bełkot.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
tyle dobrze ze 2 dalo podsumowanie
3-ci jest spalony - przynajmnije u mnie - jesli kiedys sie zglosi do jakiegos testu
znajac zycie kiedys sie pewnie zglosi
..........a pamiec mam dobrą!

to nie jest regula ale mozna bylo sie domyslec ze jesli sie nie ma czasu na wypiski,wiec i pewnie nie ma czasu na porzadny trening,diete,itd.

i przewaznie jest tak - jak prowadzenie testu slabe to i wynik slaby.

Nie jest to zadnym wzynacznikiem trafionym w 100%
ale to juz kolejny przyklad na to ze jesli sie nie ma czasu na wypiskę ktora zajmuje cale 1-2minuty bez fot - to nie ma sie czasu na nic.
A jak nie ma sie czasu na nic - to wyniki beda adekwatne do zaangazowania!

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA - czy warto?

Następny temat

kreatyna o innej porze ale po siłowni?

WHEY premium