SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST RYWALIZACJA: MŁODZIANY ROBIĄ SIĘ NA LATO !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15963
świetny temat do działu suplementacja - testy i promocja. w dodatku pod nazwą RYWALIZACJA.

sprawiedliwosc bez mocy jest niczym lecz moc bez sprawiedliwosci to tylko przemoc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Młody, napisałem już wyżej. Mam rozwalone kolano ! na min. tydzień jestem jeszcze wykluczony.
Sorry, że tak wyszło.

Co do diety:
I
Owsianka
II
2 kromki razowca + kurczak
III:
ryż brązowy + pierś + warzywa
IV
Warzywa + owoce
V
Warzywa + Owoce
VI
odżywka/twaróg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8122
sorka ze mnie nie było jutro powrot po melaznzu bo 18 miałem także wiecie ...
a co wam mam pisac o tym żeń szeń z olimpa to tylko witaminy i powiem wam ze czasem mi sie chciało po nich spac to zapewne cynk to powodował bo ogólnie to mam problem zeby zasnac.
Sorka za nieczytelność ale nizle dzis zamulam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41521
To jak nie macie supli to trzeba było temat w dziennikach treningowych założyc.

Garenge- co to za dieta?2 posiłki warzywa+owoce??gdzie białko? do śniadania do owsianki też jakieś białko wrzuc...

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Darioman, mnie interesuje waga w dół, a nie kulturystyka : )

Białko w ilościach jakie polecają super dietetycy na sfd załatwia nerki. I bez dyskusji, bo mi lekarz zabronił takich ilości białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Thermo Speeda też by Ci pewnie zabronił, kreatyny tak samo, ćwiczyć też bo dla stawów niebezpieczne. Moim zdaniem to wykręt żeby po prostu nie jeść, a pan doktor miał rację, ale tylko w przypadku osób leżących całymi dniami do góry kranem - owszem, ich takie ilości białka mogą obciążać, u osoby aktywnej duża podaż jest wykorzystywana do odbudowy naderwanych włókien mięśniowych, dzięki temu tylko znikoma ilość spożytego białka przechodzi przez wątrobę/nerki. Ostatnio był na ten temat artykuł w gazetce "Victor Gimnazjalista", (drapnąłem od siostry), więc skoro rozwiązania z sfd są proponowane dla grupy wiekowej 14-16 lat, to Tobie powiem jedno - NIE PYERDOL.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Ventor, wiem to również na przykładzie ojca, który pływał codziennie rano i po 4 miesiącach ma zniszczone konkretnie nerki.

Secundo, nie mogę żyć bez węgli.
Wolę zjeść węgla i zrobić 2x cięższy trening niż się męczyć.
Nie przepadam za mięchem, chyba, że pierś z kurczaka, ale jej jedzenie też się nudzi i jest droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weź pod uwagę inny rodzaj wysiłku, Ty chłopie z ciężarem ćwiczysz! Pływanie jest wysiłkiem typowo tlenowym, w przeciwieństwie do treningu siłowego.

Badanie nt. zapotrzebowania na białko: https://www.sfd.pl/Białko__dzienne_zapotrzebowanie.-t701531.html

W przypadku węgli bierzesz pod uwagę czynnnik jakim jest odpowiedź insulinowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Inaczej. Nie biorę tego pod uwagę.
Biorę pod uwagę to czy jestem głodny i to czy leci waga w dół.
Jak zacząłem dorzucać owoce i warzywa i się nimi zapychać to miałem lepsze samopoczucie i wyniki niż bym się zapychał mięchem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Podejscie ma kazdy inne. Jeden wezmie to na 100% powaznie, inny bedzie probowal polapac cos w dobra strone, ale nie rzuci wszystkiego aby tylko miche utrzymac.
Oczywiscie nie ma tu zadnego namawiania aby tej michy nie trzymac.
Sam odpuscilem ostatnio (koniec szkoly, kompletnie nieregularny dzien ), ale samopoczucie jest bardzo dobre i redukcja idzie mimo to.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA - czy warto?

Następny temat

kreatyna o innej porze ale po siłowni?

WHEY premium