SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST *** FITMAX *** by Piotrek90 pods.str. 17 !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
dobrze ze ja za ciastami itp nie przepadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
A jednak, dzisiaj smakuje o wiele lepiej :):) Doobre ciacho, nast. razem po prostu słodzik muszę dodać - najlepszy chyba na bazie sacharyny?

Natomiast dzisiaj takie coś zrobiłem:
- filet, ser żółty, natka pietruszki





















Miały być placki, ale nie skleiły się dobrze produkty, przy odwracaniu porozwalały się, więc zrobiłem jeden wielki placuch. Wyszedł taki omlecik/pizza, smażyłem pod przykrywką trochę dużej niż zwykłego fileta. Mięso mięciutkie, super. Smak wyśmienity, polecam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Oj Piotrek, bedzie z Ciebie niezły kucharz!!
Ale zrezygnuj z sera żółtego z diety- przynajmniej na czas testu

co do sera białego, zawiera on laktozę,ale znikome ilości.

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
A dlaczego zrezygnować?
Ser żółty jako dodatek tylko. Z dwa razy jadłem do tej pory.
Myślałem, że na low-carb raz kiedyś można.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Jestes na redukcji, sera zółtego najesz się po wszystkim

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
zje se sera raz na cały test to mu bebecha nie wywali, bez przesadyzmu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Prosiłbym o wyjaśnienie, dlaczego na redukcji przy low carb nie należy jeść sera. Ale merytorycznie. I pytanie, bo się spotkałem też z taką opinią, że masła też się nie powinno jeść w takiej sytuacji, tutaj też prosiłbym o wyjaśnienie, jeśli można.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
Nie wiem, mi się wydaję, że chodzi tu o dużą kaloryczność, duża ilość tłuszczy nasyconych i słabej jakości białko. Jeśli to miała na myśli Dorafit to przecież małą ilość można wszamać dla lepszego smaku.
Czekamy na wyjaśnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
jakub.ch jedyną wadą jaką posiada ser żółty na redukcji jest ilość soli która się w nim znajduje. Nie jest to dobre źródło ani białka ani tłuszczu, ale jako dodatek od czasu do czasu napewno nie zaszkodzi!


pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
i oto się rozchodzi skąd ten szum, nie rozumiem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermo speed vs thermo Stim

Następny temat

kreatyna - zaczely sie braki efektow

WHEY premium