SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST *** FITMAX *** by Piotrek90 pods.str. 17 !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
sporo in plus

zarowno sylwetkowo jak i prowadzenie

sogacza dam jesli wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
bic44
Dzięki za miłe słowa, są dla mnie niezwykłą motywacją!!


DZIEŃ 17

HIIT - PŁYWANIE

-------

5min. tempo rozgrzewkowe

2x:
25m motylek
25m żabka
4x:
25m kraul
25m żabka

5min. luźno

-------

Pogoda pod psem, więc bieganie odpadło (na szczęście), więc postanowiłem spróbować HIIT z pływaniem.
No i było elegancko, porównywalnie do biegania, może nawet lepiej, hmm.
EPOC odczuwalny, więc HIIT udane.

Tylko dwa mikrocykle z motylkiem, bo więcej nie dałbym rady robić z należytą prędkością.
Oczywiście żabka spokojnie, więc trwała ~2x dłużej niż sprintem motylek, a potem kraul.
Trochę dziwne uczucie w głowie od tego szybkiego skręcania głowy podczas kraula, ciśnienie i krew do głowy uderza, tak samo jak wczoraj przy HIIT z mc + zarzut.
Speed był niezły :]

25m szybko jest idealne, tak samo jak 25m luzu. Na razie będę zwiększał ilość interwałów, do 10. A potem trzeba będzie zwiększyć czas pracy, albo zmniejszyć czas luzu.

Wielki + za to, że stawów nie niszczy jak bieganie. Wydaję mi się, że więcej mięśni pracuje przy pływaniu, więc również duży +.


---------

Wczoraj ogromne zakwasy na plecach, które utrzymują się do teraz.

Jednak podciąganie na drążku to jest ćwiczenie, którego plecy się najbardziej boją

---------

Jak jest z tymi lekkimi twarogami? Coś mi się obiło o uszy, że jeśli jest lekki to coś innego tam dodają, hmm ???

Lekki jest dobry, poza tym ma parę gram białka więcej!






Śniadanie - 3/4 szklanki owsianych, twaróg, jogurcik naturalny, parę truskawek dla smaku <mniam>






Do śniadania połówka grejpfruta, podobno wspomaga odchudzanie, przyspiesza przemianę materii, poza tym dużo witamin, itd.






Po HIIT-owy, przed i po tylko 50gr ryżu brązowego, przed bez warzyw, a po wszamałem sporo marchewki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Kurczę cały czas zastanawia mnie ten twaróg na śniadanie. Jednak białko wolnowchłanialne, a rano potrzebny "kop" aminokwasowy... Może dodaj do tego jeszcze z pół miareczki Whey Protein 81+? Do mixu nadałoby się, dodało fajnego smaku, a i zwiększyło ilość białka(dodało potrzebnego wszybkowchłanialnego pochodzącego z koncentratu i izolatu serwatki) Przemyśl to i zrób jak uważasz

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2009-06-03 19:44:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
Czasami jem jajka, czasami twaróg na śniadanie.
Nie zwracam uwagi na takie błache sprawy, że twaróg jest wolno..., różnice byłyby raczej nie zauważalne.

A białka w kostce twarogu jest aż nadto, bo ~45g, więc nie potrzeba dodawać dodatkowego wheya.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ja bym dal pierwszy na szybko i w przygotowaniu i przyswajaniu - bialo z platkami

twarog natomiast w godzinach pozniejszych, z oliwą i zielskiem jakims,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1164
jedz na noc bialy serek a rano proteinki najlepiej koncentracik i owsiane z mleczkiem...;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
A co robicie z żółtkiem, jak jecie samo białko? Out?

A o mleko nie pomyślałem. 0.5% na redukcji, można na śniadanie?
Mleko zawiera białko szybko przyswajalne?

Zmieniony przez - Piotrek90 w dniu 2009-06-03 23:46:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Białko z mleka takie sobie na redukcji, biorąc po uwagę wysoką w miare zawartośc laktozy, która może się łądnie odkładać... Zależy czy tolerujesz laktoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
No właśnie, to po co mi Mayki24 takie rzeczy poleca ;P;P

Dzisiaj 4A !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1164
troche mleka z rana do platkow nic Ci nie zrobi a zawsze to lepsze niz z woda no chyba ze wolisz bez smaku ale po posilkach widze ze kolory lubisz;] na pewno sera ja bym nie jadl rano...a myslisz ze ser ma laktoze??co?? chyba jednak ma;> a na redukcji po co tyle sera od rana tylko ociezaly sie czlowiek czuje...;O
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermo speed vs thermo Stim

Następny temat

kreatyna - zaczely sie braki efektow

WHEY premium