SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: MASA z * BIOGENIX * by Eclipse21

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda, że wyszło jak wyszło, co nie zmienia faktu, że formę zrobiłeś i suple wykorzystałeś. Nie ma co już płakać nad rozlanym mlekiem, niech lepiej tylko Banan pilnuje bo wpadnie tutaj zapewne stado i burdel zrobi



a jeżeli chodzi o MM to z chęcią przyjmę akurat się przyda na odrabianie formyzapłacić nawet moge jakąś tam kwote
a żeby nie było że sprzedam opisze wszystko w dzienniku

Zmieniony przez - Russell 88 w dniu 2009-08-06 09:34:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Nie mam zamiaru na Ciebie jechać Eclipse, bo sam mam nadzieję dobrze wiesz co spieprzyłeś przy tym teście. Dobry pomysł z rehabilitacją w postaci tego testu czy dziennika. Czekam więc na to.

Efekty są i to widać gołym okiem. Test masowy, więc takie tam leciutkie zalanie to nie jest zalanie. Zrób coś z tymi krótki i małymi bicepsami Jakbyś to poprawił, to masz sylwetkę jak ta lala.

Chciałem na koniec postawić jedno pytanie: czy osoba w pełni zdrowa (mogąca na full trenować plecy i nogi) oraz przykładająca się bardziej do prowadzenia testu (co, jestem przekonany, przekłada się na podejście do treningów, diety itd.) wycisnęłaby więcej z tego zestawu? Nie wiem, ale nie byłoby tych pytań, gdyby... wiadomo co.


A KIEDY JAKIEŚ NASTĘPNE TESTY SPONSOROWANE NA SFD?

Zmieniony przez - jakub.ch w dniu 2009-08-06 09:40:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 634 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5488
poszło na + ale jednak prowadzenie bardzo słabe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
nigga gangsta przy tym opaleniu i z hustą

efekt spoko, po krótkiej bo krótkiej, ale masówce, nie spasłeś się, tylko ciut podrosłeś, wiec oks

inne uwagi sobie daruje, bo znając zycie bedzie tysiąć pińcet postów z tą tematyką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Mam zdanie podobne do russela.
Pzrynajmniej podsumowaniem i efektami sie zrehabilitowales
A co do monstera to bardzo ladnie z Twojej strony
No i czekamy na zimowy test z codziennymi wypiskami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
poszlo ladnie

sog

filmik miazga
choc krecony troche z dolu
lepiej by bylo widac jakby aparat byl na poziomie klatki

ja tez chcialem wrzucic cos podobnego - ale nie mailem co na leb zarzucic - mialem czape naciagnieta az na usta ale zrezygnowalem z tego filmiku

co do prowadzenia
bylo jak bylo
nie dla wszystkim interenet i forum (/fora) jest calym zyciem
wiadomomo moglo byc lepiej/czesciej ale i tak nie bylo najgorzej
co nie zmienia faktu ze TESTY SPONSOROWANE zobowiązuja

rob kolejny i sie zrehabilituj

pozdro

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podsumowanie pierwsza klasa
Prowadzenie to wiadomo... a szkoda, bo jeszcze sam brałem przykład z Twoich wypisek z poprzedniego testu
Daruje sobie wypowiedz w stylu "dales dupy", bo sam wiesz i zaraz podemną i tak ktos to napisze
A monster mass tez moze mi sie przydac jakby co, bo bede w dzienniku robił mini teścik

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Co do Monster Massa to też chętny jestem.

Ogólnie efekty na plus , co zresztą widać na zdjęciu.
Filmik to jak Michael Jackson zamaskowanie zrobiłeś
Lepiej zrób test niż dziennik . Mimo wszystko dużo lepszy test niż Hadesa. Czego brakowało to sam ładnie wspomniałeś , czasem tak bywa.


Pozdr.

Zmieniony przez - Volferine w dniu 2009-08-06 11:10:06

Zmieniony przez - Volferine w dniu 2009-08-06 11:10:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 872 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12991
oceniając foty forma to widać że autor sporo się zalał a mniejsze zalanie byłoby gdyby nie robił 2 treningów w tygodniu.
Moim zdaniem odżywki się trochę zmarnowały bo efekty mogłby być o wiele lepsze tylko właśnie kto zrobi formę tak rzadkimi treningami.

Ogólnie Elipse moim zdaniem powinien być ukarany bo wiecznie kłamanie, że nie miałeś czasu, że praca, wakacje, a to format kompa gdzie 2 tygodnie poszły nie wiadomo gdzie. Ogólnie Eclipse jak dla mnie okazał się bardzo mało wiarygodną osobą i śmiem twierdzić że żadnego formatu nie było.
Pozatym jak autor nie miał czasu to poco latał na b-f.
Dla mnie to jest kpiną, jak woli się udzielać na innych forach, niż zdawać relację albo odpowiadać użytkownikom .
Jeśli pisze że zapomniał napisałć treningu na pierwszej stronie, to tyle razu było mu przypominane że tylko się kompromituję. Porostu Elcipse jesteś leniem śmierdzącym.

Nawet na koniec testu myślisz że pożalisz się jaki to ty biedny i wszyscy to zrozumieją.
Ecplipse poco kłamiesz że nadrabiałeś wypiski??
Ogólnie to się bawiłeś w trakcie tego testu pełno parą a test miałeś w dupie.
Niektórzy umieją zrezygnować z części rzeczy w trakcie testu.
Ale nie ty wiecznie wyjazdy brak wypisek sprawił, że naprawdę lipę odwaliłeś na całej linii

Autor chyba należy się tytuł śroty i męczennika roku bo wieczne beczenie jaki to on biedny tylko cię ośmieszała jeszcze bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Pele - Cały czas się powtarzasz , nikt Ciebie nie słucha.
Ciekawe kto tu się ośmiesza.Eclipsce igonruje Ciebie a ty jak mały dzieciak
piszesz i piszesz ciągle to samo bo Ciebie ignoracja jak widać wkurza.
Skoro jesteś taki wygadany i umiesz wszystkich tylko jechać , zrób własny test
zobaczymy na co Cie stać bo takie gderanie informatyku jest bezsesnu.


Do autora- Brałeś jeszcze Knockoutz tego co wiem.
Możesz i go ocenić bo jestem bardzo ciekawy.

Zmieniony przez - Volferine w dniu 2009-08-06 11:25:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

http://www.idssports.com/

Następny temat

Diabeł

WHEY premium