SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: MASA z * BIOGENIX * by Eclipse21

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Przypadkowo sie ustawiło na 'prywatny', już jest ok.
przywor ja chce kupić jak najmniejszym kosztem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42318
Sylwetka na fotce in plus.Lapy fajnie wyszly.I przylaczam sie do pytania Yakuzy "na pompie?"
Dbasz bardzo o technike wykonywania cwiczen co zreszta widac na filmikach
Popraw wypiski bedzie git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 872 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12991
1 strona testu własnego musi zawierać:
- opis suplementacji
- opis treningu (planu treningowego)
- opis diety (mniej więcej)
- zdjęcie testowanych produktów
- informacje o sobie (staż, wiek, wymiary, obwody)
- oraz co najważniejsze aktualne fotki ; w kilku pozach kulturystycznych, by to nie było zdjęcie: kawałka pleców, lub bicepsa z 10 ujęć (i tylko tyle)

Dlaczego test jest od początku robiony na od******l???
Gdzie jest opis treningu jakim jedziesz ???
Na pierwszej stronie nic nie ma o treningu.
Jak ty sobie urządzasz 4 dniowe melanże, to ja nie wiem jak ty chcesz formę zbudować. Taki drogi test do czegoś zobowiązuje. Wypiski powinny być praktycznie codziennie, a nie jak ciśniemy to wtedy dajesz. Ogólnie test za tą taką cene to jeden z gorszych jak widziałem.Już mnie mało to interesuje czy ty się weźmiesz czy nie, bo test za taką cenę musi być prowadzony żetelnie od samego początku. W tym momencie mogę już powiedzieć, że tester zawiódł.
Na ten moment mogę powiedzieć, że przy podsumowaniu dla autora jedynym ratunkiem będzie chyba fotoshop, albo wizyta w dziale doping.



Zmieniony przez - ___PELE___ w dniu 2009-06-17 12:40:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 882 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36585
Fakt brakuje w tym teście zaangażowania, temat ma dopiero 10stron ale może się rozkręci.
Co do efektów na koniec to nie bawmy się w wróżkę.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13237
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 872 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12991
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20426
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
bez pzresady panowie , wypiski sa ok , sledzcie test a nie siejcie glupiego zametu

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13237
Tylko ja czuję zawiść w powietrzu ?
Tam gdzie jest gra o stawkę zawsze znajdą się chłopcy nie potrafiący pogodzić się z porażką.

Test trwa 2 z 8 tygodni.
Obecny okres jest specyficzny, sesje i dużo wydarzeń artystycznych, czego oczywiście część z was śniących o hantlach, zrozumieć nie potrafi. Całe szczęście to nie Wy jesteście weryfikatorami.

Jednak większą klasą wykazalibyście się delikatnie sugerując, by tester postarał się mocniej, a nie zalewając go lawiną krytyki. Jedna iskra, przyczyną ogniska rozżalenia.

Co do protekcji ? Czy ktoś się temu dziwi ? Eclipse zrobił tutaj już kilka porządnych testów, dzięki nim jego ranga wzrosłą, tak samo jak zaufanie moderatorów. Nikogo z Was na teście nie widziałem ( być może nie dowidzę ), za to jęków i narzekań od groma, co gorsza tylko tego.

Treningi są, foty są, filmiki są. Wszystko jest czytelnie, czasami coś się opóźni jak to życiu, ale nasz Eclipse nie prowadzi już życia chłopca z liceum, a nadszedł dla niego czas wzięcia udziału w ' wyścigu szczurów '.
Czy któremuś z Was poprawi się humor jeśli, tester odmówi sobie pójścia na bezalkoholową imprezę, do burdelu czy do pozbierać kwiaty na łąkę ? Mi nie, ba nawet uznałbym go za niespełna rozumu.

Krytykować jest łatwo, szczególnie gdy zapewniona zostaje anonimowość, zrozumienie zazwyczaj wymaga rozumu.


Proszę nie kasować mojego posta, mam takie samo prawo do krytykowania, jak reszta krytyków.

Zmieniony przez - szary7 w dniu 2009-06-17 15:55:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Boże widzisz i nie grzmisz
Wróciłem z pracy, lece prosto na siłke, wieczorem sie odezwe, ale co goście do mnie zaglądnęli...huhuhu...

Na szybko tylko - Glaca i chyba pozostali - czego Wam brakuje w wypisce z poniedziałku ? Zdjęć ugryzionego banana ala solaros (no offence)?
A to, ze wczoraj był wtorek dzień nietreningowy i nie dałem z niego wypiski jeszcze to woła o pomste do nieba, macie kurva racje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

http://www.idssports.com/

Następny temat

Diabeł

WHEY premium