SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST/ MAX MASS with GM+XS by Fresh_05 pods.str.15

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
dawaj dawaj, nei przestawaj



czekamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1735 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19825
Jedziesz z tym podsumowaniem To nie tłuszczyk żeby sobie je odkładać

" Jeden miłości chce drugi ma puste serce ..
Jeden nic nie chce mieć,a drugi chce mieć więcej "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25032
Panowie i Panie Podsumowanie gotowe na 90% przez brak czasu i pewne komplikacje zostanie wrzucone jutro. Na razie nic nie zdradzam, wytrzymacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7624
ja wlasnie dzisaj zaczalem cykl xtreme stack + mono z kaizena+ zma kaizena + to co zwykle czyli syntarax bialko, gainer biogenixa i dieta , obawialem sie tego smaku ,ale naprawde mi to smakuje!! poza tym ze gorzkie ,ale ogolnie jest dobre .
czekam na podsumowanie, ciekawy jestem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25032
~~PODSUMOWANIE TESTU~~

1. Ocena suplementów:
- Kaizen Xtreme Stack 1000g
Bardzo mocny stack. Na co w ogóle nie wskazuje etykieta, szczególnie jeśli chodzi o pobudzenie. Pobudzenie i pompa bardzo dobra do ostatniego treningu. Działanie już poczułem po pierwszej porcji, czego nie miałem z żadnym innymstackiem. Z początku radze zaczynać od mniejszych porcji i obserwować organizm. Bardzo pomogał w treningach, szczególnie tych ciężkich. Ogromna motywacja. Niestety smak nie przypadł mi do gustu na maxa. Co dziwne nie mam „królewskiego” podniebienia…

Działanie 6/6 nie licząc incydentu z początku testu.
Smak 2/6 (Dałbym 1 ale nie zwymiotowałem )

- Controlles Labs Green Magnitude
Bardzo smaczny i ekonomiczny stack. Co do pompy itd. Nie mogę się wypowiedzieć bo nie stosowałem go przed treningiem. Rano przed śniadankiem zaspany oraz po teningu zmęczony dosyć fajnie i delikatnie pobudzał.

Działanie 6/6 za bardzo go nie czułem ale to głownie niemu te „postępy” itd. Ponieważ to GM był moim głównym źródłem kreatyny.

Smak 6/6 ani razu nie miałem problemu z wypiciem go. Nie nudził się, zbrzydł itp.

Suplementy zastosowane pod mase, wydaje mi się że przy sile jeszcze lepiej by się sprawdziły. Pomimo tego że nie miałem siły za priorytet to jak dla mnie szła bardzo mocno na +!

2. Wymiary przed/po:

Wiek 18lat / (+43dni)
Łydka 38cm /ponad 39cm (+1cm)
Uda 60cm / ponad 62cm (+2cm)
Klatka 114cm / 118,5cm (+4,5cm)
Biceps 41cm / ponad 42cm (+1cm)
Waga 77kg / 82kg (+5kg)

Pomimo tego że nie miałem żadnej partii za priorytet ładnie wszystko na +. Szczególnie zszokowała mnie klatka. Jeszcze bardziej uda, była to partia która najsłabiej szła na +.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25032
3. Porównanie sylwetki: (PRZED/PO)



























...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25032
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25032
4. Zdjęcia supli:












GM BAAAAAARDZO EKONOMICZNY. Zjadłem 86! porcji i jeszcze troszke zostało. W moim przypadku 1 porcja to była równiutka płaska miarka.






XS brałem z Dandusem na pół. Zostało na pewno 50%.

Oba suplementy mogę szczerzę polecić!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25032
Jestem pewien że wyniki mogły by byś lepsze, głównie kulała u mnie regeneracja. Od dzisiaj staram sie to poprawić. Prosze o komentarze, uwagi, i poprawki popełnianych błędów. BARDZO dziękuje za wspieranie. Gdyby czegoś zabrakło prosze pytać na pewno odpowiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrowia + ... = gainer ?? Proporcje

Następny temat

Przerwa w braniu krety ?

WHEY premium