SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Split vs Fbw "Rywalizacja dwóch Krakusów o mase" - pods.str.41!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie lamcie sie chlopaki - robcie dalej dobrze jest

...a pojechac mozna kazdego


Eltoro_KrK nie wiem jak lykasz mono - ale nie dawj z posilkiem

jesli rano to albo naczczo + sok
jesli nie to po posilku jakis czas ~60min

z reszta ciezko powiedziec cos o diecie czy to Twojej czy to kscman'a bo nie piszecie gramatury poszczegolnych skladnikow

piszecie ryz + kurak => ale nie wiadomo ile czego
moze byc 30g ryzu + 70g kury np.
albo 2torebki ryzu + pol kuraka


moge napisac to co mnie 'kuje' w oczy - to to ze text zlany
wyspiki zawieraja wszystko ale sa zlane
jedna czcionka,zero pogrubien,podkrslen etc.

masz

2 posiłek
Gainer + białko + mleko + słonecznik

-> a mozna np.

2 posiłek
Gainer + białko + mleko + słonecznik

albo jesli chodzi o trening

TRENING
Nogi
przysiady ale na maszynie( coś na styl suwnicy) 4 serie
nie robiłem tego wogule dziś
WYPYCHANIE CIĘŻARU NA SUWNICY 4 serie
1 - 90kg x 10
2 - 95kg x 10
3 - 100kg x 8
4 - 110kg x 8

-> a mozna np.

TRENING

Nogi
przysiady ale na maszynie( coś na styl suwnicy) 4 serie
nie robiłem tego wogule dziś
WYPYCHANIE CIĘŻARU NA SUWNICY 4 serie
1 - 90kg x 10
2 - 95kg x 10
3 - 100kg x 8
4 - 110kg x 8


itd.

chodzi mi o to ze jesli text rozni sie od siebie - przynajmniej mi - lepiej sie czyta
wiem co jest wazne -> np. pogrubione
spis skladnikow -> kursywa
itd.

chodzi o zroznicowanie wypisek

wypiski sa dobre - ale 'zlane'
jesli wiecie o co mnie chodzi

pozdro

ps.
co do chleba i owsianych
lepsze zrodlo wiadomo owsiane
po drugie owsiane maja 2x wiecej ww niz chleb
100g chleba ma ~30-35g ww
100g owsianych gdzies okolo 65g ww

po trzcie chleb ma ig~90
platki ~40

Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-03-24 17:20:21

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
DZIEŃ 25


Robiłem porządki w szafce i znalazłem kartkę. Na niej zapisy, wymiarów z przeszłości

5 Grudzień 2009
Waga-91
Biceps-39
Klata-107
Brzuch-93
Udo-54

Był to okres redukcji i cyklu HP+Xpand caplets(super go wspominam)+cm3. Hp to była połówka, stąd też cm3.

19 Styczeń 2010, koniec brania kreatyny
Waga-90
Biceps-41
Klata-111
Brzuch-90
Udo-55

Nie mam fotek z przed, ale za to mam po redukcji(to taka redukcja na wpół, skończyłem bo kiepsko do niej podszedłem, za bardzo zmniejszyłem kaloryczność, poleciało mięso, którego nigdy nie miałem zbyt wiele, zyskałem wiedzę, efekt jednak mizerny)

Było to moja druga redukcja, pierwsza była rozłożona bardzo w czasie i delikatna. Z 108kg do ok 90. Później wpadło kilka kg- efekt jojo no i nastąpiła ta powyższa.

Taka luźna poza dość(7 luty):






Kolejna taka sobie poza. Dobrze widać wszelkie moje niedoskonałości. Tłuszcz na brzuchu którego nie udało mi się zredukować, mała klata(pracuję nad tym) i jedynie dość fajna żyła na lewej ręce, nie ta równoległa do ręki, z niej jestem dumny

(7luty)





No i powoli zaczęło się zwiększanie kaloryczności.Z 2000kcal do 3000kcal. Wtedy dopiero zdałem sobie sprawę, że przy obecnej aktywności, ok 2800kcal to mój bilans zerowy, a męczyłem organizm na 2tys, z aerobami i treningiem siłowym. Przyszła redukcja będzie cała na 3000-2800kcal. Zrozumiałem że nie sęk w obcinaniu kcal a robieniu ujemnego aktywnością

Człowiek uczy się całe życie

Tu porównanie fotki z 7lutego i 24marca, czyli dzisiaj
Było by widać dużą różnicę, tyle że na jednej jestem blady(tam gdzie chudziej) a na drugiej opalony, jak się jest ciemniejszym to wygląda się na mniejszego, takie złudzenie optyczneSzału ni ma, ale kreta dopiero zaczyna u mnie działać, bo przez grypę zacząłem brać nieco później, spoko, będzie dobrze na koniec testu








1 Posiłek

Owsiane+ kukurydziane+ mleko+ odżywka białkowa+ 40g orzechy włoskie

mono 3g+ wit-min+ 2g omega3


2 Posiłek

Kasza gryczana, oliwa i medaliony z indyka usmażone. Nazwa medialiony niech was nie zmyli z tymi kotletami, nie ma to nic wspólnego. Te medaliony to taka część ciała indyka, aż boję się pomyśleć jaka...






3 Posiłek

Schab + makaron+ warzywa






Trening(dopiero na niego pójdę)+ creashot

Po treningu:
białko
+carbo


4 Posiłek(już przygotowany)






5 Posiłek

Standardowo ser + oliwa+ wit C, magnez, cynk, czosnek.


Śmiejcie się, zobaczymy za miesiąc ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
ok postaram się wypiski robić aby się tak nie zlewało wszystko


posiłek 1
70 gram płatków+ 250 ml mleka+ 30 gr orzechów arachidowy+100gram jaja kurze całe + banan 140gram


posiłek 2
70 gram Gainera + 15 gram białka + 10 ml oliwy + 25gram słonecznika+200ml mleka

posiłek 3
paczka kaszy gryczanej 100gram + sos pomidorowy + 130gram kurczaka



posilek 4

ziemniaki 250gram + pierś z indyka 140gram+ carbo 40gram+orzechy arachidowe 30gram



posiłek 5

chleb razowy 150gram + ser biały pół tłusty 80gram+dżemu łyżka lub dwie na smaka + słonecznik 30gram


posiłek 6

białko 30gram + oliwa 10ml + 150ml mleka




Zmieniony przez - kscman w dniu 2010-03-24 21:00:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
wiesz - to byla tylko sugestia

nie mowie ze jest zle - tylko tyle ze text zlany

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
no ale faktycznie lepiej się czyta jak są jakieś podkreślenia itp

a mam pytanie w weekend idę do pracy na giełdę , wtedy na siłownie jadę po 2 posiłku, czyli na ten moment byłaby to mieszanka z gainerem w roli głównej
czy ta opcja może wtedy być jako posiłek przed treningowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Solaros, chleb pełnoziarnisty nie ma 90ig, tyle ma biały pszenny. Razowy ma z 70ig, ok 50g węgli a nie 30, a owsiane górskie mają z 55ig

Kreatyne z sokiem? Przecież ten mit obalono, jakoby cukier pomagał w transporcie. Co do jedzenia jej z posiłkiem, to dzięki że mi przypomniałeś. Będę teraz starał się mieć długie odstępy kreatyny z jedzeniem, może faktycznie utrudniać wchłanianie posiłek, zwłaszcza z tłuszczem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
to dobry masz chleb skoro 50% to wegle
i sprawdz sklad czy to faktycznie jest chleb razowy - w wiekszosci przypadkow jest tylko z nazwy

... ile jest faktycznie wegli


nie pisze ze chleb jest bee (calkowicie) bo sam czasami jem
ale jesli jest mozliwosc wyboru chleb vs. owsiane/ryz/kasza
lepszym jest drugie wyjscie - o to mi chodzilo

jem wtedy kiedy jest teoretycznie lepsza pora na 'gorsze' wegle
kolacja,dni off - wlasnie ze wzgledu na to ze maja malutko ww
to samo tyczy sie ziemniakow/frytek

100g ma 16g ww - wiec na kolacje 100g frytasow z piekarnika nie zaszkodzi

co do sok + kreatyna
'zażywanie kreatyny z dużymi ilościami glukozy (80-100 gram) lub węglowodanów/białek (50-80 gramów węglowodanów z 30-50 gramami białka), co podnosi poziom insuliny we krwi, może powodować lepszą przyswajalność kreatyny.
Tym samym zaleca się, aby sportowcy zażywali kreatynę z napojem o dużej zawartości węglowodanów (np. sokiem lub skoncentrowanym napojem węglowodanowym dla sportowców) lub z suplementem węglowodanowym/białkowym, w celu podniesienia poziomu insuliny i, w konsekwencji, poprawienia przyswajalności kreatyny)
.'

to jezeli chodzi o badania
ale jest tez praktyka


z reszta to co pisze zawsze
wystarczy sprawdzic sklady dobrych stackow
czasami jest tona cukru + 10g mono
takie polaczenie dziala bardzo dobrze

albo jakies wegle - nie koniecznie cukier - ale np.waxy maize + szybkie bialko + kreta - tez dziala dobrze

wiec opcja sok + kreta jest na pewno opcja lepszejsza niz woda + kreta

pozdro

Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-03-24 23:28:49

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Spoko, ja jednak nie będę tego zapijał sokiem bo wole unikać cukrów prostych
Wiem że chleb ma dodatki pszennej mąki czy też karmelu/barwników itd, jem go co drugi dzień mniej więcej, nie mogę jeść cały czas kasz,ryżów, makaronu durum czy owsianych bo zwariuje I tak odpuściłem biały pszenny chleb. Było to dla mnie bardzo trudne bo od dzieciństwa się na nim wychowałem! No chociaż ciemny od czasu do czasu będę jadł!

Miejmy nadzieję że uda się coś przymasować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
.

Zmieniony przez - kscman w dniu 2010-03-25 18:05:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Podlewa mnie trochę fatem, tak więc od jutra zmiana w diecie.

Ze śniadania odejmę 50g owsianych i wyrzucę carbo/owoc po treningu(30g prostych węgli)
Łącznie będzie jakieś -300 kcal, więc zostanie jakieś 3200kcal. Po zmianach dieta wygląda następująco.


8:00 100g owsiane + 300ml mleko 2% + 3jaja + 20g rodzyneczki
12:00 100g owsiane + 150g pierś + 20g pestki dyni + 20g orzechy włoskie
15:00 150g pierś + 100g kasza + 10ml oliwa
Trening
po treningu- 30g białko
18:00 150g pierś + 100g kasza
22:00 Ser biały półtłusty 200g + 10ml oliwa

Warzywa między posiłkami głównie, nie wliczone do bilansu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gaba, melatonina czy 5-htp ??

Następny temat

Pomper a ciśnienie?

WHEY premium