SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybka akcja na dziś-potrzebni czterej testerzy

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 1273 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11523
Łoo Panie to teraz z takim stackiem to będziemy robić po 1000 powt w 5 seriach zamiast 8 )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10058 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
Rozmawiałem z naszym sponsorem-najlepsze efekty są jak będziecie brali te kreatyny 5 do6 gramów/dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30559 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131134
masti
Rozmawiałem z naszym sponsorem-najlepsze efekty są jak będziecie brali te kreatyny 5 do6 gramów/dzień
Muszę zobaczyć ile waży 1 kapsułka - w zaleceniach było aby brać 3 kapsułki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10058 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
Wiem dlatego mi pisał,,,,,,,,,,ze 5-6 gram,pewie to bedzie z 6-8 kapsułek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
3 przed treningiem 3 po albo 6 rano na czczo jak bez treningu .
Moja propozycja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Ja też otrzymałem. Jutro wstawię jakieś info odnośnie produktu. Panowie a co to daje-siłę ,moc energię? 6gram hm dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Przedstawione badania w zasadzie negują sens stosowania różnych form kreatyny jednocześnie, skoro doskonałe efekty można osiągnąć z pomocą jednego związku: najlepiej przebadanego monohydratu oraz stojącego na drugim miejscu jabłczanu (i trochę przy tym zaoszczędzić). Czy w takim razie istnieje dobry stack kreatynowy? Korzyści, które przyniesie stosowanie takie-go produktu wynikają z połączenia kreatyny z często zawartymi dodatkami, takimi jak dekstroza. Okazuje się, że spożycie węglowodanów (lub węglowo-danów i białka) przyspiesza wysycenie komórek mięśniowych kreatyną, ergo pozytywne korzyści z jej stosowania pojawią się szybciej.

Stacki kreatynowe często wzbogacane są tauryną, kofeiną i BCAA. Zdaniem naukowców, przyjęcie takiego koktajlu opóźni pojawienie się zmęczenia w czasie ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
Badania z ktorego roku przedstawiasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30559 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131134
kerad37
Ja też otrzymałem. Jutro wstawię jakieś info odnośnie produktu. Panowie a co to daje-siłę ,moc energię? 6gram hm dużo.
Siła to potocznie moc
Do tego będziesz miał więcej wigoru - tak jak każdy silny byk!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Kuliste Barki wg tatuncia

Następny temat

Rożnica w sile

WHEY premium