SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sześć zdrowych nowinek o maśle

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15069
Poczytałem trochę i podszkoliłem się na temat tłuszczy. Zmodyfikowałem dietę pod kątem proporcji n3:n6. Jestem na diecie niskowęglowodanowej, żeby nie zwiększać ilości n6 i nie dodawać węglowodanów - podbiłem kaloryczność smalcem. Dzięki temu proporcje n3:n6 są zachowane, a NKT/JNKT/WNKT wynosi 2:2:1. Jednak nie jestem pewien czy smalec jest dobrym i zdrowym źródłem tłuszczy. Co o tym sądzisz, faftaq?

Zmieniony przez - doner88 w dniu 2011-06-25 10:18:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Krawat- HCL moze w Twoim przypadku byc na rzeczy. Jako wege nie produkujesz takiej ilosci kwasu solnego. Ja tez jestem wege. Mialam okazje zrobic test, ktorego za zadaniem jest wyrownac HCL. Bedzie o tym art.

Nuril - możesz coś więcej napisac o tym teście?
Jak sprawa tego artykułu :)??

Zmieniony przez - krawat w dniu 2011-07-03 14:55:01

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 158 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5194
@ Krawat wracam do zycia po naprawde zabieganych ostatno tygodniach. Doba to powinna miec wiecej godzin. Usiade w tym tygodniu do tlumaczenia, co Cie dokladnie interesuje? Widzilam, Twoja dyskusje z Wodynem na BF.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
No właśnie chodzi o ta dyskusje :):)
Spoko rozumiem i nie ponaglam.

Też chciał bym sobie zrobić ten test.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Super temat. W planach już mam poszukiwanie dobrego masełka

doner88 - smalec jest jak najbardziej dobrym źródłem tłuszczy. Ważne, żeby nie był podstawowym

Zastanawia mnie tylko, czemu nikt wcześniej nie wspomniał, iż do smażenia smalec nadaje się wręcz idealnie...
A w zasadzie nikt tu nie wpomniał wogóle o smalcu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
Bo to jest oczywiste, przynajmniej dla mnie, ze smalec jest najlepszym przyjacielem patelni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 108
Masło tak, ale niech nikt nie myli masła a margaryny lub margaryny z dodatkiem masła - przy czym masła jest ok. 5%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
jakie masło polecacie które można dostać na półkach w naszych sklepach? większość to szitowe masmixy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 108
ja tam biorę od babci samorobne.... przynajmniej wiem że w nim 100% masła i żadnej chemii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
a dostane je na półce w sklepie?? bo o ile się nie myle to napisałem to wyraźnie w poście
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA DLA 17-letniego PIŁKARZA !

Następny temat

Ekto czy Endo ?

WHEY premium