SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sześć zdrowych nowinek o maśle

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
4-5 posiłków dziennie jest.
Jem tyle ile mogę przerobić.
Ale planuje powoli zwiększać ilość jajec.

ps waga rośnie, jest już 83 kg a więcej niż 85 nie planuje narazie ważyć.

ok lepiej skończę spamik bo znowu wejdzie BAN

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
jeszcze niedawno pisałeś że jadłeś 2 razy dziennie

ale już nie komentuj nie na temat , to poważny temat a blog, ok?

PS: nie odpowiadaj tylko

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
W sumie musze sie przypindolic co do obróbki jak wczesniej ktos pisał
Masełko dodajemy pod koniec obrobki cieplnej ponieważ rozkłada sie w temp 120 stopni (jak dobrze zapamietałem na lekcji technologi ) a potem wytwarza sie zwiazek nazywany akroleina ktory juz nie jest tak korzystny jak masełko przed obróbką

Wyjatkiem jest obróbka jajek poniewaz białko jaja scina sie w temperaturze 80 stopni(tez nie jestem pewnien na pewno ale cos koło tego ) wiec do jajek spoko ale o tym nie trzeba nikogo informowac

Tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
bialko zazczyna powolutku sie scinac juz powyzej 40 stopni

oczywiscie wszelkie smażenie zawsze było i będzie złym pomysłem , ale na masle jeszcze ujdzie, albo z olejów na kokosowym

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2929
czyli można dac masło jako główne źródło nasyconych?
czy źródła nasyconych powinny byc raczej zróżnicowane?

Co robisz w walentynki?
Biceps i klate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
herezja byłoby bazowac na jednym żródle czegokolwiek

u mnie głownie jaja i masło

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2929
no faktycznie zapomniałem o jajkach, a przecież zjadam ich 20 tygodniowo

czyli źródła podobnie jak u Pana

a (jeśli się Pan bada) to czy nie ma Pan podwyższonego cholesterolu po regularnym spożywaniu wyżej wymienionych produktów?

Zmieniony przez - pedro1993 w dniu 2011-04-27 20:22:15

Co robisz w walentynki?
Biceps i klate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zjadam masło i 50 jaj tygodniowo. Badałem cholesterol i mam w normie. W odchudzaniu gdzieś wisiał zeskanowany lipidogram i glukoza.
Wodyn zjada 4x więcej ode mnie :D
Tylko nie wiem co cholesterol ma do rzeczy. Powiązania chorób układu krążenia z wysokim poziomem cholesterolu to mit już obalony. Poza tym jeśli rzeczywiście boisz się cholesterolu, to sposobem na trzymanie go w normie jest prawidłowe odżywianie a nie wywalanie żółtek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Panowie nie chciał bym tu robić śmietniska ale czy stosujecie jakieś ziółka na wytworzenie wiekszej ilosci sokow trawiennych potrzebnych do strawienia takiej ilosci jajek?
Ja sobie ledwo radze z 2 dziennie.
A chcial bym jesc chociaz z 4 dziennie.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to znaczy, że ledwo z dwoma dziennie sobie radzisz? Czemu myślisz, że jest problem z strawieniem większej ilości jaj?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA DLA 17-letniego PIŁKARZA !

Następny temat

Ekto czy Endo ?

WHEY premium