SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy przy 2 treningach dziennie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1142
Witam. Mam pytanie odnośnie suplementacji w sw. Mianowicie są dni kiedy chodzę na 17 na mt a na 20 na bjj. W związku z tym jakie suplementy byłyby przydatne przy takim rozkładzie treningów. Co spożywać między treningami, ponieważ między nimi nie wracam do mieszkania tylko idę od razu na drugi trening. Myślałem nad bcaa, nie wiem czy dorzucać jakieś węglowodany lub białko. Z góry dzięki za pomoc :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Aaa i nie kombinuj na początku za dużo w domu na własną rękę, bo łatwo nauczyć się źle danego ruchu - a dużo trudniej jest potem usunąć złe nawyki, niż nauczyć się czegoś od początku dobrze.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
Ja bym sobie jakieś węgle sieknął przed drugim treningiem, nie koniecznie nawet suple tylko dwa, trzy bananki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1142
może ktoś się jeszcze wypowie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 405 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24255
BCAA spokojnie mozesz wrzucic, idziesz odrazu z treningu na trening? Jezeli nie masz mozliwosci zjedzenia posilku a czujesz sie glodny mozesz gainera wrzucic, dodatkowo mozesz w trakcie treningow carbo popijac. Napisz dokladniej na czym Ci zalezy
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
Ja mam tak jak ty tylko 5 dni w tygodniu po 2 treningi dziennie i mój plan wyglada tak mniej wiecej. Bcaa przed izotonik na trening po treningowo carbo 30-40 g na trening izotonik i po treningowo gainer albo białko + banan i sie czuje fajnie :D a i po treningowo bcaa jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Na pewno przyda się coś wspomagającego regenerację, np. BCAA i przed snem ZMA.
Jeśli nie masz możliwości zjedzenia normalnego posiłku między treningami, to dobrze sprawdza się mix białko+MCT, a do tego owoc, można to spożyć wszystko razem w postaci szejka. Osobiście nie jestem zwolennikiem stosowania odzywek typu carbo.
Ewentualnie jeszcze napój izotoniczny w czasie treningu.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 447
Zależy ile masz do wydania... BCAA obowiązkowo... I to dużo BCAA... Carbo też się przyda. ZMA możesz odpuścić, bo nie działa... Jak chcesz się dobrze wyspać to zainwestuj w Bullet proof od MP. Jeśli nie masz co z pieniędzmi robić to możesz sobie jeszcze w HMB zainwestować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Jak mam 2 treningi to kefir z BCAA. Kefir to dobry izotonik, a BCAA pozwala przetrwać następne 2,5 h treningu.
W domu, po takim maratonie WPC.

Zmieniony przez - Puchatek83 w dniu 2012-10-22 09:38:37

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
carbo+bcaa a bardziej eaa miedzy treningami

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1142
dzięki za pomoc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1142
Nie chce zakładać nowego tematu a mam pewne pytanie, mianowicie niedawno zacząłem treningi bjj i mam pewne problemy:
1. nie wiem jak przejść z gardy do pozycji bocznej (ja trzymam gardę czyli jestem z dołu a przeciwnik jest na górze). Może macie jakieś filmiki?
2. Jakie techniki oprócz kimury i duszenia można wykonać będąc w gardzie (na dole)?
3. Wydaję mi się że za łatwo oddaje szyję przeciwnikowi, gdyż prawie wszystkie "klepnięcia" z mojej strony są po duszeniach. Może możecie dać jakieś wskazówki na ten temat, no i filmiki mile widziane.

A co do odpowiedzi zapytaj trenera itp. to darujcie sobie :D trener co trening pokazuje jakieś techniki i staram sie je wykonywać ale podczas sparingów mam wyżej opisane problemy i chciałbym je jakoś wyeliminować :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening interwałowy

Następny temat

Muay Thai wieku 18 lat ?

WHEY premium