SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy - stosowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16526
Hej mordy !
Słuchajcie stosuje:
Hcl creatine sfd
Zma+b6 sfd
Eaa pro sfd
Chela min
Vita plex.
Od jakiegoś czasu chodzę po robocie na siłownię i tak mnie pompuje ze osłabło mi chyba strasznie libido . Przeglądając sklep natknąłem się na 2 produkty :
Mens support extreme
Play hard
Co prawda chciałbym się skusić i wybrać któryś z tych ( a może warto kupić coś innego to możecie napisać co konkretnie) tylko boję się czy połączenie tego wszystkiego jakoś mi nie zaszkodzi ? Dzięki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
domer
Sugeruję zainwestować w dobrej jakości patelnię. W takiej sytuacji zdecydowanie nie będzie to musiało pływać w oliwie z oliwek. Polecam wydać te 150 złotych i na rok na pewno wystarczy. Ja używam Zwieger Obsidian 28cm za około 150 złotych. Bardzo dobra jakość.

Poza tym, zamiast używać oliwę z oliwek, zawsze możesz smażyć na cooking spray. Wystarczy psiknąć około 2-3 sekundy na patelnię i tego tłuszczu będzie bardzo niewiele.

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Cooking_Spray_Butter_Oil-opis39557.html



Jak wpływa glikol propylenowy na smażenie/podgrzewanie ? Ja chyba jednak pozostanę przy oleju rzepakowym lub ew niewielkich ilościach kokosowego.

Edit
Opary glikolu są szkodliwe dla układu oddechowego. Odpada. Szkoda, że o tym nie piszecie, bo że producent o tym nie napisze.to się spodziewałem.


Zmieniony przez - Luk122 w dniu 2022-09-03 17:03:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Siemanko, wydaje mi się że takie połączenie ci nie zaszkodzi ale też pytanie czy ci pomoże bo tutaj może problem leży właśnie po stronie higieny twojego życia mam tutaj na myśli stres w pracy ogólnie dużo pracy mało snu przewlekły stres, słaba jakość snu, może już jakieś przetrenowanie na siłowni cię łapie tak więc tutaj powodów może być wiele i niekoniecznie taki suplement może pomóc tak więc najpierw poprawił bym te aspekty a później dopiero zastanawiał się nad dodatkową suplementacją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16526
Pracuje po 10h fizycznie a po robocie chodzę na siłownię, zacząłem od 2 tygodni trenować tak konkretnie i wcale mnie nie ciągnie do łóżka a chodzę ciągle obolaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Chodzisz obolaly z tego wlasnie wzgledu, o ktorym sam napisales - zaczales dwa tygodnie temu. Cialo potrzebuje czasu do adaptacji, a dodatkowo praca fizyczna po 10h dziennie na pewno tutaj nie pomoga.
Glownym czynnikiem natomiast, ktory wplywa na regeneracje bedzie tutaj odpowiednia dieta, jesli takiej nie posiadasz nie licz, ze suplementy cos zmienia, bo jest to tak naprawde kilka % calej ukladanki. #
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16526
Nie no dietkę jako taka mam dobrą. Ale sprecyzuje ja na dniach jeszcze bardziej i lepiej,to co myślicie żeby sobie dać spokój narazie z tymi suplami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33170 Napisanych postów 23255 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278259
Hej daj sobie spokój z tymi suplami bo one nie są ci potrzebne, ty dopiero zacząłeś więc ciało się adaptuje i dlatego możesz być momentami obolały przemęczony natomiast wiedz że tutaj najważniejsza jest zawsze dieta i dobrze by było gdybyś dał przykładowy zrzut jak wygląda twój jadłospis w danym dniu. Dieta jest podstawą ponieważ ty musisz mieć odpowiednią ilość kalorii oraz odpowiedni podział makroskładników i źródła tych makro A twoja dieta powinna być tak ułożona i urozmaicona aby zaspokoić organizm na wszystkie niezbędne makro minerały i witaminy więc jeśli nie masz pewności że twoja dieta jest dopięta to nie ma co myśleć o suplach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 548 Napisanych postów 1476 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20933
Najpierw ogarnij dietę i trening, potem ewentualnie dołóż suplementy, bo tak na prawdę nawet nie wiadomo czy ci są potrzebne.


Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2022-08-13 11:25:01

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16526
W takim razie daje przykładowy dzień jak to u mnie wygląda przy proporcjach
B-2.0
T-1.0
Ww-3.5


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Ta dieta to lipa , po treningu prawie całe tłuszcze gdzie w tym posiłku najlepiej dostarczyć szybko wchlanialne białko i węglowodany , a u Ciebie dowalone tlusCzy bez sensu co spowolni tylko trawienie owego posiłku. Liczenie kalorii z ogórka czy pomidora to totalnie bez sensu bo jesz raczej takie ilości codziennie , tak samo liczenie białka z ryżu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16526
gnidusek
Ta dieta to lipa , po treningu prawie całe tłuszcze gdzie w tym posiłku najlepiej dostarczyć szybko wchlanialne białko i węglowodany , a u Ciebie dowalone tlusCzy bez sensu co spowolni tylko trawienie owego posiłku. Liczenie kalorii z ogórka czy pomidora to totalnie bez sensu bo jesz raczej takie ilości codziennie , tak samo liczenie białka z ryżu


No to ja poprawie żeby była beż liczenia warzyw , i zamienię posiłek potreningowy na ten z pracy gdzie są skyry i banan i dodam trochę odżywki białkowej co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Po treningu zazwyczaj dodaje się największa pule węglowodanów z całego dnia , daj węglowodany złożone i z cukrów , odrobina przetworzonych jak np. Płatki corn flakes czy inne :) , zajrzyj do działu kuchnia czy dzienniki ludzi którzy maja ogarnięte diety i będzie miał praktycznie wyłożone na tacy co i jak się je
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - stosowanie

Następny temat

Odżywka białkowa - dobry wybór?

WHEY premium