SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy - stosowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 104
Ma to sens ? Creatyna z nitro ? Bcaa dwa opakowania chyba nie ma problemu jak je bede laczyl w ciągu dnia intensywnie cwiczone bieganie siłownia wieczorem sztuki walki




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Skoro już to wszystko masz, to przynajmniej stosuj w z głową. Bardzo dobre dawkowanie rozpisał na 2 stronie moderator Tomq.

Na przyszłość, najpierw załóż temat w dziale i podpytaj co najlepiej kupić pod Twój cel.
Dasz znać trochę o sobie, o podstawowych parametrach Twojego organizmu, tego co trenujesz, jak często, jak wygląda Twoje odżywianie i jaki jest Twój główny cel, a pomożemy dobrać odpowiednią suplementację.



Bo na Twoim zdjęciu widnieje dużo produktów, za które srogo przepłaciłeś i mogłeś spokojnie wybrać coś lepszego lub takiego samego, a w niższych kosztach. Zaoszczędzone pieniądze dzięki temu, wykorzystać na inne ważne kwestie , jak chociażby odżywianie, karnet na siłownię itd.

Przede wszystkim ten kwiatek numer 1 to olimpa tribusteron 90, zwykły tribulus 500 mg w kapsułce (450 mg saponin), który kosztuje 70 zł (i tak dobrze, bo cena niedawno wynosiła i 90 zł a ludzie i tak to kupowali ) Pierwsza z brzegu opcja jak nasz https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Tribulus-opis34731.html#wartosci 
Ma 650 mg tribulusa w kapsułce (390 mg saponin), kosztuje jak widać zaledwie 29,99 zł. Nie potrzeba być specem od matematyki, by widzieć różnicę, co wyjdzie znacznie lepiej cenowo, nie tracąc na jakości.

Jeżeli zależy Ci na BCAA to nie kupuj produktu typu bcaa xplode za ponad 150 zł , który na dodatek tych aminokwasów w 100g ma zaledwie 60% (600g w paczce za 153 zł wg ceny sklepu sfd), dla przykładu tutaj https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_BCAA_2_1_1-opis35140.html za 99,99 zł masz 1kg , gdzie znajdziesz aż 900g bcaa lub nawet 1000g (100%) w wersji naturalnej

Widzisz różnicę?
Olimp - 600g czystego bcaa za 153 zł
Allnutriton - 900g lub 1000g czystego bcaa za 99 zł
Przepłaciłeś nawet więcej niż dwukrotnie. Na przyszłość kup lepiej czyste EAA

Polecamy również: Najlepsze EAA - jakie aminokwasy egzogenne wybrać?


Nie będę już podawał innych przykładów, by Ciebie nie dołować ;)
Zapytasz następnym razem , przed zakupem, a kilkaset złotych zostanie w kieszeni.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2924 Napisanych postów 990 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13011
Napisz coś więcej o sobie, może ankieta jakaś. Tak nic nie wiadomo i ciężko coś doradzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 104
90kg 183 wzrostu staż na silowni 2 lata sztuki walki 3lata , chcialem tylko wiedzieć jak biorę te produkty wszystkie razem czy nie ma jakiegoś skutku ubocznego no i moją mamę trzeba uświadomić czymś mądrym bo się zachowuje jak by mi miaławystrzelić kicha ^^ Co ja tu moge napisać mistrza świata chce miec haha ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2924 Napisanych postów 990 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13011
Przeciwwskazań nie ma, tylko nie łącz razem ewentualnych jakiś przedtreningowek, szczególnie tych z kofeina. Z matkami już tak jest ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 104
A w ciągu dnia cytrulina np z high kick ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Widzę, że nakupiłeś supli za pół wypłaty i tak na prawdę nie wiesz po co i dlaczego...
Może chociaż wypisz co masz, to będzie można coś podpowiedzieć, bo ze zdjęć nie będziemy zgadywać

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po co tyle Bcaa? Po co w ogóle to kupować :D Zapas jak dla zaawansowanego kulturysty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Przecież nie musi wszystkiego na raz wykorzystywać. Ja tam mam sprzed roku jeszcze jakieś zapasy supli, jest jakaś pronka to się kupuje
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 104
Właśnie tak nie wszystko na raz kupione pozostawało mi dużo nitro creatyna i dużo więcej tego jest mam taki nawyk ze jak czegoś nie potrzebuje to nie kupuje ; ) mi na przyklad redukuje bcaa cos pomaga napewno bo jestem w stanie siłkę zrobić rano i wieczorem dwa treningi mma i tajski po to to wszystko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 104
Jutro rozpisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33023 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277969
Zakupy całkiem całkiem tylko pasuje żeby świadomie je wykorzystać i zadać sobie pytanie czy w ogóle jest potrzeba aby wszystko stosować .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trądzik - suplementacja cynkiem

Następny temat

Mocniejszy prework?

WHEY premium