SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy ,sterydy rośline, na masę mięśniową, większy poziom testosteronu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Ilość wyświetleń tematu: 2198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3
Witam, na starcie zacznę od tego że mam 18 lat ćwiczę łącznie już 4 lata domowo, na siłowni mija rok.

Szukam jakiś ciekawych suplementów czy też sterydów roślinych czy jak to się tam zwie, potrzebuję wiadomo jak każdy z nas być większym.. mój problem polega na tym że mięśnie jako taką idą ale powoli a jeszcze gorzej z tym że mam problem jeśli chodzi o wage ponieważ waże ciągle 70 kg.przy wzroście 176, powoli zaczyna mnie to juz dobijać , zapewne pojawią się odpowiedzi jedz więcej ( ale uwierzcie mi że jem dużo i dużo wartościowo odżywczo rzeczy ) dieta jako tako jest ryż kurczak codziennie również duże porce tak samo ...

Druga sprawa wygląda tak że zadaję się w takim towarzystwie gdzie większość moich znajomych jest na sterydach .

Osobiście nie chce sb nic wstrzykiwać testosteronu ani brać metkę , bardziej interesują mnie kapsułki którę nie są aż tak tragiczne ( tak wiem kapsułki wcale nie są dużo zdrowsze jednak że dręczy mnie to już że inni w szybki sposób rosną bo są na czymś a ja wiecznie się męcze na czysto... ) Sięgam po radę do was jakie suplementy/sterydy rośline brać prócz gainerów na przyrost masy mięśniowej czy też na zwiększenie siły.

Myślałem nad tribulon black i innymi podobnymi rzeczami oczywiście nie znam się na tym poniewaz dopiero od dziś szperam coś na ten temat dlatego sięgam po waszą radę co polecacie ? Byłbym wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
ankieta działu

ja polecam najsilniejsze sterydy czyli dietanabol i treningbolon - mało skutki ubocznych i efekty trwałe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3
A jakieś roślinę dostepne na rynku ;3 ? i mam jeszcze takie pytanko polecacie ZESTAW NA PRZYROST MASY HMB, KREATYNA, AMINOKWASY ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
NIE !!! to nie zestaw na przyrost masy to suplementy , mase zrobisz odpowiednia dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3
Dieta już jest, tylko do tego potrzebne mi jakieś sterydy rośline albo właśnie suplementy na zwiększenie masy mięśniowej i bedzie dobrze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Dieta "jem dużo" to nie dieta. Pokaż nam przykładowy dzień z gramaturą.

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html 

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
prosze stosowac sie do regulaminu dzialu i uzupelnic ankiete

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 205 Wiek 108 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2402
Nie ma suplementow na zwiekszenie masy miesniowej a skoro jestes przekonany, ze potrzebujesz sterydow to je wez... nie wiem po co ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3
Mam pytanko co lepsze... Tribulon black czy D.A.A nie wiem co daje lepsze efekty jeśli chodzi o siłę i masę mięśniową ;3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
W Twoim wieku nie poczujesz zadnego z tych suplementów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
BrossT
Mam pytanko co lepsze... Tribulon black czy D.A.A nie wiem co daje lepsze efekty jeśli chodzi o siłę i masę mięśniową ;3

nie dziw sie, ze nie tyjesz z takim podejsciem, chca Ci pomoc a Ty sie upierasz, ze dieta jest dobra, a skoro przy tej wadze nie mozesz nabrac miesni to problem na pewno lezy w diecie/treningu a nie braku suplementacji

Zmieniony przez - kopfsztanga w dniu 2015-05-07 22:19:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Misja Redukacja

Następny temat

dziwna klata

WHEY premium