SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49
witam!!!
Prosiłbym dobrego znawcę o odpowiedż,dobrze?
Czy niewyrzucam pieniądze w błoto na kreatyne,mam 15 lat,ale piszą,że niechodzi o to ,że wywołuje skutki uboczne bo takich niema,tylko ponoć Zalecane stosowanie powyżej 16 roku życia. Wcześniej wystarczająca ilość kreatyny jest w organizmie i ona nie zadziała.Czy to prawda?

Odżywki,suplementy,sterydy,
dopingi ,koxy, xpandy,to tylko dodatek i pobudzacz samemu trzeba zapracować na mięsnie i siłę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 348 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8985
Nie prawda . Ja stosowalem pierwszy raz przed 16 rokiem zycia i zadzialal jak nalezy

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49
Artur -jak myślisz czy kreatna lepsza jest od steryd,i wogóle co według ciebie jest najlepsze z tych wszystkick odżywek sulpli itd.
i stosowałeś diete do kreatyny,bo ja niemam diety za to mam białko,które jest uzupełnieniem diet,czy to dobrze i czy wystarczy?

Odżywki,suplementy,sterydy,
dopingi ,koxy, xpandy,to tylko dodatek i pobudzacz samemu trzeba zapracować na mięsnie i siłę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49
artur-oczywiscie mam te białko i łącze je z kretą,dokładnie 40 min przed kretą,żeby lepiej się wchłoniła<to tak prawie jak dieta z kretą,bo te białko to jest uzupełnienie diety?Czy to dobrze?
pozdro.

Odżywki,suplementy,sterydy,
dopingi ,koxy, xpandy,to tylko dodatek i pobudzacz samemu trzeba zapracować na mięsnie i siłę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14043
Nie mam pytań tzn odpowiedzi na takie pytania

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
sie reaktywował ten, co wczoraj bananem został poczestowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21991
Szkoda w ogóle miejsca na forum na takie bzdury! Żenada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 527 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12255
jak myślisz czy kreatna lepsza jest od steryd
LOL dawno takiego pytania nie slyszalem temat kasacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2713
bierzesz sie za krete jak nawet nie odrozniasz odrzywek od koksow . radze ci poczytaj sobie wiecej na tym forum i wtedy zakladaj posty jak nie bedziesz czegos wiedzial ........

..kto rano wstaje temu Pan Bóg mase daje..moje foty: http://www.sfd.pl/temat266830/#post1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 348 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8985
L. wysłanych artykułów 11
L. przecz. artykułów 5

Ja tak samo radze najpierw troche poczytac . Po co brac kreatyne jak sie nie ma diety? a i jeszcze myslec o sterydach skoro sie nie ma diety tylko bialko sie je .

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitrobolon/Aero2 dla kolarza

Następny temat

Odżywki

WHEY premium